Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Lør. 28. jan
11:00 - 13:00
Håkon Tomterstad - 2 timer
Bane A - Vikingskipet  
6 stk
Søn. 29. jan
17:00 - 19:00
Kirkens bymisjon, Veslelien ved Pål Larsen - 2 timer
Bane B - Nortransport  
Man. 30. jan
18:00 - 20:00
Trening: Yngre jr og kids
Bane B - Nortransport  
Man. 30. jan
18:00 - 19:00
Trening: Yngre jr og kids
Bane C - Komatsu  
Man. 30. jan
18:00 - 19:00
Trening: Yngre jr og kids
Bane D  
Man. 30. jan
18:00 - 20:00
Trening: Yngre jr og kids
Bane A - Vikingskipet  
Man. 30. jan
19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer/damer
Bane C - Komatsu  
Man. 30. jan
19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer/damer
Bane D  
Man. 30. jan
20:00 - 22:00
KAM: RegNettAtletene - HELNOR
Bane B - Nortransport  
Ons. 1. feb
10:00 - 13:00
Seniortrening
Bane B - Nortransport  
Ons. 1. feb
10:00 - 13:00
Seniortrening
Bane C - Komatsu  
Ons. 1. feb
10:00 - 13:00
Seniortrening
Bane D  
Ons. 1. feb
10:00 - 13:00
Seniortrening
Bane A - Vikingskipet  
Ons. 1. feb
18:00 - 20:00
KAMP: Stokk og Stein - StangeGutta
Bane C - Komatsu  
Ons. 1. feb
18:00 - 20:00
Bjørn Rosenberg - 2 timer
Bane B - Nortransport  
Ons. 1. feb
18:00 - 20:00
Bjørn Rosenberg - 2 timer
Bane A - Vikingskipet  
Ons. 1. feb
18:00 - 20:00
KAMP: RUSK - Kørl&Co
Bane D  
Ons. 1. feb
20:00 - 22:00
KAMP: Rocking Ladies - Optimistene
Bane C - Komatsu  
Ons. 1. feb
20:00 - 22:00
KAMP: SUSK - DNB 1
Bane A - Vikingskipet  
Ons. 1. feb
20:00 - 22:00
KAMP: Håndlaget - Pensjonistene
Bane B - Nortransport  
Tor. 2. feb
18:00 - 20:00
KAMP: My Name is Curl - DNB 2
Bane B - Nortransport  
Tor. 2. feb
18:00 - 20:00
KAMP: Frikirken - Team Am-kara
Bane A - Vikingskipet  
Tor. 2. feb
18:00 - 20:00
Åpen trening for klubbmedlemmer
Bane D  
Tor. 2. feb
20:00 - 22:00
KAMP: Optimistene - Ø.M.Fjeld
Bane D  
Tor. 2. feb
20:00 - 22:00
KAMP: Rocling Ladies - Stone Cold Curlers
Bane C - Komatsu  
Fre. 3. feb
14:00 - 20:00
Yngre jr og kids turnering
Bane C - Komatsu  
Fre. 3. feb
14:00 - 20:00
Yngre jr og kids turnering
Bane B - Nortransport  
Fre. 3. feb
14:00 - 20:00
Yngre jr og kids turnering
Bane D  
Fre. 3. feb
14:00 - 20:00
Yngre jr og kids turnering
Bane A - Vikingskipet  
Lør. 4. feb
10:00 - 20:00
Yngre jr og kids turnering
Bane B - Nortransport  
Lør. 4. feb
10:00 - 20:00
Yngre jr og kids turnering
Bane A - Vikingskipet  
Lør. 4. feb
10:00 - 20:00
Yngre jr og kids turnering
Bane C - Komatsu  
Lør. 4. feb
10:00 - 20:00
Yngre jr og kids turnering
Bane D  
Søn. 5. feb
10:00 - 15:00
Yngre jr og kids turnering
Bane C - Komatsu  
Søn. 5. feb
10:00 - 15:00
Yngre jr og kids turnering
Bane D  
Søn. 5. feb
10:00 - 20:00
Yngre jr og kids turnering
Bane A - Vikingskipet  
Søn. 5. feb
10:00 - 15:00
Yngre jr og kids turnering
Bane B - Nortransport  
Man. 6. feb
15:30 - 17:30
Jørn Danielsberg - 2 timer
Bane A - Vikingskipet  
5-10 stk. I utgangspunktet 1 bane.
Man. 6. feb
18:00 - 19:00
Trening: Yngre jr og kids
Bane D  
Man. 6. feb
18:00 - 20:00
Trening: Yngre jr og kids
Bane A - Vikingskipet  
Man. 6. feb
18:00 - 20:00
KAMP: Green Team - Eika
Bane B - Nortransport  
Man. 6. feb
18:00 - 19:00
Trening: Yngre jr og kids
Bane C - Komatsu  
Man. 6. feb
19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer/damer
Bane D  
Man. 6. feb
19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer/damer
Bane C - Komatsu  
Tir. 7. feb
18:00 - 20:00
KAMP: Pensjonistene - SUSK
Bane A - Vikingskipet  
Tir. 7. feb
19:00 - 21:00
KAMP: Stone Cold Curlers - Optimistene
Bane B - Nortransport  
Tir. 7. feb
20:00 - 22:00
KAMP: Kørl&Co - Stokk og Stein
Bane C - Komatsu  
Tir. 7. feb
20:00 - 22:00
KAMP: Team Greenhorn - RUSK
Bane D  
Ons. 8. feb
10:00 - 13:00
Seniortrening
Bane C - Komatsu  
Ons. 8. feb
10:00 - 13:00
Seniortrening
Bane A - Vikingskipet  
Ons. 8. feb
10:00 - 13:00
Seniortrening
Bane B - Nortransport  
Ons. 8. feb
10:00 - 13:00
Seniortrening
Bane D  
Ons. 8. feb
18:00 - 20:00
Ola Nybakk - 2 timer
Bane B - Nortransport  
Ons. 8. feb
18:00 - 20:00
Ola Nybakk - 2 timer
Bane C - Komatsu  
Ons. 8. feb
18:00 - 20:00
Ola Nybakk - 2 timer
Bane A - Vikingskipet  
Furnes/Ridabu J17. 20-25 jenter mellom 14 og 16…
Ons. 8. feb
18:00 - 20:00
KAMP: StangeGutta - Håndlaget
Bane D  
Ons. 8. feb
20:00 - 22:00
KAMP: Norsk Tipping - My Name is Curl
Bane A - Vikingskipet  
Ons. 8. feb
20:00 - 22:00
KAMP: Team Am-kara - Rocking Ladies
Bane C - Komatsu  
Ons. 8. feb
20:00 - 22:00
KAMP: DNB 2 - Frikirken
Bane B - Nortransport  
Tor. 9. feb
09:00 - 11:00
Stavis
Bane A - Vikingskipet  
Tor. 9. feb
09:00 - 11:00
Stavis
Bane B - Nortransport  
Tor. 9. feb
09:00 - 11:00
Stavis
Bane C - Komatsu  
Tor. 9. feb
18:00 - 20:00
KAMP: HCK mix - Green Team
Bane B - Nortransport  
Tor. 9. feb
18:00 - 20:00
Åpen trening for klubbmedlemmer
Bane D  
Tor. 9. feb
18:00 - 20:00
KAMP: Jernbanens IL - RegNettAtletene
Bane A - Vikingskipet  
Tor. 9. feb
20:00 - 22:00
KAMP: Headit - NAV-kørlerne
Bane D  
Tor. 9. feb
20:00 - 22:00
KAMP: HELNOR - Eika
Bane C - Komatsu  
Man. 13. feb
18:00 - 20:00
Trening: Yngre jr og kids
Bane A - Vikingskipet  
Man. 13. feb
18:00 - 20:00
Trening: Yngre jr og kids
Bane B - Nortransport  
Man. 13. feb
18:00 - 19:00
Trening: Yngre jr og kids
Bane D  
Man. 13. feb
18:00 - 19:00
Trening: Yngre jr og kids
Bane C - Komatsu  
Man. 13. feb
19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer/damer
Bane D  
Man. 13. feb
19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer/damer
Bane C - Komatsu  
Tir. 14. feb
18:00 - 20:00
KAMP: RegNettAtletene - HELNOR
Bane A - Vikingskipet  
Tir. 14. feb
18:00 - 20:00
KAMP: Green Team - Jernbanens IL
Bane B - Nortransport  
Tir. 14. feb
20:00 - 22:00
KAMP: NAV-kørlerne - HCK mix
Bane C - Komatsu  
Tir. 14. feb
20:00 - 22:00
KAMP: Eika - Headit
Bane D  
Ons. 15. feb
18:00 - 20:00
KAMP: DNB 1 - Pensjonistene
Bane A - Vikingskipet  
Ons. 15. feb
18:00 - 20:00
Stein Erik Vangen - 2 timer
Bane B - Nortransport  
1 bane. Ukjent antall personer.
Ons. 15. feb
18:00 - 20:00
KAMP: Håndlaget - Kørl&Co
Bane C - Komatsu  
Ons. 15. feb
18:00 - 20:00
KAMP: Stokk og Stein - Team Greenhorn
Bane D  
Ons. 15. feb
20:00 - 22:00
KAMP: SUSK - StangeGutta
Bane B - Nortransport  
Ons. 15. feb
20:00 - 22:00
KAMP: RUSK - DNB 1
Bane C - Komatsu  
Tor. 16. feb
09:00 - 11:00
Stavis
Bane A - Vikingskipet  
Tor. 16. feb
09:00 - 11:00
Stavis
Bane C - Komatsu  
Tor. 16. feb
09:00 - 11:00
Stavis
Bane B - Nortransport  
Tor. 16. feb
18:00 - 20:00
Åpen trening for klubbmedlemmer
Bane D  
Tor. 16. feb
18:00 - 20:00
KAMP: Rocking Ladies - DNB 2
Bane A - Vikingskipet  
Tor. 16. feb
18:00 - 20:00
KAMP: Frikirken - Norsk Tipping
Bane B - Nortransport  
Tor. 16. feb
20:00 - 22:00
KAMP: Ø.M.Fjeld - Stone Cold Curlers
Bane D  
Tor. 16. feb
20:00 - 22:00
KAMP: Optimistene - Team Am-kara
Bane C - Komatsu  
Fre. 17. feb
18:00 - 20:00
Geir Vegge - 2 timer
Bane A - Vikingskipet  
16-24 stk.
Fre. 17. feb
18:00 - 20:00
Geir Vegge - 2 timer
Bane B - Nortransport  
Fre. 17. feb
18:00 - 20:00
Geir Vegge - 2 timer
Bane C - Komatsu  
Lør. 18. feb
14:00 - 16:00
Bruno Andersen - 2 timer
Bane D  
6 voksne og 2 barn. 1 bane.
Man. 20. feb
18:00 - 19:00
Trening: Yngre jr og kids
Bane D  
Man. 20. feb
18:00 - 20:00
Trening: Yngre jr og kids
Bane A - Vikingskipet  
Man. 20. feb
18:00 - 20:00
Trening: Yngre jr og kids
Bane B - Nortransport  
Man. 20. feb
18:00 - 19:00
Trening: Yngre jr og kids
Bane C - Komatsu  
Man. 20. feb
19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer/damer
Bane D  
Man. 20. feb
19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer/damer
Bane C - Komatsu  
Tir. 21. feb
18:00 - 20:00
KAMP: Kørl&Co - SUSK
Bane B - Nortransport  
Tir. 21. feb
18:00 - 20:00
KAMP: StangeGutta - DNB 1
Bane A - Vikingskipet  
Tir. 21. feb
20:00 - 22:00
KAMP: HCK mix - Jernbanens IL
Bane D  
Tir. 21. feb
20:00 - 22:00
KAMP: RUSK - Stokk og Stein
Bane C - Komatsu  
Ons. 22. feb
18:00 - 20:00
KAMP: Team Am-kara - Ø.M.Fjeld
Bane A - Vikingskipet  
Ons. 22. feb
18:00 - 20:00
KAMP: DNB 2 - Optimistene
Bane B - Nortransport  
Ons. 22. feb
20:00 - 22:00
KAMP: Norsk Tipping - Rocking Ladies
Bane C - Komatsu  
Ons. 22. feb
20:00 - 22:00
KAMP: My Name is Curl - Frikirken
Bane D  
Tor. 23. feb
18:00 - 20:00
KAMP: HELNOR - Green Team
Bane B - Nortransport  
Tor. 23. feb
18:00 - 20:00
KAMP: Headit - RegNettAtletene
Bane A - Vikingskipet  
Tor. 23. feb
18:00 - 20:00
Åpen trening for klubbmedlemmer
Bane D  
Tor. 23. feb
20:00 - 22:00
KAMP: Team Greenhorn - Håndlaget
Bane C - Komatsu  
Tor. 23. feb
20:00 - 22:00
KAMP: NAV-kørlerne - Eika
Bane D  
Lør. 25. feb
12:00 - 14:00
Kristin Sverre Østenvik - 2 timer
Bane A - Vikingskipet  
Lør. 25. feb
12:00 - 14:00
Kristin Sverre Østenvik - 2 timer
Bane B - Nortransport  
Lør. 25. feb
16:00 - 18:00
Rune Gulbrandsen - 2 timer
Bane C - Komatsu  
10 stk
Lør. 25. feb
16:00 - 18:00
Rune Gulbrandsen - 2 timer
Bane D  
Man. 27. feb
18:00 - 20:00
Trening: Yngre jr og kids
Bane A - Vikingskipet  
Man. 27. feb
18:00 - 20:00
Trening: Yngre jr og kids
Bane B - Nortransport  
Man. 27. feb
18:00 - 19:00
Trening: Yngre jr og kids
Bane C - Komatsu  
Man. 27. feb
18:00 - 19:00
Trening: Yngre jr og kids
Bane D  
Man. 27. feb
19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer/damer
Bane D  
Man. 27. feb
19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer/damer
Bane C - Komatsu  
Tor. 2. mar
18:00 - 20:00
Åpen trening for klubbmedlemmer
Bane D  
Man. 6. mar
17:00 - 19:00
Skatteetaten - 2 timer
Bane D  
Man. 6. mar
18:00 - 20:00
Trening: Yngre jr og kids
Bane A - Vikingskipet  
Man. 6. mar
18:00 - 19:00
Trening: Yngre jr og kids
Bane C - Komatsu  
Man. 6. mar
18:00 - 19:00
Trening: Yngre jr og kids
Bane D  
Man. 6. mar
18:00 - 20:00
Trening: Yngre jr og kids
Bane B - Nortransport  
Man. 6. mar
19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer/damer
Bane D  
Man. 6. mar
19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer/damer
Bane C - Komatsu  
Tir. 7. mar
20:00 - 22:00
KAMP: Pensjonistene - StangeGutta
Bane D  
Ons. 8. mar
18:00 - 20:00
KAMP: Rocking Ladies - My Name is Curl
Bane B - Nortransport  
Ons. 8. mar
18:00 - 20:00
KAMP: Optimistene - Norsk Tipping
Bane A - Vikingskipet  
Ons. 8. mar
20:00 - 22:00
KAMP: Stone Cold Curlers - Team Am-kara
Bane D  
Ons. 8. mar
20:00 - 22:00
KAMP: Ø.M.Fjeld - DNB 2
Bane C - Komatsu  
Tor. 9. mar
18:00 - 20:00
KAMP: Håndlaget - RUSK
Bane B - Nortransport  
Tor. 9. mar
18:00 - 20:00
KAMP: SUSK - Team Greenhorn
Bane A - Vikingskipet  
Tor. 9. mar
18:00 - 20:00
Åpen trening for klubbmedlemmer
Bane D  
Tor. 9. mar
20:00 - 22:00
KAMP: DNB 1 - Kørl&Co
Bane C - Komatsu  
Man. 13. mar
18:00 - 19:00
Trening: Yngre jr og kids
Bane D  
Man. 13. mar
18:00 - 20:00
Trening: Yngre jr og kids
Bane B - Nortransport  
Man. 13. mar
18:00 - 19:00
Trening: Yngre jr og kids
Bane C - Komatsu  
Man. 13. mar
18:00 - 20:00
Trening: Yngre jr og kids
Bane A - Vikingskipet  
Man. 13. mar
19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer/damer
Bane D  
Man. 13. mar
19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer/damer
Bane C - Komatsu  
Ons. 15. mar
17:00 - 19:00
Reservert
Bane A - Vikingskipet  
Ons. 15. mar
17:00 - 19:00
Reservert
Bane C - Komatsu  
Ons. 15. mar
17:00 - 19:00
Reservert
Bane D  
Ons. 15. mar
17:00 - 19:00
Reservert
Bane B - Nortransport  
Tor. 16. mar
18:00 - 20:00
Åpen trening for klubbmedlemmer
Bane D  
Man. 20. mar
18:00 - 20:00
Trening: Yngre jr og kids
Bane A - Vikingskipet  
Man. 20. mar
18:00 - 19:00
Trening: Yngre jr og kids
Bane D  
Man. 20. mar
18:00 - 19:00
Trening: Yngre jr og kids
Bane C - Komatsu  
Man. 20. mar
18:00 - 20:00
Trening: Yngre jr og kids
Bane B - Nortransport  
Man. 20. mar
19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer/damer
Bane D  
Man. 20. mar
19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer/damer
Bane C - Komatsu  
Tor. 23. mar
18:00 - 20:00
Åpen trening for klubbmedlemmer
Bane D  
Man. 27. mar
18:00 - 19:00
Trening: Yngre jr og kids
Bane C - Komatsu  
Man. 27. mar
18:00 - 19:00
Trening: Yngre jr og kids
Bane D  
Man. 27. mar
18:00 - 20:00
Trening: Yngre jr og kids
Bane B - Nortransport  
Man. 27. mar
18:00 - 20:00
Trening: Yngre jr og kids
Bane A - Vikingskipet  
Man. 27. mar
19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer/damer
Bane D  
Man. 27. mar
19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer/damer
Bane C - Komatsu  
Ons. 29. mar
11:30 - 14:30
Reservert
Bane C - Komatsu  
Ons. 29. mar
11:30 - 14:30
Reservert
Bane D  
Ons. 29. mar
11:30 - 14:30
Reservert
Bane B - Nortransport  
Ons. 29. mar
11:30 - 14:30
Reservert
Bane A - Vikingskipet  
Tor. 30. mar
18:00 - 20:00
Åpen trening for klubbmedlemmer
Bane D  
Man. 3. apr
18:00 - 20:00
Trening: Yngre jr og kids
Bane B - Nortransport  
Man. 3. apr
18:00 - 19:00
Trening: Yngre jr og kids
Bane C - Komatsu  
Man. 3. apr
18:00 - 20:00
Trening: Yngre jr og kids
Bane A - Vikingskipet  
Man. 3. apr
18:00 - 19:00
Trening: Yngre jr og kids
Bane D  
Man. 3. apr
19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer/damer
Bane D  
Man. 3. apr
19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer/damer
Bane C - Komatsu  
Tor. 6. apr
18:00 - 20:00
Åpen trening for klubbmedlemmer
Bane D  
Man. 10. apr
18:00 - 20:00
Trening: Yngre jr og kids
Bane A - Vikingskipet  
Man. 10. apr
18:00 - 19:00
Trening: Yngre jr og kids
Bane C - Komatsu  
Man. 10. apr
18:00 - 19:00
Trening: Yngre jr og kids
Bane D  
Man. 10. apr
18:00 - 20:00
Trening: Yngre jr og kids
Bane B - Nortransport  
Man. 10. apr
19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer/damer
Bane C - Komatsu  
Man. 10. apr
19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer/damer
Bane D  
Tor. 13. apr
18:00 - 20:00
Åpen trening for klubbmedlemmer
Bane D  
Man. 17. apr
18:00 - 19:00
Trening: Yngre jr og kids
Bane C - Komatsu  
Man. 17. apr
18:00 - 20:00
Trening: Yngre jr og kids
Bane A - Vikingskipet  
Man. 17. apr
18:00 - 19:00
Trening: Yngre jr og kids
Bane D  
Man. 17. apr
18:00 - 20:00
Trening: Yngre jr og kids
Bane B - Nortransport  
Man. 17. apr
19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer/damer
Bane C - Komatsu  
Man. 17. apr
19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer/damer
Bane D  
Tor. 20. apr
18:00 - 20:00
Åpen trening for klubbmedlemmer
Bane D  
Man. 24. apr
18:00 - 20:00
Trening: Yngre jr og kids
Bane A - Vikingskipet  
Man. 24. apr
18:00 - 19:00
Trening: Yngre jr og kids
Bane C - Komatsu  
Man. 24. apr
18:00 - 19:00
Trening: Yngre jr og kids
Bane D  
Man. 24. apr
18:00 - 20:00
Trening: Yngre jr og kids
Bane B - Nortransport  
Man. 24. apr
19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer/damer
Bane C - Komatsu  
Man. 24. apr
19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer/damer
Bane D  
Tor. 27. apr
18:00 - 20:00
Åpen trening for klubbmedlemmer
Bane D  
Man. 1. mai
18:00 - 20:00
Trening: Yngre jr og kids
Bane A - Vikingskipet  
Man. 1. mai
18:00 - 19:00
Trening: Yngre jr og kids
Bane D  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Ons. 16. nov 2022
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
KAMP: Stone Cold Curlers - Rocking Ladies
Bane C - Komatsu  
  Les mer  
Ons. 16. nov 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
KAMP: Team Am-kara - Frikirken
Bane B - Nortransport  
  Les mer  
Ons. 16. nov 2022
10:00 - 13:00
kl 10:00 - 13:00
Seniortrening
Bane C - Komatsu  
  Les mer  
Ons. 16. nov 2022
10:00 - 12:00
kl 10:00 - 12:00
KAMP: Stokk og Stein - Pensjonistene
Bane D  
  Les mer  
Ons. 16. nov 2022
10:00 - 13:00
kl 10:00 - 13:00
Seniortrening
Bane B - Nortransport  
  Les mer  
Ons. 16. nov 2022
10:00 - 13:00
kl 10:00 - 13:00
Seniortrening
Bane A - Vikingskipet  
  Les mer  
Tir. 15. nov 2022
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
KAMP: HCK mix - Headit
Bane B - Nortransport  
  Les mer  
Tir. 15. nov 2022
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
KAMP: HELNOR - NAV-kørlerne
Bane A - Vikingskipet  
  Les mer  
Tir. 15. nov 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Trening: Marianne Rørvik
Bane C - Komatsu  
  Les mer  
Tir. 15. nov 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
KAMP: StangeGutta - Stokk og Stein
Bane A - Vikingskipet  
  Les mer  
Tir. 15. nov 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
KAMP: Green Team - RegNettAtletene
Bane B - Nortransport  
  Les mer  
Tir. 15. nov 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
KAMP: Kørl&Co - RUSK
Bane D  
  Les mer  
Tir. 15. nov 2022
11:00 - 13:00
kl 11:00 - 13:00
Hamkam - 2 timer
Bane B - Nortransport  
  Les mer  
Tir. 15. nov 2022
11:00 - 13:00
kl 11:00 - 13:00
Hamkam - 2 timer
Bane D  
  Les mer  
Tir. 15. nov 2022
11:00 - 13:00
kl 11:00 - 13:00
Hamkam - 2 timer
Bane A - Vikingskipet  
  Les mer  
Tir. 15. nov 2022
11:00 - 13:00
kl 11:00 - 13:00
Hamkam - 2 timer
Bane C - Komatsu  
  Les mer  
Tir. 15. nov 2022
09:00 - 11:00
kl 09:00 - 11:00
Hedmarktoppen folkehøyskole - 2 timer
Bane B - Nortransport  
  Les mer  
Tir. 15. nov 2022
09:00 - 11:00
kl 09:00 - 11:00
Hedmarktoppen folkehøyskole - 2 timer
Bane A - Vikingskipet  
  Les mer  
Man. 14. nov 2022
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Headit
Bane A - Vikingskipet  
  Les mer  
Man. 14. nov 2022
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer/damer
Bane C - Komatsu  
  Les mer  
Man. 14. nov 2022
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer/damer
Bane D  
  Les mer  
Man. 14. nov 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Yngre jr og Kids trening
Bane A - Vikingskipet  
  Les mer  
Man. 14. nov 2022
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Yngre jr og kidstrening
Bane C - Komatsu  
  Les mer  
Man. 14. nov 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Yngre jr og kidstrening
Bane B - Nortransport  
  Les mer  
Man. 14. nov 2022
17:00 - 19:00
kl 17:00 - 19:00
Bjerrtnes Trefelling - 2 timer
Bane D  
  Les mer  
Man. 14. nov 2022
14:00 - 16:00
kl 14:00 - 16:00
Sykeshus Innlandet v\ June Lium - 2 timer
Bane A - Vikingskipet  
  Les mer  
Søn. 13. nov 2022
09:00 - 18:00
kl 09:00 - 18:00
Norgescup 1
Bane B - Nortransport  
  Les mer  
Søn. 13. nov 2022
09:00 - 18:00
kl 09:00 - 18:00
Norgescup 1
Bane D  
  Les mer  
Søn. 13. nov 2022
09:00 - 18:00
kl 09:00 - 18:00
Norgescup 1
Bane A - Vikingskipet  
  Les mer  
Søn. 13. nov 2022
09:00 - 18:00
kl 09:00 - 18:00
Norgescup 1
Bane C - Komatsu  
  Les mer  
Lør. 12. nov 2022
09:00 - 20:00
kl 09:00 - 20:00
Norgescup 1
Bane C - Komatsu  
  Les mer  
Lør. 12. nov 2022
09:00 - 20:00
kl 09:00 - 20:00
Norgescup 1
Bane A - Vikingskipet  
  Les mer  
Lør. 12. nov 2022
09:00 - 20:00
kl 09:00 - 20:00
Norgescup 1
Bane B - Nortransport  
  Les mer  
Lør. 12. nov 2022
09:00 - 20:00
kl 09:00 - 20:00
Norgescup 1
Bane D  
  Les mer  
Fre. 11. nov 2022
09:00 - 23:00
kl 09:00 - 23:00
Norgescup 1
Bane B - Nortransport  
  Les mer  
Fre. 11. nov 2022
09:00 - 23:00
kl 09:00 - 23:00
Norgescup 1
Bane C - Komatsu  
  Les mer  
Fre. 11. nov 2022
09:00 - 23:00
kl 09:00 - 23:00
Norgescup 1
Bane D  
  Les mer  
Fre. 11. nov 2022
09:00 - 23:00
kl 09:00 - 23:00
Norgescup 1
Bane A - Vikingskipet  
  Les mer  
Tor. 10. nov 2022
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
ISPREPP
Bane B - Nortransport  
  Les mer  
Tor. 10. nov 2022
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
ISPREPP
Bane A - Vikingskipet  
  Les mer  
Tor. 10. nov 2022
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
ISPREPP
Bane C - Komatsu  
  Les mer  
Tor. 10. nov 2022
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
ISPREPP
Bane D  
  Les mer  
Tor. 10. nov 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
KAMP: Rocking Ladies - Ø.M.Fjeld
Bane A - Vikingskipet  
  Les mer  
Tor. 10. nov 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Mathias Brenden - 2 timer
Bane C - Komatsu  
  Les mer  
Ons. 9. nov 2022
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Kamp: Norsk Tipping - DNB 2
Bane B - Nortransport  
  Les mer  
Ons. 9. nov 2022
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Dnb 1 - håndlaget
Bane A - Vikingskipet  
  Les mer  
Ons. 9. nov 2022
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
KAMP: RUSK - StangeGutta
Bane C - Komatsu  
  Les mer  
Ons. 9. nov 2022
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
KAMP: Team Greenhorn - Kørl&Co
Bane D  
  Les mer  
Ons. 9. nov 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Sirkula as - 2 timer
Bane D  
  Les mer  
Ons. 9. nov 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Madeleine Øvrum - 2 timer
Bane A - Vikingskipet  
  Les mer  
Ons. 9. nov 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Sirkula as - 2 timer
Bane C - Komatsu  
  Les mer  
Ons. 9. nov 2022
10:00 - 13:00
kl 10:00 - 13:00
Seniortrening
Bane C - Komatsu  
  Les mer  
Ons. 9. nov 2022
10:00 - 13:00
kl 10:00 - 13:00
Seniortrening
Bane B - Nortransport  
  Les mer  
Ons. 9. nov 2022
10:00 - 13:00
kl 10:00 - 13:00
Seniortrening
Bane A - Vikingskipet  
  Les mer  
Ons. 9. nov 2022
10:00 - 13:00
kl 10:00 - 13:00
Seniortrening
Bane D  
  Les mer  
Tir. 8. nov 2022
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
KAMP: Headit - HELNOR
Bane A - Vikingskipet  
  Les mer  
Tir. 8. nov 2022
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
KAMP: NAV-kørlerne - Jernbanens IL
Bane B - Nortransport  
  Les mer  
Tir. 8. nov 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
KAMP: RegNettAtletene - HCK mix
Bane D  
  Les mer  
Tir. 8. nov 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
KAMP: Eika - Green Team
Bane C - Komatsu  
  Les mer  
Man. 7. nov 2022
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
KAMP: Pensjonistene - RUSK
Bane B - Nortransport  
  Les mer  
Man. 7. nov 2022
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer/damer
Bane C - Komatsu  
  Les mer  
Man. 7. nov 2022
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer/damer
Bane D  
  Les mer  
Man. 7. nov 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Yngre jr og kidstrening
Bane B - Nortransport  
  Les mer  
Man. 7. nov 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Yngre jr og Kids trening
Bane A - Vikingskipet  
  Les mer  
Man. 7. nov 2022
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Yngre jr og kidstrening
Bane C - Komatsu  
  Les mer  
Søn. 6. nov 2022
00:00 - 00:00
kl 00:00 - 00:00
Norgescup 1
Bane B - Nortransport  
  Les mer  
Søn. 6. nov 2022
00:00 - 00:00
kl 00:00 - 00:00
Norgescup 1
Bane A - Vikingskipet  
  Les mer  
Tor. 3. nov 2022
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
KAMP: RegNettAtletene - Eika
Bane D  
  Les mer  
Tor. 3. nov 2022
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
KAMP: Frikirken - Optimistene
Bane C - Komatsu  
  Les mer  
Tor. 3. nov 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
KAMP: Jernbanens IL - Headit
Bane B - Nortransport  
  Les mer  
Tor. 3. nov 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Åpen trening
Bane D  
  Les mer  
Tor. 3. nov 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Trening: Junior
Bane C - Komatsu  
  Les mer  
Ons. 2. nov 2022
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
KAMP: Ø.M.Fjeld - Frikirken
Bane C - Komatsu  
  Les mer  
Ons. 2. nov 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
KAMP: Optimistene - Rocking Ladies
Bane D  
  Les mer  
Ons. 2. nov 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
KAMP: Team Am-kara - Norsk Tipping
Bane A - Vikingskipet  
  Les mer  
Ons. 2. nov 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
KAMP: Stone Cold Curlers - My Name is Curl
Bane B - Nortransport  
  Les mer  
Ons. 2. nov 2022
10:00 - 13:00
kl 10:00 - 13:00
Seniortrening
Bane C - Komatsu  
  Les mer  
Ons. 2. nov 2022
10:00 - 13:00
kl 10:00 - 13:00
Seniortrening
Bane D  
  Les mer  
Ons. 2. nov 2022
10:00 - 13:00
kl 10:00 - 13:00
Seniortrening
Bane A - Vikingskipet  
  Les mer  
Ons. 2. nov 2022
10:00 - 13:00
kl 10:00 - 13:00
Seniortrening
Bane B - Nortransport  
  Les mer  
Tir. 1. nov 2022
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
KAMP: HCK mix - HELNOR
Bane A - Vikingskipet  
  Les mer  
Tir. 1. nov 2022
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
KAMP: DNB 1 - Stokk og Stein
Bane C - Komatsu  
  Les mer  
Tir. 1. nov 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
KAMP: RUSK - DNB 1
Bane B - Nortransport  
  Les mer  
Tir. 1. nov 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Trening: Kørl & co
Bane A - Vikingskipet  
  Les mer  
Tir. 1. nov 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
KAMP: Green Team - NAV-kørlerne
Bane C - Komatsu  
  Les mer  
Tir. 1. nov 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
KAMP: StangeGutta - Team Greenhorn
Bane D  
  Les mer  
Tir. 1. nov 2022
00:00 - 00:00
kl 00:00 - 00:00
KAMP: Optimistene - Rocking Ladies
Bane D  
  Les mer  
Man. 31. okt 2022
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
KAMP: DNB 2 - Team Am-kara
Bane D  
  Les mer  
Man. 31. okt 2022
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer/damer
Bane C - Komatsu  
  Les mer  
Man. 31. okt 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Yngre jr og Kids trening
Bane A - Vikingskipet  
  Les mer  
Man. 31. okt 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Yngre jr og kidstrening
Bane B - Nortransport  
  Les mer  
Man. 31. okt 2022
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Yngre jr og kidstrening
Bane C - Komatsu  
  Les mer  
Fre. 28. okt 2022
09:00 - 11:00
kl 09:00 - 11:00
Mathias Brænden og Thomas Løvold
Bane C - Komatsu  
  Les mer  
Tor. 27. okt 2022
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
KAMP: HELNOR - Jernbanens IL
Bane D  
  Les mer  
Tor. 27. okt 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Åpen trening
Bane D  
  Les mer  
Tor. 27. okt 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
KAMP: Eika - HCK mix
Bane B - Nortransport  
  Les mer  
Tor. 27. okt 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
KAMP: NAV-kørlerne - RegNettAtletene
Bane A - Vikingskipet  
  Les mer  
Tor. 27. okt 2022
17:00 - 20:00
kl 17:00 - 20:00
Team Walstad - landslaget
Bane C - Komatsu  
Leie av bane til forberedelse til EM?   Les mer  
Ons. 26. okt 2022
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
KAMP: Norsk Tipping - Stone Cold Curlers
Bane D  
  Les mer  
Ons. 26. okt 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
KAMP: Headit - Green Team
Bane B - Nortransport  
  Les mer  
Ons. 26. okt 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
SUSK - Håndlaget
Bane D  
  Les mer  
Ons. 26. okt 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
KAMP: My Name is Curl - Ø.M.Fjeld
Bane C - Komatsu  
  Les mer  
Ons. 26. okt 2022
16:00 - 18:00
kl 16:00 - 18:00
Høgskolen innlandet - 2 timer
Bane A - Vikingskipet  
  Les mer  
Ons. 26. okt 2022
16:00 - 18:00
kl 16:00 - 18:00
Høgskolen innlandet - 2 timer
Bane B - Nortransport  
  Les mer  
Ons. 26. okt 2022
10:00 - 13:00
kl 10:00 - 13:00
Seniortrening
Bane B - Nortransport  
  Les mer  
Ons. 26. okt 2022
10:00 - 13:00
kl 10:00 - 13:00
Seniortrening
Bane A - Vikingskipet  
  Les mer  
Ons. 26. okt 2022
10:00 - 13:00
kl 10:00 - 13:00
Seniortrening
Bane C - Komatsu  
  Les mer  
Ons. 26. okt 2022
10:00 - 13:00
kl 10:00 - 13:00
Seniortrening
Bane D  
  Les mer  
Tir. 25. okt 2022
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
KAMP: Kørl&Co - StangeGutta
Bane B - Nortransport  
  Les mer  
Tir. 25. okt 2022
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Helnor
Bane D  
  Les mer  
Tir. 25. okt 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Furnes fotball j 14 - 2 timer
Bane C - Komatsu  
  Les mer  
Tir. 25. okt 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Furnes fotball j 14 - 2 timer
Bane A - Vikingskipet  
  Les mer  
Tir. 25. okt 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Furnes fotball j 14 - 2 timer
Bane B - Nortransport  
  Les mer  
Tir. 25. okt 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
KAMP: Stokk og Stein - SUSK
Bane D  
  Les mer  
Man. 24. okt 2022
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
KAMP: Team Greenhorn - Pensjonistene
Bane A - Vikingskipet  
  Les mer  
Man. 24. okt 2022
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer/damer
Bane C - Komatsu  
  Les mer  
Man. 24. okt 2022
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer/damer
Bane D  
  Les mer  
Man. 24. okt 2022
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Yngre jr og kidstrening
Bane C - Komatsu  
  Les mer  
Man. 24. okt 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Yngre jr og Kids trening
Bane A - Vikingskipet  
  Les mer  
Man. 24. okt 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Yngre jr og kids trening
Bane B - Nortransport  
  Les mer  
Søn. 23. okt 2022
13:00 - 16:00
kl 13:00 - 16:00
Team Najos
Bane B - Nortransport  
  Les mer  
Lør. 22. okt 2022
10:30 - 13:00
kl 10:30 - 13:00
Damelandslaget trening
Bane C - Komatsu  
  Les mer  
Lør. 22. okt 2022
10:30 - 13:00
kl 10:30 - 13:00
Damelandslaget trening
Bane B - Nortransport  
  Les mer  
Tor. 20. okt 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Åpen trening
Bane D  
  Les mer  
Ons. 19. okt 2022
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
KAMP: Håndlaget - Stokk og Stein
Bane D  
  Les mer  
Ons. 19. okt 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
KAMP: SUSK - RUSK
Bane C - Komatsu  
  Les mer  
Ons. 19. okt 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
KAMP: DNB 1 - Team Greenhorn
Bane B - Nortransport  
  Les mer  
Ons. 19. okt 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
KAMP: Pensjonistene - Kørl&Co
Bane A - Vikingskipet  
  Les mer  
Ons. 19. okt 2022
10:00 - 13:00
kl 10:00 - 13:00
Seniortrening
Bane A - Vikingskipet  
  Les mer  
Ons. 19. okt 2022
10:00 - 13:00
kl 10:00 - 13:00
Seniortrening
Bane B - Nortransport  
  Les mer  
Ons. 19. okt 2022
10:00 - 13:00
kl 10:00 - 13:00
Seniortrening
Bane D  
  Les mer  
Ons. 19. okt 2022
10:00 - 13:00
kl 10:00 - 13:00
Seniortrening
Bane C - Komatsu  
  Les mer  
Tir. 18. okt 2022
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
KAMP: Optimistene - My Name is Curl
Bane B - Nortransport  
  Les mer  
Tir. 18. okt 2022
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
KAMP: Rocking Ladies - Frikirken
Bane A - Vikingskipet  
  Les mer  
Tir. 18. okt 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
KAMP: Stone Cold Curlers - DNB 2
Bane C - Komatsu  
  Les mer  
Tir. 18. okt 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
KAMP: Ø.M.Fjeld - Norsk Tipping
Bane D  
  Les mer  
Tir. 18. okt 2022
14:00 - 16:00
kl 14:00 - 16:00
Forsvarets personell og vernepliktseneter (FPVS) - 2 timer
Bane C - Komatsu  
  Les mer  
Tir. 18. okt 2022
14:00 - 16:00
kl 14:00 - 16:00
Forsvarets personell og vernepliktseneter (FPVS) - 2 timer
Bane A - Vikingskipet  
  Les mer  
Tir. 18. okt 2022
14:00 - 16:00
kl 14:00 - 16:00
Forsvarets personell og vernepliktseneter (FPVS) - 2 timer
Bane B - Nortransport  
  Les mer  
Man. 17. okt 2022
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Trening: Norsk Tipping
Bane A - Vikingskipet  
  Les mer  
Man. 17. okt 2022
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer/damer
Bane D  
  Les mer  
Man. 17. okt 2022
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer/damer
Bane C - Komatsu  
  Les mer  
Man. 17. okt 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Yngre jr og Kids
Bane B - Nortransport  
  Les mer  
Man. 17. okt 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Yngre jr og Kids trening
Bane A - Vikingskipet  
  Les mer  
Man. 17. okt 2022
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Yngre jr og kidstrening
Bane C - Komatsu  
  Les mer  
Man. 17. okt 2022
00:00 - 00:00
kl 00:00 - 00:00
Trening Norsk Tipping
Bane A - Vikingskipet  
  Les mer  
Søn. 16. okt 2022
08:00 - 15:00
kl 08:00 - 15:00
Norway open
Bane B - Nortransport  
  Les mer  
Søn. 16. okt 2022
08:00 - 18:00
kl 08:00 - 18:00
Norway open
Bane A - Vikingskipet  
  Les mer  
Søn. 16. okt 2022
08:00 - 15:00
kl 08:00 - 15:00
Norway open
Bane D  
  Les mer  
Søn. 16. okt 2022
08:00 - 15:00
kl 08:00 - 15:00
Norway open
Bane C - Komatsu  
  Les mer  
Lør. 15. okt 2022
08:00 - 18:00
kl 08:00 - 18:00
Norway open
Bane C - Komatsu  
  Les mer  
Lør. 15. okt 2022
08:00 - 18:00
kl 08:00 - 18:00
Norway open
Bane A - Vikingskipet  
  Les mer  
Lør. 15. okt 2022
08:00 - 18:00
kl 08:00 - 18:00
Norway open
Bane B - Nortransport  
  Les mer  
Lør. 15. okt 2022
08:00 - 18:00
kl 08:00 - 18:00
Norway open
Bane D  
  Les mer  
Fre. 14. okt 2022
17:00 - 22:00
kl 17:00 - 22:00
Norway open
Bane A - Vikingskipet  
  Les mer  
Fre. 14. okt 2022
17:00 - 22:00
kl 17:00 - 22:00
Norway open
Bane C - Komatsu  
  Les mer  
Fre. 14. okt 2022
17:00 - 22:00
kl 17:00 - 22:00
Norway open
Bane D  
  Les mer  
Fre. 14. okt 2022
17:00 - 22:00
kl 17:00 - 22:00
Norway open
Bane B - Nortransport  
  Les mer  
Fre. 14. okt 2022
00:00 - 00:00
kl 00:00 - 00:00
Trening: Norsk Tipping
Bane C - Komatsu  
  Les mer  
Tor. 13. okt 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Trening: DNB 1
Bane A - Vikingskipet  
  Les mer  
Tor. 13. okt 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Åpen trening
Bane D  
  Les mer  
Tor. 13. okt 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Trening: Green Team
Bane B - Nortransport  
  Les mer  
Ons. 12. okt 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Trening: Trøan/Trøan
Bane B - Nortransport  
  Les mer  
Ons. 12. okt 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Trening: HCK mix
Bane D  
  Les mer  
Ons. 12. okt 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Trening: Kørl&Co
Bane C - Komatsu  
  Les mer  
Ons. 12. okt 2022
10:00 - 13:00
kl 10:00 - 13:00
Seniortrening
Bane C - Komatsu  
  Les mer  
Ons. 12. okt 2022
10:00 - 13:00
kl 10:00 - 13:00
Seniortrening
Bane D  
  Les mer  
Ons. 12. okt 2022
10:00 - 13:00
kl 10:00 - 13:00
Seniortrening
Bane B - Nortransport  
  Les mer  
Ons. 12. okt 2022
10:00 - 13:00
kl 10:00 - 13:00
Seniortrening
Bane A - Vikingskipet  
  Les mer  
Tir. 11. okt 2022
23:00 - 23:00
kl 23:00 - 23:00
KAMP: DNB 2 - My Name is Curl
Bane A - Vikingskipet  
  Les mer  
Man. 10. okt 2022
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Yngre jr og kidstrening
Bane C - Komatsu  
  Les mer  
Man. 10. okt 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Yngre jr og kidstrening
Bane A - Vikingskipet  
  Les mer  
Fre. 7. okt 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Norsk teknisk ortopedi - 2 timer
Bane C - Komatsu  
  Les mer  
Fre. 7. okt 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Norsk teknisk ortopedi - 2 timer
Bane B - Nortransport  
  Les mer  
Tor. 6. okt 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Greenteam- trening
Bane B - Nortransport  
  Les mer  
Ons. 5. okt 2022
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Trening: Headit
Bane B - Nortransport  
  Les mer  
Ons. 5. okt 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Trening: HCK mix
Bane A - Vikingskipet  
  Les mer  
Ons. 5. okt 2022
10:00 - 13:00
kl 10:00 - 13:00
Seniortrening
Bane A - Vikingskipet  
  Les mer  
Ons. 5. okt 2022
10:00 - 13:00
kl 10:00 - 13:00
Seniortrening
Bane B - Nortransport  
  Les mer  
Ons. 5. okt 2022
10:00 - 13:00
kl 10:00 - 13:00
Seniortrening
Bane C - Komatsu  
  Les mer  
Ons. 5. okt 2022
10:00 - 13:00
kl 10:00 - 13:00
Seniortrening
Bane D  
  Les mer  
Tir. 4. okt 2022
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Trening: NAV-kørlerne
Bane B - Nortransport  
  Les mer  
Tir. 4. okt 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Trening: DNB 2
Bane A - Vikingskipet  
  Les mer  
Tir. 4. okt 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Trening: Stokk og stein
Bane D  
  Les mer  
Tor. 29. sep 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Åpen trenin
Bane C - Komatsu  
  Les mer  
Tor. 29. sep 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Åpen trening
Bane D  
  Les mer  
Tor. 29. sep 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Greenteam- trening
Bane B - Nortransport  
  Les mer  
Ons. 28. sep 2022
10:00 - 13:00
kl 10:00 - 13:00
Seniortrening
Bane C - Komatsu  
  Les mer  
Ons. 28. sep 2022
10:00 - 13:00
kl 10:00 - 13:00
Seniortrening
Bane A - Vikingskipet  
  Les mer  
Ons. 28. sep 2022
10:00 - 13:00
kl 10:00 - 13:00
Seniortrening
Bane B - Nortransport  
  Les mer  
Ons. 28. sep 2022
10:00 - 13:00
kl 10:00 - 13:00
Seniortrening
Bane D  
  Les mer  
Tir. 27. sep 2022
00:00 - 00:00
kl 00:00 - 00:00
Trening: Stokk og stein
Bane D  
  Les mer  
Tir. 27. sep 2022
00:00 - 00:00
kl 00:00 - 00:00
Trening: DNB 2
Bane A - Vikingskipet  
  Les mer  
Man. 26. sep 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Yngre jr og kidstrening
Bane B - Nortransport  
  Les mer  
Man. 26. sep 2022
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Yngre jr og kidstrening
Bane C - Komatsu  
  Les mer  
Fre. 23. sep 2022
00:00 - 00:00
kl 00:00 - 00:00
Yngre jr og kidstrening
Bane A - Vikingskipet  
  Les mer  
Ons. 21. sep 2022
10:00 - 12:00
kl 10:00 - 12:00
Hurdal verk folkehøgskole - 2 timer
Bane B - Nortransport  
  Les mer  
Ons. 21. sep 2022
10:00 - 12:00
kl 10:00 - 12:00
Hurdal verk folkehøgskole - 2 timer
Bane A - Vikingskipet  
  Les mer  
Fre. 16. sep 2022
00:00 - 00:00
kl 00:00 - 00:00
Yngre jr og kidstrening
Bane A - Vikingskipet  
  Les mer  
Ons. 14. sep 2022
00:00 - 00:00
kl 00:00 - 00:00
Norway open
Bane B - Nortransport  
  Les mer