Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tir 28 Sep
kl 09:30 - 11:30
Skatteetaten - 2 timer
Privat
Tir 28 Sep
kl 09:30 - 11:30
Skatteetaten - 2 timer
Tir 28 Sep
kl 17:00 - 19:00
VC: Team Am-kara - StangeGutta
Tir 28 Sep
kl 17:00 - 19:00
VC: Stokk og Stein - NAV-kørlerne
Tir 28 Sep
kl 19:00 - 21:00
VC: Optimistene - HCK damer
Tir 28 Sep
kl 19:00 - 21:00
VC: Team Greenhorn - Headit
Tir 28 Sep
kl 21:00 - 23:00
Inmeta
Tir 28 Sep
kl 21:00 - 23:00
Inmet
Ons 29 Sep
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons 29 Sep
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons 29 Sep
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons 29 Sep
kl 12:00 - 15:00
Norsvin - 3 timer
Privat
Ons 29 Sep
kl 17:00 - 19:00
VC: Ø.M.Fjeld - Pensjonistene
Ons 29 Sep
kl 17:00 - 19:00
VC: DNB 1 - Eika
Ons 29 Sep
kl 19:00 - 21:00
VC: Håndlaget - RegNettAtletene
Tor 30 Sep
kl 17:00 - 19:00
MD - trening
Tor 30 Sep
kl 17:00 - 19:00
MD-trening
Fre 1 Okt
kl 17:00 - 21:00
Viking Cup sluttspill
Fre 1 Okt
kl 17:00 - 21:00
Viking Cup sluttspill
Fre 1 Okt
kl 17:00 - 21:00
Viking Cup sluttspill
Fre 1 Okt
kl 17:00 - 21:00
VC: Viking Cup sluttspill
Lør 2 Okt
kl 09:00 - 11:00
DMC Nordic - 2 timer
Lør 2 Okt
kl 09:00 - 11:00
DMC Nordic - 2 timer
10-15 stk, engelsktalende, faktureres
Lør 2 Okt
kl 11:00 - 20:00
Viking Cup - sluttspill
Lør 2 Okt
kl 11:00 - 20:00
Viking Cup - sluttspill
Lør 2 Okt
kl 11:00 - 20:00
Viking Cup - sluttspill
Lør 2 Okt
kl 11:00 - 20:00
Viking Cup - sluttspill
Søn 3 Okt
kl 09:00 - 16:00
Viking Cup - sluttspill
Søn 3 Okt
kl 09:00 - 16:00
Viking Cup - sluttspill
Søn 3 Okt
kl 09:00 - 16:00
Viking Cup - sluttspill
Søn 3 Okt
kl 09:00 - 16:00
Viking Cup - sluttspill
Man 4 Okt
kl 19:00 - 20:30
Trening: Kids/yngre jr
Man 4 Okt
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
Man 4 Okt
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
Man 4 Okt
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK damer
Ons 6 Okt
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons 6 Okt
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons 6 Okt
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons 6 Okt
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Tor 7 Okt
kl 16:00 - 18:00
Austri Raskiftet DA / Austri Kjølberget DA - 2 timer
12 personer
Tor 7 Okt
kl 16:00 - 18:00
Austri Raskiftet DA / Austri Kjølberget DA - 2 timer
Tor 7 Okt
kl 19:00 - 21:00
Stange skolekorps - 2 timer
Tor 7 Okt
kl 19:00 - 21:00
Stange skolekorps - 2 timer
Man 11 Okt
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
Man 11 Okt
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK damer
Man 11 Okt
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
Man 11 Okt
kl 19:00 - 20:30
Trening: Kids/yngre jr
Ons 13 Okt
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons 13 Okt
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons 13 Okt
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons 13 Okt
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Man 18 Okt
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man 18 Okt
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man 18 Okt
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man 18 Okt
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man 18 Okt
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
Man 18 Okt
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK damer
Man 18 Okt
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
Tir 19 Okt
kl 17:00 - 19:00
Furnes fotball j 14 - 2 timer
Tir 19 Okt
kl 17:00 - 19:00
Furnes fotball j 14 - 2 timer
Ons 20 Okt
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons 20 Okt
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons 20 Okt
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons 20 Okt
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons 20 Okt
kl 17:30 - 18:30
Tangen all-idrett - 1 time
Idrettsskole
Ons 20 Okt
kl 17:30 - 18:30
Tangen all-idrett - 1 time
Idrettsskole
Ons 20 Okt
kl 17:30 - 18:30
Tangen all-idrett - 1 time
Idrettsskole
Ons 20 Okt
kl 17:30 - 18:30
Tangen all-idrett - 1 time
Idrettsskole
Tor 21 Okt
kl 17:00 - 23:00
Baneprepping
Tor 21 Okt
kl 17:00 - 23:00
Baneprepping
Tor 21 Okt
kl 17:00 - 23:00
Baneprepping
Tor 21 Okt
kl 17:00 - 23:00
Baneprepping
Fre 22 Okt
kl 09:00 - 23:00
Norway Open MD 2021
Fre 22 Okt
kl 09:00 - 23:00
Norway Open MD 2021
Fre 22 Okt
kl 09:00 - 23:00
Norway Open MD 2021
Fre 22 Okt
kl 09:00 - 23:00
Norway Open MD 2021
Lør 23 Okt
kl 09:00 - 23:00
Norway Open MD 2021
Lør 23 Okt
kl 09:00 - 23:00
Norway Open MD 2021
Lør 23 Okt
kl 09:00 - 23:00
Norway Open MD 2021
Lør 23 Okt
kl 09:00 - 23:00
Norway Open MD 2021
Søn 24 Okt
kl 09:00 - 23:00
Norway Open MD 2021
Søn 24 Okt
kl 09:00 - 23:00
Norway Open MD 2021
Søn 24 Okt
kl 09:00 - 23:00
Norway Open MD 2021
Søn 24 Okt
kl 09:00 - 23:00
Norway Open MD 2021
Man 25 Okt
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man 25 Okt
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man 25 Okt
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man 25 Okt
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man 25 Okt
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
Man 25 Okt
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK damer
Man 25 Okt
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
Ons 27 Okt
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons 27 Okt
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons 27 Okt
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons 27 Okt
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons 27 Okt
kl 17:30 - 18:30
Tangen all-idrett - 1 time
Idrettsskole
Ons 27 Okt
kl 17:30 - 18:30
Tangen all-idrett - 1 time
Idrettsskole
Ons 27 Okt
kl 17:30 - 18:30
Tangen all-idrett - 1 time
Idrettsskole
Ons 27 Okt
kl 17:30 - 18:30
Tangen all-idrett - 1 time
Idrettsskole
Tor 28 Okt
kl 17:00 - 19:00
NJCT - 2 timer
Tor 28 Okt
kl 17:00 - 19:00
NJCT - 2 timer
Tor 28 Okt
kl 17:00 - 19:00
NJCT - 2 timer
Tor 28 Okt
kl 17:00 - 19:00
NJCT - 2 timer
Fre 29 Okt
kl 13:00 - 15:00
Hamar kommune, kultur ved Truls Pedersen - 2 timer
Lør 30 Okt
kl 12:00 - 14:00
Norsvin Barnehage - 2 timer
Privat
Man 1 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man 1 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man 1 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man 1 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man 1 Nov
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK damer
Man 1 Nov
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
Man 1 Nov
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
Ons 3 Nov
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons 3 Nov
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons 3 Nov
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons 3 Nov
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons 3 Nov
kl 17:30 - 18:30
Tangen all-idrett - 1 time
Idrettsskole
Ons 3 Nov
kl 17:30 - 18:30
Tangen all-idrett - 1 time
Idrettsskole
Ons 3 Nov
kl 17:30 - 18:30
Tangen all-idrett - 1 time
Idrettsskole
Ons 3 Nov
kl 17:30 - 18:30
Tangen all-idrett - 1 time
Idrettsskole
Tor 4 Nov
kl 17:00 - 19:00
Erik Hegglund - 2 timer
Tor 4 Nov
kl 17:00 - 19:00
Erik Hegglund - 2 timer
Tor 4 Nov
kl 17:00 - 19:00
Erik Hegglund - 2 timer
Tor 4 Nov
kl 17:00 - 19:00
Erik Hegglund - 2 timer
20-35 personer
Fre 5 Nov
kl 10:00 - 23:00
NM senior/veteran
Fre 5 Nov
kl 10:00 - 23:00
NM senior/veteran
Fre 5 Nov
kl 10:00 - 23:00
NM senior/veteran
Fre 5 Nov
kl 10:00 - 23:00
NM senior/veteran
Lør 6 Nov
kl 09:00 - 20:00
NM senior/veteran
Lør 6 Nov
kl 09:00 - 20:00
NM senior/veteran
Lør 6 Nov
kl 09:00 - 20:00
NM senior/veteran
Lør 6 Nov
kl 09:00 - 20:00
NM senior/veteran
Søn 7 Nov
kl 09:00 - 16:00
NM senior/veteran
Søn 7 Nov
kl 09:00 - 16:00
NM senior/veteran
Søn 7 Nov
kl 09:00 - 16:00
NM senior/veteran
Søn 7 Nov
kl 09:00 - 16:00
NM senior/veteran
Man 8 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man 8 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man 8 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man 8 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man 8 Nov
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK damer
Man 8 Nov
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
Man 8 Nov
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
Ons 10 Nov
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons 10 Nov
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons 10 Nov
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons 10 Nov
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Man 15 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man 15 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man 15 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man 15 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man 15 Nov
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK damer
Man 15 Nov
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
Man 15 Nov
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
Ons 17 Nov
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons 17 Nov
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons 17 Nov
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons 17 Nov
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Man 22 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man 22 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man 22 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man 22 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man 22 Nov
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK damer
Man 22 Nov
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
Man 22 Nov
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
Ons 24 Nov
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons 24 Nov
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons 24 Nov
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons 24 Nov
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Man 29 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man 29 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man 29 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man 29 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man 29 Nov
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK damer
Man 29 Nov
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
Man 29 Nov
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
Ons 1 Des
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons 1 Des
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons 1 Des
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons 1 Des
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Man 6 Des
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man 6 Des
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man 6 Des
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man 6 Des
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man 6 Des
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK damer
Man 6 Des
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
Man 6 Des
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
Ons 8 Des
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons 8 Des
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons 8 Des
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons 8 Des
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Man 13 Des
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man 13 Des
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man 13 Des
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man 13 Des
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man 13 Des
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK damer
Man 13 Des
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
Man 13 Des
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
Ons 15 Des
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons 15 Des
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tir 28 Sep
kl 21:00 - 23:00
Inmet
  Les mer  
Tir 28 Sep
kl 21:00 - 23:00
Inmeta
  Les mer  
Tir 28 Sep
kl 19:00 - 21:00
VC: Team Greenhorn - Headit
  Les mer  
Tir 28 Sep
kl 19:00 - 21:00
VC: Optimistene - HCK damer
  Les mer  
Tir 28 Sep
kl 17:00 - 19:00
VC: Team Am-kara - StangeGutta
  Les mer  
Tir 28 Sep
kl 17:00 - 19:00
VC: Stokk og Stein - NAV-kørlerne
  Les mer  
Tir 28 Sep
kl 09:30 - 11:30
Skatteetaten - 2 timer
Privat   Les mer  
Tir 28 Sep
kl 09:30 - 11:30
Skatteetaten - 2 timer
  Les mer  
Man 27 Sep
kl 19:00 - 20:30
Trening: Kids/yngre jr
  Les mer  
Man 27 Sep
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
  Les mer  
Man 27 Sep
kl 19:00 - 21:00
VC: Stone Cold Curlers - FilFri
  Les mer  
Man 27 Sep
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK damer
  Les mer  
Søn 26 Sep
kl 12:00 - 15:00
Åpen dag
  Les mer  
Søn 26 Sep
kl 12:00 - 15:00
Åpen dag
  Les mer  
Søn 26 Sep
kl 09:00 - 15:00
Landslagssamling
  Les mer  
Søn 26 Sep
kl 09:00 - 15:00
Landslagssamling
  Les mer  
Lør 25 Sep
kl 12:00 - 15:00
Åpen dag
  Les mer  
Lør 25 Sep
kl 12:00 - 15:00
Åpen dag
  Les mer  
Lør 25 Sep
kl 12:00 - 14:00
Vetle Skagestad - 2 timer
Privat   Les mer  
Lør 25 Sep
kl 11:00 - 16:30
Landslagssamling
  Les mer  
Lør 25 Sep
kl 11:00 - 16:30
Landslagssamling
  Les mer  
Fre 24 Sep
kl 14:00 - 16:00
Utdanningsdirektoratet - 2 timer
  Les mer  
Fre 24 Sep
kl 14:00 - 16:00
Utdanningsdirektoratet - 2 timer
Ca 3 baner   Les mer  
Tor 23 Sep
kl 19:00 - 21:00
VC: Håndlaget - FilFri
  Les mer  
Tor 23 Sep
kl 19:00 - 21:00
VC: NAV-kørlerne - Team Am-kara
  Les mer  
Tor 23 Sep
kl 17:00 - 19:00
VC: RegNettAtletene - Stone Cold Curlers
  Les mer  
Tor 23 Sep
kl 17:00 - 19:00
VC: Stokk og Stein - StangeGutta
  Les mer  
Tor 23 Sep
kl 14:00 - 16:00
TheVit as - 2 timer
Privat   Les mer  
Tor 23 Sep
kl 14:00 - 16:00
The VIT - 2 timer
  Les mer  
Tor 23 Sep
kl 00:00 - 00:00
Landslagssamling
  Les mer  
Tor 23 Sep
kl 00:00 - 00:00
Landslagssamling
  Les mer  
Ons 22 Sep
kl 19:00 - 21:00
VC: DNB 1 - Pensjonistene
  Les mer  
Ons 22 Sep
kl 19:00 - 21:00
VC: Eika - Ø.M.Fjeld
  Les mer  
Ons 22 Sep
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Ons 22 Sep
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Ons 22 Sep
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Ons 22 Sep
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Ons 22 Sep
kl 00:00 - 00:00
Trening: HCK yngres
  Les mer  
Tir 21 Sep
kl 19:00 - 21:00
VC: Headit - Optimistene
  Les mer  
Tir 21 Sep
kl 19:00 - 21:00
VC: Team Greenhorn - HCK damer
  Les mer  
Tir 21 Sep
kl 17:00 - 19:00
VC: Team Am-kara - Stokk og Stein
  Les mer  
Man 20 Sep
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
  Les mer  
Man 20 Sep
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK damer
  Les mer  
Man 20 Sep
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
  Les mer  
Man 20 Sep
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
  Les mer  
Man 20 Sep
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
  Les mer  
Man 20 Sep
kl 00:00 - 00:00
Inmeta - trening
  Les mer  
Man 20 Sep
kl 00:00 - 00:00
Inmeta
Reservert Markus Skogvold, 95415766   Les mer  
Man 20 Sep
kl 00:00 - 00:00
Inmeta samling før bedriftsserien
Markus Skogvold   Les mer  
Søn 19 Sep
kl 11:30 - 13:30
Marianne Lervik - 2 timer
Privat   Les mer  
Lør 18 Sep
kl 14:00 - 16:00
Vibeke Høeg - 2 timer
  Les mer  
Lør 18 Sep
kl 11:00 - 13:00
Jon Patrick Hansen - 2 timer
9 stk   Les mer  
Tor 16 Sep
kl 19:00 - 21:00
VC: Pensjonistene - Eika
  Les mer  
Tor 16 Sep
kl 19:00 - 21:00
VC: StangeGutta - NAV-kørlerne
  Les mer  
Tor 16 Sep
kl 17:00 - 19:00
Steen Hansen - Stange Energi, treningskamp NC
  Les mer  
Ons 15 Sep
kl 19:00 - 21:00
VC: Ø.M.Fjeld - DNB 1
  Les mer  
Ons 15 Sep
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Ons 15 Sep
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Ons 15 Sep
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Ons 15 Sep
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Tir 14 Sep
kl 19:00 - 21:00
VC: Stone Cold Curlers - Håndlaget
  Les mer  
Tir 14 Sep
kl 19:00 - 21:00
VC: FilFri - RegNettAtletene
  Les mer  
Tir 14 Sep
kl 18:00 - 20:00
Mathias Brenden - 2 timer
Privat   Les mer  
Tir 14 Sep
kl 17:00 - 19:00
Jacob Bekken
Trening   Les mer  
Tir 14 Sep
kl 17:00 - 19:00
VC: Optimistene - Team Greenhorn
  Les mer  
Tir 14 Sep
kl 17:00 - 19:00
VC: HCK damer - Headit
  Les mer  
Tir 14 Sep
kl 00:00 - 00:00
VC: Pensjonistene - Eika
  Les mer  
Man 13 Sep
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK damer
  Les mer  
Man 13 Sep
kl 19:00 - 21:00
Trening: Håndlaget
  Les mer  
Man 13 Sep
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
  Les mer  
Man 13 Sep
kl 19:00 - 21:00
Trening: FilFri
  Les mer  
Man 13 Sep
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
  Les mer  
Man 13 Sep
kl 17:00 - 19:00
Trening: Headit
  Les mer  
Man 13 Sep
kl 17:00 - 19:00
Mikael Johansen - 2 timer
  Les mer  
Man 13 Sep
kl 16:00 - 18:00
Trening: NC-laget
  Les mer  
Man 13 Sep
kl 10:00 - 12:00
Hurdal verk folkehøgskole - 2 timer
  Les mer  
Man 13 Sep
kl 10:00 - 12:00
Hurdal verk folkehøgskole - 2 timer
Privat   Les mer  
Søn 12 Sep
kl 14:00 - 16:00
Marko Silberhorn - 2 timer
Privat   Les mer  
Søn 12 Sep
kl 11:00 - 13:00
MD Katrine og Kjell - trening
  Les mer  
Tor 9 Sep
kl 19:00 - 21:00
Trening - Greenhorn
  Les mer  
Tor 9 Sep
kl 18:00 - 20:00
MD Katrine og Kjell
  Les mer  
Tor 9 Sep
kl 17:00 - 19:00
DNB 1 ved Eskil
  Les mer  
Ons 8 Sep
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Ons 8 Sep
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Ons 8 Sep
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Ons 8 Sep
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Tir 7 Sep
kl 19:00 - 21:00
Trening - Greenhorn - avlyst
  Les mer  
Man 6 Sep
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
  Les mer  
Man 6 Sep
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK damer
  Les mer  
Man 6 Sep
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
  Les mer  
Man 6 Sep
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
  Les mer  
Man 6 Sep
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
  Les mer  
Lør 4 Sep
kl 15:00 - 17:00
Hans Olav Ødegaard - 2 timer
15-17 stk   Les mer  
Lør 4 Sep
kl 15:00 - 17:00
Hans Olav Ødegaard - 2 timer
  Les mer  
Tor 26 Aug
kl 00:00 - 00:00
Pensjonister
  Les mer  
Tor 29 Apr
kl 19:00 - 21:00
HCK Åpen trening for klubbmedlemmer
  Les mer  
Søn 25 Apr
kl 09:00 - 16:00
NM mixed
  Les mer  
Søn 25 Apr
kl 09:00 - 16:00
NM mixed
  Les mer  
Søn 25 Apr
kl 09:00 - 16:00
NM mixed
  Les mer  
Lør 24 Apr
kl 09:00 - 19:00
NM mixed
  Les mer  
Lør 24 Apr
kl 09:00 - 19:00
NM mixed
  Les mer  
Lør 24 Apr
kl 09:00 - 19:00
NM mixed
  Les mer  
Fre 23 Apr
kl 17:00 - 23:00
NM mixed
  Les mer  
Fre 23 Apr
kl 17:00 - 23:00
NM mixed
  Les mer  
Fre 23 Apr
kl 17:00 - 23:00
NM mixed
  Les mer  
Tor 22 Apr
kl 19:00 - 23:00
Ispreparering
  Les mer  
Tor 22 Apr
kl 19:00 - 23:00
Ispreparering
  Les mer  
Tor 22 Apr
kl 19:00 - 23:00
Ispreparering
  Les mer  
Tor 8 Apr
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK yngre junior
  Les mer  
Powered by: Bloc