Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Fri 22 Oct
kl 09:00 - 23:00
Norway Open MD 2021
Fri 22 Oct
kl 09:00 - 23:00
Norway Open MD 2021
Fri 22 Oct
kl 09:00 - 23:00
Norway Open MD 2021
Fri 22 Oct
kl 09:00 - 23:00
Norway Open MD 2021
Sat 23 Oct
kl 09:00 - 23:00
Norway Open MD 2021
Sat 23 Oct
kl 09:00 - 23:00
Norway Open MD 2021
Sat 23 Oct
kl 09:00 - 23:00
Norway Open MD 2021
Sat 23 Oct
kl 09:00 - 23:00
Norway Open MD 2021
Sun 24 Oct
kl 09:00 - 23:00
Norway Open MD 2021
Sun 24 Oct
kl 09:00 - 23:00
Norway Open MD 2021
Sun 24 Oct
kl 09:00 - 23:00
Norway Open MD 2021
Sun 24 Oct
kl 09:00 - 23:00
Norway Open MD 2021
Mon 25 Oct
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Mon 25 Oct
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Mon 25 Oct
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Mon 25 Oct
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Mon 25 Oct
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK damer
Mon 25 Oct
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
Mon 25 Oct
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
Mon 25 Oct
kl 21:00 - 23:00
KAMP: Håndlaget - Norsk Tipping
Tue 26 Oct
kl 17:00 - 19:00
KAMP: Team Greenhorn - DNB 1
Tue 26 Oct
kl 17:00 - 19:00
KAMP: SUSK - StangeGutta
Tue 26 Oct
kl 17:00 - 19:00
KAMP: NAV-kørlerne - Eika
Tue 26 Oct
kl 19:00 - 21:00
KAMP: Stokk og Stein - Team Veidekke
Tue 26 Oct
kl 19:00 - 21:00
KAMP: My Name is Curl - DNB 2
Tue 26 Oct
kl 21:00 - 23:00
KAMP: STAVIS - HELNOR
Wed 27 Oct
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Wed 27 Oct
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Wed 27 Oct
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Wed 27 Oct
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Wed 27 Oct
kl 17:00 - 19:00
Tangen all-idrett - 2 timer
Idrettsskole
Wed 27 Oct
kl 17:00 - 19:00
Tangen all-idrett - 2 timer
Idrettsskole
Wed 27 Oct
kl 17:00 - 19:00
Tangen all-idrett - 2 timer
Idrettsskole
Wed 27 Oct
kl 17:00 - 19:00
Tangen all-idrett - 2 timer
Idrettsskole
Wed 27 Oct
kl 19:00 - 21:00
KAMP: Headit - Jernbanens IL
Wed 27 Oct
kl 19:00 - 21:00
KAMP: Green Team - NAV-kørlerne
Wed 27 Oct
kl 21:00 - 23:00
KAMP: RUSK - Inmeta
Wed 27 Oct
kl 21:00 - 23:00
KAMP: HCK mix - RegNettAtletene
Thu 28 Oct
kl 13:00 - 15:00
Hamar kommune, kultur ved Truls Pedersen - 2 timer
Thu 28 Oct
kl 17:00 - 19:00
KAMP: Optimistene - FilFri
Thu 28 Oct
kl 17:00 - 19:00
KAMP: HCK damer - Skattefoten
Thu 28 Oct
kl 19:00 - 21:00
Åpen trening for klubbmedlemmer
Thu 28 Oct
kl 19:00 - 21:00
KAMP: Team Am-kara - Stone Cold Curlers
Thu 28 Oct
kl 19:00 - 21:00
KAMP: Ø.M.Fjeld - Stange Energi
Thu 28 Oct
kl 19:00 - 21:00
KAMP: Pensjonistene - Team Greenhorn
Sat 30 Oct
kl 12:00 - 14:00
Norsvin Barnehage - 2 timer
Privat
Sat 30 Oct
kl 14:00 - 16:00
Kristin Dimitrova - 2 timer
Privat
Mon 1 Nov
kl 10:30 - 12:30
Aker Carbon Capture Norway AS - 2 timer
Mon 1 Nov
kl 10:30 - 12:30
Aker Carbon Capture Norway AS - 2 timer
Mon 1 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Mon 1 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Mon 1 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Mon 1 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Mon 1 Nov
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
Mon 1 Nov
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
Mon 1 Nov
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK damer
Mon 1 Nov
kl 21:00 - 23:00
KAMP: Skattefoten - Optimistene
Mon 1 Nov
kl 21:00 - 23:00
KAMP: Norsk Tipping - Team Greenhorn
Mon 1 Nov
kl 21:00 - 23:00
KAMP: HELNOR - Eika
Tue 2 Nov
kl 17:00 - 19:00
KAMP: HCK mix - Headit
Tue 2 Nov
kl 17:00 - 19:00
KAMP: Inmeta - Jernbanens IL
Tue 2 Nov
kl 19:00 - 21:00
KAMP: DNB 1 - Stokk og Stein
Tue 2 Nov
kl 19:00 - 21:00
KAMP: RegNettAtletene - Green Team
Tue 2 Nov
kl 21:00 - 23:00
KAMP: FilFri - Ø.M.Fjeld
Tue 2 Nov
kl 21:00 - 23:00
KAMP: DNB 2 - SUSK
Tue 2 Nov
kl 21:00 - 23:00
KAMP: NAV-kørlerne - STAVIS
Wed 3 Nov
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Wed 3 Nov
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Wed 3 Nov
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Wed 3 Nov
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Wed 3 Nov
kl 17:00 - 19:00
Tangen all-idrett - 2 timer
Idrettsskole
Wed 3 Nov
kl 17:00 - 19:00
Tangen all-idrett - 2 timer
Idrettsskole
Wed 3 Nov
kl 17:00 - 19:00
Tangen all-idrett - 2 timer
Idrettsskole
Wed 3 Nov
kl 17:00 - 19:00
Tangen all-idrett - 2 timer
Idrettsskole
Wed 3 Nov
kl 19:00 - 21:00
KAMP: Stange Energi - Team Am-kara
Wed 3 Nov
kl 19:00 - 21:00
KAMP: StangeGutta - Håndlaget
Wed 3 Nov
kl 19:00 - 21:00
Åpen trening for klubbmedlemmer
Wed 3 Nov
kl 21:00 - 23:00
KAMP: Stone Cold Curlers - HCK damer
Wed 3 Nov
kl 21:00 - 23:00
KAMP: Team Veidekke - Pensjonistene
Wed 3 Nov
kl 21:00 - 23:00
KAMP: HELNOR - RUSK
Thu 4 Nov
kl 17:00 - 19:00
Erik Hegglund - 2 timer
Thu 4 Nov
kl 17:00 - 19:00
Erik Hegglund - 2 timer
Thu 4 Nov
kl 17:00 - 19:00
Erik Hegglund - 2 timer
20-35 personer
Thu 4 Nov
kl 17:00 - 19:00
Erik Hegglund - 2 timer
Thu 4 Nov
kl 19:00 - 23:00
Isprepp før turnering
Thu 4 Nov
kl 19:00 - 23:00
Isprepp før turnering
Thu 4 Nov
kl 19:00 - 23:00
Isprepp før turnering
Thu 4 Nov
kl 19:00 - 23:00
Isprepp før turnering
Fri 5 Nov
kl 10:00 - 23:00
NM senior/veteran
Fri 5 Nov
kl 10:00 - 23:00
NM senior/veteran
Fri 5 Nov
kl 10:00 - 23:00
NM senior/veteran
Fri 5 Nov
kl 10:00 - 23:00
NM senior/veteran
Sat 6 Nov
kl 09:00 - 20:00
NM senior/veteran
Sat 6 Nov
kl 09:00 - 20:00
NM senior/veteran
Sat 6 Nov
kl 09:00 - 20:00
NM senior/veteran
Sat 6 Nov
kl 09:00 - 20:00
NM senior/veteran
Sun 7 Nov
kl 09:00 - 16:00
NM senior/veteran
Sun 7 Nov
kl 09:00 - 16:00
NM senior/veteran
Sun 7 Nov
kl 09:00 - 16:00
NM senior/veteran
Sun 7 Nov
kl 09:00 - 16:00
NM senior/veteran
Mon 8 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Mon 8 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Mon 8 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Mon 8 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Mon 8 Nov
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
Mon 8 Nov
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
Mon 8 Nov
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK damer
Mon 8 Nov
kl 21:00 - 23:00
KAMP: SUSK - My Name is Curl
Tue 9 Nov
kl 17:00 - 19:00
KAMP: Stokk og Stein - Norsk Tipping
Tue 9 Nov
kl 17:00 - 19:00
KAMP: Håndlaget - DNB 2
Tue 9 Nov
kl 19:00 - 21:00
KAMP: Team Greenhorn - StangeGutta
Tue 9 Nov
kl 19:00 - 21:00
KAMP: STAVIS - RegNettAtletene
Tue 9 Nov
kl 21:00 - 23:00
KAMP: Headit - Inmeta
Wed 10 Nov
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Wed 10 Nov
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Wed 10 Nov
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Wed 10 Nov
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Wed 10 Nov
kl 17:00 - 19:00
KAMP: Jernbanens IL - HELNOR
Wed 10 Nov
kl 17:00 - 19:00
KAMP: Ø.M.Fjeld - Optimistene
Wed 10 Nov
kl 19:00 - 21:00
KAMP: SUSK - Team Veidekke
Wed 10 Nov
kl 19:00 - 21:00
KAMP: Stone Cold Curlers - Skattefoten
Wed 10 Nov
kl 21:00 - 23:00
KAMP: Pensjonistene - DNB 1
Thu 11 Nov
kl 09:00 - 11:00
STAVIS
3IF akt.lære, Jan Cato og Kjell Erik
Thu 11 Nov
kl 09:00 - 11:00
STAVIS
3IF akt.lære, Jan Cato og Kjell Erik
Thu 11 Nov
kl 17:00 - 19:00
KAMP: Inmeta - Eika
Thu 11 Nov
kl 17:00 - 19:00
KAMP: HCK damer - Stange Energi
Thu 11 Nov
kl 17:00 - 19:00
KAMP: RUSK - NAV-kørlerne
Thu 11 Nov
kl 19:00 - 21:00
KAMP: Green Team - HCK mix
Thu 11 Nov
kl 19:00 - 21:00
Åpen trening for klubbmedlemmer
Thu 11 Nov
kl 19:00 - 21:00
KAMP: Team Am-kara - FilFri
Fri 12 Nov
kl 18:00 - 20:00
Certego - 2 timer
Fri 12 Nov
kl 18:00 - 20:00
Certego - 2 timer
Mon 15 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Mon 15 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Mon 15 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Mon 15 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Mon 15 Nov
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
Mon 15 Nov
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
Mon 15 Nov
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK damer
Mon 15 Nov
kl 21:00 - 23:00
KAMP: My Name is Curl - Håndlaget
Tue 16 Nov
kl 17:00 - 19:00
KAMP: Green Team - Headit
Tue 16 Nov
kl 17:00 - 19:00
KAMP: StangeGutta - Stokk og Stein
Tue 16 Nov
kl 19:00 - 21:00
KAMP: Norsk Tipping - Pensjonistene
Tue 16 Nov
kl 19:00 - 21:00
KAMP: DNB 2 - Team Greenhorn
Tue 16 Nov
kl 19:00 - 21:00
KAMP: Jernbanens IL - Eika
Tue 16 Nov
kl 21:00 - 23:00
KAMP: DNB 1 - Team Veidekke
Wed 17 Nov
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Wed 17 Nov
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Wed 17 Nov
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Wed 17 Nov
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Wed 17 Nov
kl 17:00 - 19:00
KAMP: Skattefoten - Ø.M.Fjeld
Wed 17 Nov
kl 17:00 - 19:00
KAMP: Optimistene - Team Am-kara
Wed 17 Nov
kl 19:00 - 21:00
KAMP: HCK mix - STAVIS
Wed 17 Nov
kl 19:00 - 21:00
KAMP: RegNettAtletene - RUSK
Thu 18 Nov
kl 09:00 - 11:00
STAVIS
3IF akt.lære, Jan Cato og Kjell Erik
Thu 18 Nov
kl 09:00 - 11:00
STAVIS
3IF akt.lære, Jan Cato og Kjell Erik
Thu 18 Nov
kl 15:30 - 17:30
Sirkula v Wenche Løvsletten - 2 timer
Thu 18 Nov
kl 17:00 - 19:00
KAMP: Stange Energi - Stone Cold Curlers
Thu 18 Nov
kl 17:00 - 19:00
KAMP: DNB 1 - SUSK
Thu 18 Nov
kl 17:00 - 20:00
Bjerrtnes Trefelling - 3 timer
Thu 18 Nov
kl 19:00 - 21:00
KAMP: FilFri - HCK damer
Thu 18 Nov
kl 19:00 - 21:00
KAMP: HELNOR - Inmeta
Thu 18 Nov
kl 19:00 - 21:00
Åpen trening for klubbmedlemmer
Thu 18 Nov
kl 21:00 - 23:00
KAMP: NAV-kørlerne - Jernbanens IL
Sat 20 Nov
kl 19:00 - 22:00
Terje Pollestad - 3 timer
Sat 20 Nov
kl 19:00 - 22:00
Terje Pollestad - 3 timer
Sat 20 Nov
kl 19:00 - 22:00
Terje Pollestad - 3 timer
Sat 20 Nov
kl 19:00 - 22:00
Terje Pollestad - 3 timer
Mon 22 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Mon 22 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Mon 22 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Mon 22 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Mon 22 Nov
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
Mon 22 Nov
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
Mon 22 Nov
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK damer
Mon 22 Nov
kl 21:00 - 23:00
KAMP: Team Greenhorn - My Name is Curl
Tue 23 Nov
kl 17:00 - 19:00
KAMP: Pensjonistene - StangeGutta
Tue 23 Nov
kl 17:00 - 19:00
KAMP: Stokk og Stein - DNB 2
Tue 23 Nov
kl 19:00 - 21:00
KAMP: Håndlaget - SUSK
Tue 23 Nov
kl 19:00 - 21:00
KAMP: Team Veidekke - Norsk Tipping
Tue 23 Nov
kl 21:00 - 23:00
KAMP: RUSK - Eika
Wed 24 Nov
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Wed 24 Nov
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Wed 24 Nov
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Wed 24 Nov
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Wed 24 Nov
kl 17:00 - 19:00
KAMP: Jernbanens IL - RegNettAtletene
Wed 24 Nov
kl 19:00 - 21:00
KAMP: Headit - HELNOR
Thu 25 Nov
kl 17:00 - 19:00
KAMP: My Name is Curl - DNB 1
Thu 25 Nov
kl 17:00 - 19:00
KAMP: Inmeta - NAV-kørlerne
Thu 25 Nov
kl 19:00 - 21:00
KAMP: STAVIS - Green Team
Thu 25 Nov
kl 19:00 - 21:00
Åpen trening for klubbmedlemmer
Thu 25 Nov
kl 21:00 - 23:00
KAMP: RUSK - HCK mix
Mon 29 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Mon 29 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Mon 29 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Mon 29 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Mon 29 Nov
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK damer
Mon 29 Nov
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
Mon 29 Nov
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
Mon 29 Nov
kl 21:00 - 23:00
KAMP: DNB 2 - Pensjonistene
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Wed 20 Oct
kl 17:00 - 19:00
Tangen all-idrett - 2 timer
Idrettsskole   Les mer  
Wed 20 Oct
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Wed 20 Oct
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Wed 20 Oct
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Wed 20 Oct
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Tue 19 Oct
kl 21:00 - 23:00
KAMP: Jernbanens IL - RUSK
  Les mer  
Tue 19 Oct
kl 19:00 - 21:00
KAMP: Team Veidekke - Team Greenhorn
  Les mer  
Tue 19 Oct
kl 19:00 - 21:00
Mixed double trening kl Katrine og Kjell
  Les mer  
Tue 19 Oct
kl 19:00 - 21:00
KAMP: NAV-kørlerne - HCK mix
  Les mer  
Tue 19 Oct
kl 17:00 - 19:00
KAMP: Inmeta - STAVIS
  Les mer  
Tue 19 Oct
kl 17:00 - 19:00
KAMP: RegNettAtletene - Headit
  Les mer  
Mon 18 Oct
kl 21:00 - 23:00
Trening: Inmeta
  Les mer  
Mon 18 Oct
kl 21:00 - 23:00
KAMP: Norsk Tipping - SUSK
  Les mer  
Mon 18 Oct
kl 21:00 - 23:00
KAMP: StangeGutta - DNB 2
  Les mer  
Mon 18 Oct
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
  Les mer  
Mon 18 Oct
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK damer
  Les mer  
Mon 18 Oct
kl 19:00 - 21:00
MD-trening: Harkinn/Standerholen - Trøan/Trøan
  Les mer  
Mon 18 Oct
kl 19:00 - 21:00
Åpen trening for klubbmedlemmer
  Les mer  
Mon 18 Oct
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
  Les mer  
Mon 18 Oct
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
  Les mer  
Mon 18 Oct
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
  Les mer  
Mon 18 Oct
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
  Les mer  
Sat 16 Oct
kl 00:00 - 00:00
Baneprepping
  Les mer  
Thu 14 Oct
kl 17:00 - 19:00
MD-trening: Aspeli/Aspeli - Trøan/Trøan
  Les mer  
Wed 13 Oct
kl 19:00 - 21:00
Trening: Skattefoten
  Les mer  
Wed 13 Oct
kl 17:00 - 19:00
Md trening Wolla/Bjørseth
  Les mer  
Wed 13 Oct
kl 09:00 - 16:00
Stange kommune
  Les mer  
Wed 13 Oct
kl 09:00 - 16:00
Stange kommune
  Les mer  
Wed 13 Oct
kl 09:00 - 16:00
Stange kommune
  Les mer  
Wed 13 Oct
kl 09:00 - 16:00
Stange kommune
  Les mer  
Tue 12 Oct
kl 19:00 - 21:00
Trening: Inmeta
  Les mer  
Tue 12 Oct
kl 09:00 - 16:00
Stange kommune
  Les mer  
Tue 12 Oct
kl 09:00 - 16:00
Stange kommune
  Les mer  
Tue 12 Oct
kl 09:00 - 16:00
Stange kommune
  Les mer  
Tue 12 Oct
kl 09:00 - 16:00
Stange kommune
  Les mer  
Mon 11 Oct
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
  Les mer  
Mon 11 Oct
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK damer
  Les mer  
Mon 11 Oct
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
  Les mer  
Mon 11 Oct
kl 19:00 - 20:30
Trening: Kids/yngre jr
  Les mer  
Mon 11 Oct
kl 09:00 - 16:00
Stange kommune
  Les mer  
Mon 11 Oct
kl 09:00 - 16:00
Stange kommune
  Les mer  
Mon 11 Oct
kl 09:00 - 16:00
Stange kommune
  Les mer  
Mon 11 Oct
kl 09:00 - 16:00
Stange kommune
  Les mer  
Fri 8 Oct
kl 00:00 - 00:00
STAVIS
2TØMA/B, Frank H.   Les mer  
Thu 7 Oct
kl 21:00 - 23:00
Trening: RUSK
  Les mer  
Thu 7 Oct
kl 19:00 - 21:00
Stange skolekorps - 2 timer
  Les mer  
Thu 7 Oct
kl 19:00 - 21:00
Stange skolekorps - 2 timer
  Les mer  
Thu 7 Oct
kl 19:00 - 21:00
Trening: NAV-kørlerne
  Les mer  
Thu 7 Oct
kl 19:00 - 21:00
Trening: My Name is Curl
  Les mer  
Thu 7 Oct
kl 17:00 - 19:00
MD-trening: Nordstad/Nordstad vs. Harkinn/Standerholen
  Les mer  
Thu 7 Oct
kl 16:00 - 18:00
Austri Raskiftet DA / Austri Kjølberget DA - 2 timer
12 personer   Les mer  
Thu 7 Oct
kl 16:00 - 18:00
Austri Raskiftet DA / Austri Kjølberget DA - 2 timer
  Les mer  
Wed 6 Oct
kl 21:00 - 23:00
Trening: Skattefoten
  Les mer  
Wed 6 Oct
kl 19:00 - 21:00
Trening: HELNOR
  Les mer  
Wed 6 Oct
kl 19:00 - 21:00
Trening: Norsk Tipping
  Les mer  
Wed 6 Oct
kl 19:00 - 21:00
Trening: Veidekke
  Les mer  
Wed 6 Oct
kl 17:00 - 19:00
Trening: RegNettAtletene
  Les mer  
Wed 6 Oct
kl 17:00 - 19:00
Trening: Håndlaget
  Les mer  
Wed 6 Oct
kl 17:00 - 19:00
Trening: Headit
  Les mer  
Wed 6 Oct
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Wed 6 Oct
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Wed 6 Oct
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Wed 6 Oct
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Tue 5 Oct
kl 21:00 - 23:00
Trening: Inmeta
  Les mer  
Tue 5 Oct
kl 19:00 - 21:00
Trening: DNB 2
  Les mer  
Tue 5 Oct
kl 19:00 - 21:00
Trening: DNB 1
  Les mer  
Tue 5 Oct
kl 19:00 - 21:00
Trening: FilFri
  Les mer  
Tue 5 Oct
kl 17:00 - 19:00
Trening: Jernbanens IL
  Les mer  
Tue 5 Oct
kl 17:00 - 19:00
Trening: SUSK
  Les mer  
Mon 4 Oct
kl 19:00 - 21:00
Trening: Team Am-kara
  Les mer  
Mon 4 Oct
kl 19:00 - 21:00
Trening: Stone Cold Curlers
  Les mer  
Mon 4 Oct
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK damer
  Les mer  
Mon 4 Oct
kl 19:00 - 21:00
Trening: Team Stange Energi
  Les mer  
Mon 4 Oct
kl 17:00 - 19:00
Trening: HCK mix
  Les mer  
Mon 4 Oct
kl 17:00 - 19:00
Trening: STAVIS
  Les mer  
Mon 4 Oct
kl 17:00 - 19:00
Trening: Green Team
  Les mer  
Sat 2 Oct
kl 11:00 - 20:00
Viking Cup - sluttspill
  Les mer  
Sat 2 Oct
kl 11:00 - 20:00
Viking Cup - sluttspill
  Les mer  
Sat 2 Oct
kl 11:00 - 20:00
Viking Cup - sluttspill
  Les mer  
Sat 2 Oct
kl 11:00 - 20:00
Viking Cup - sluttspill
  Les mer  
Sat 2 Oct
kl 09:00 - 11:00
DMC Nordic - 2 timer
  Les mer  
Sat 2 Oct
kl 09:00 - 11:00
DMC Nordic - 2 timer
10-15 stk, engelsktalende, faktureres   Les mer  
Fri 1 Oct
kl 17:00 - 21:00
Viking Cup sluttspill
  Les mer  
Fri 1 Oct
kl 17:00 - 21:00
Viking Cup sluttspill
  Les mer  
Fri 1 Oct
kl 17:00 - 21:00
Viking Cup sluttspill
  Les mer  
Fri 1 Oct
kl 17:00 - 21:00
VC: Viking Cup sluttspill
  Les mer  
Thu 30 Sep
kl 17:00 - 19:00
MD - trening
  Les mer  
Thu 30 Sep
kl 17:00 - 19:00
MD-trening
  Les mer  
Wed 29 Sep
kl 19:00 - 21:00
VC: Håndlaget - RegNettAtletene
  Les mer  
Wed 29 Sep
kl 17:00 - 19:00
VC: Ø.M.Fjeld - Pensjonistene
  Les mer  
Wed 29 Sep
kl 17:00 - 19:00
VC: DNB 1 - Eika
  Les mer  
Wed 29 Sep
kl 12:00 - 15:00
Norsvin - 3 timer
Privat   Les mer  
Wed 29 Sep
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Wed 29 Sep
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Wed 29 Sep
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Wed 29 Sep
kl 00:00 - 00:00
NJCT
  Les mer  
Tue 28 Sep
kl 21:00 - 23:00
Inmet
  Les mer  
Tue 28 Sep
kl 21:00 - 23:00
Inmeta
  Les mer  
Tue 28 Sep
kl 19:00 - 21:00
VC: Team Greenhorn - Headit
  Les mer  
Tue 28 Sep
kl 19:00 - 21:00
VC: Optimistene - HCK damer
  Les mer  
Tue 28 Sep
kl 17:00 - 19:00
VC: Stokk og Stein - NAV-kørlerne
  Les mer  
Tue 28 Sep
kl 17:00 - 19:00
VC: Team Am-kara - StangeGutta
  Les mer  
Tue 28 Sep
kl 09:30 - 11:30
Skatteetaten - 2 timer
  Les mer  
Mon 27 Sep
kl 19:00 - 20:30
Trening: Kids/yngre jr
  Les mer  
Mon 27 Sep
kl 19:00 - 21:00
VC: Stone Cold Curlers - FilFri
  Les mer  
Mon 27 Sep
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK damer
  Les mer  
Mon 27 Sep
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
  Les mer  
Sun 26 Sep
kl 12:00 - 15:00
Åpen dag
  Les mer  
Sun 26 Sep
kl 12:00 - 15:00
Åpen dag
  Les mer  
Sun 26 Sep
kl 09:00 - 15:00
Landslagssamling
  Les mer  
Sun 26 Sep
kl 09:00 - 15:00
Landslagssamling
  Les mer  
Sat 25 Sep
kl 12:00 - 15:00
Åpen dag
  Les mer  
Sat 25 Sep
kl 12:00 - 15:00
Åpen dag
  Les mer  
Sat 25 Sep
kl 12:00 - 14:00
Vetle Skagestad - 2 timer
Privat   Les mer  
Sat 25 Sep
kl 11:00 - 16:30
Landslagssamling
  Les mer  
Sat 25 Sep
kl 11:00 - 16:30
Landslagssamling
  Les mer  
Fri 24 Sep
kl 14:00 - 16:00
Utdanningsdirektoratet - 2 timer
  Les mer  
Fri 24 Sep
kl 14:00 - 16:00
Utdanningsdirektoratet - 2 timer
Ca 3 baner   Les mer  
Thu 23 Sep
kl 19:00 - 21:00
VC: Håndlaget - FilFri
  Les mer  
Thu 23 Sep
kl 19:00 - 21:00
VC: NAV-kørlerne - Team Am-kara
  Les mer  
Thu 23 Sep
kl 17:00 - 19:00
VC: RegNettAtletene - Stone Cold Curlers
  Les mer  
Thu 23 Sep
kl 17:00 - 19:00
VC: Stokk og Stein - StangeGutta
  Les mer  
Thu 23 Sep
kl 14:00 - 16:00
TheVit as - 2 timer
Privat   Les mer  
Thu 23 Sep
kl 14:00 - 16:00
The VIT - 2 timer
  Les mer  
Thu 23 Sep
kl 00:00 - 00:00
Landslagssamling
  Les mer  
Thu 23 Sep
kl 00:00 - 00:00
Landslagssamling
  Les mer  
Wed 22 Sep
kl 19:00 - 21:00
VC: DNB 1 - Pensjonistene
  Les mer  
Wed 22 Sep
kl 19:00 - 21:00
VC: Eika - Ø.M.Fjeld
  Les mer  
Wed 22 Sep
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Wed 22 Sep
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Wed 22 Sep
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Wed 22 Sep
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Wed 22 Sep
kl 00:00 - 00:00
Trening: HCK yngres
  Les mer  
Tue 21 Sep
kl 19:00 - 21:00
VC: Headit - Optimistene
  Les mer  
Tue 21 Sep
kl 19:00 - 21:00
VC: Team Greenhorn - HCK damer
  Les mer  
Tue 21 Sep
kl 17:00 - 19:00
VC: Team Am-kara - Stokk og Stein
  Les mer  
Mon 20 Sep
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
  Les mer  
Mon 20 Sep
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK damer
  Les mer  
Mon 20 Sep
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
  Les mer  
Mon 20 Sep
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
  Les mer  
Mon 20 Sep
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
  Les mer  
Mon 20 Sep
kl 00:00 - 00:00
Inmeta - trening
  Les mer  
Mon 20 Sep
kl 00:00 - 00:00
Inmeta
Reservert Markus Skogvold, 95415766   Les mer  
Mon 20 Sep
kl 00:00 - 00:00
Inmeta samling før bedriftsserien
Markus Skogvold   Les mer  
Sun 19 Sep
kl 11:30 - 13:30
Marianne Lervik - 2 timer
Privat   Les mer  
Sat 18 Sep
kl 14:00 - 16:00
Vibeke Høeg - 2 timer
  Les mer  
Sat 18 Sep
kl 11:00 - 13:00
Jon Patrick Hansen - 2 timer
9 stk   Les mer  
Thu 16 Sep
kl 19:00 - 21:00
VC: Pensjonistene - Eika
  Les mer  
Thu 16 Sep
kl 19:00 - 21:00
VC: StangeGutta - NAV-kørlerne
  Les mer  
Thu 16 Sep
kl 17:00 - 19:00
Steen Hansen - Stange Energi, treningskamp NC
  Les mer  
Wed 15 Sep
kl 19:00 - 21:00
VC: Ø.M.Fjeld - DNB 1
  Les mer  
Wed 15 Sep
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Wed 15 Sep
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Wed 15 Sep
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Wed 15 Sep
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Tue 14 Sep
kl 19:00 - 21:00
VC: FilFri - RegNettAtletene
  Les mer  
Tue 14 Sep
kl 19:00 - 21:00
VC: Stone Cold Curlers - Håndlaget
  Les mer  
Tue 14 Sep
kl 18:00 - 20:00
Mathias Brenden - 2 timer
Privat   Les mer  
Tue 14 Sep
kl 17:00 - 19:00
VC: HCK damer - Headit
  Les mer  
Tue 14 Sep
kl 17:00 - 19:00
VC: Optimistene - Team Greenhorn
  Les mer  
Tue 14 Sep
kl 17:00 - 19:00
Jacob Bekken
Trening   Les mer  
Tue 14 Sep
kl 00:00 - 00:00
VC: Pensjonistene - Eika
  Les mer