Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Man. 24 Jan
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man. 24 Jan
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man. 24 Jan
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man. 24 Jan
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man. 24 Jan
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK damer
Man. 24 Jan
kl 19:00 - 21:00
KAMP: Team Am-kara - Ø.M.Fjeld
Man. 24 Jan
kl 19:00 - 21:00
KAMP: Skattefoten - Stone Cold Curlers
Man. 24 Jan
kl 21:00 - 23:00
KAMP: RegNettAtletene - Inmeta
Tir. 25 Jan
kl 17:00 - 18:00
Norsk tipping
Tir. 25 Jan
kl 18:00 - 20:00
KAMP: Team Greenhorn - Team Veidekke
Tir. 25 Jan
kl 18:00 - 20:00
KAMP: SUSK - Norsk Tipping
Tir. 25 Jan
kl 20:00 - 22:00
KAMP: My Name is Curl - StangeGutta
Tir. 25 Jan
kl 20:00 - 22:00
KAMP: Inmeta - Headit
Tir. 25 Jan
kl 20:00 - 22:00
KAMP: NAV-kørlerne - RUSK
Ons. 26 Jan
kl 10:00 - 12:00
KAMP: Stokk og Stein - Pensjonistene
Ons. 26 Jan
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons. 26 Jan
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons. 26 Jan
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons. 26 Jan
kl 18:00 - 20:00
KAMP: Stange Energi - HCK damer
Ons. 26 Jan
kl 18:00 - 20:00
KAMP: HCK mix - Green Team
Ons. 26 Jan
kl 18:00 - 20:00
KAMP: Eika - HELNOR
Ons. 26 Jan
kl 20:00 - 22:00
KAMP: RegNettAtletene - STAVIS
Ons. 26 Jan
kl 20:00 - 22:00
KAMP: Optimistene - Ø.M.Fjeld
Ons. 26 Jan
kl 20:00 - 22:00
KAMP: HELNOR - Jernbanens IL
Tor. 27 Jan
kl 09:00 - 11:00
STAVIS
2IF, Birger og Kristian
Tor. 27 Jan
kl 09:00 - 11:00
STAVIS
2IF, Birger og Kristian
Tor. 27 Jan
kl 09:00 - 11:00
STAVIS
2IF, Birger og Kristian
Tor. 27 Jan
kl 09:00 - 11:00
STAVIS
2IF, Birger og Kristian
Tor. 27 Jan
kl 17:00 - 23:00
Isprepp før turnering
Tor. 27 Jan
kl 17:00 - 23:00
Isprepp før turnering
Tor. 27 Jan
kl 17:00 - 23:00
Isprepp før turnering
Tor. 27 Jan
kl 17:00 - 23:00
Isprepp før turnering
Fre. 28 Jan
kl 16:00 - 23:00
NM-kvalifisering
Fre. 28 Jan
kl 16:00 - 23:00
NM-kvalifisering
Fre. 28 Jan
kl 16:00 - 23:00
NM-kvalifisering
Fre. 28 Jan
kl 16:00 - 23:00
NM-kvalifisering
Lør. 29 Jan
kl 09:00 - 23:00
NM-kvalifisering
Lør. 29 Jan
kl 09:00 - 23:00
NM-kvalifisering
Lør. 29 Jan
kl 09:00 - 23:00
NM-kvalifisering
Lør. 29 Jan
kl 09:00 - 23:00
NM-kvalifisering
Søn. 30 Jan
kl 09:00 - 15:00
NM-kvalifisering
Søn. 30 Jan
kl 09:00 - 15:00
NM-kvalifisering
Søn. 30 Jan
kl 09:00 - 15:00
NM-kvalifisering
Søn. 30 Jan
kl 09:00 - 15:00
NM-kvalifisering
Søn. 30 Jan
kl 16:00 - 18:00
Tangen og Espas ungdomsgruppe - 2 timer
Søn. 30 Jan
kl 16:00 - 18:00
Tangen og Espas ungdomsgruppe - 2 timer
Søn. 30 Jan
kl 16:00 - 18:00
Tangen og Espas ungdomsgruppe - 2 timer
Man. 31 Jan
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man. 31 Jan
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man. 31 Jan
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man. 31 Jan
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man. 31 Jan
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK damer
Man. 31 Jan
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
Man. 31 Jan
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
Tir. 1 Feb
kl 18:00 - 20:00
KAMP: HCK damer - FilFri
Tir. 1 Feb
kl 18:00 - 20:00
KAMP: Eika - Inmeta
Tir. 1 Feb
kl 18:00 - 20:00
KAMP: Headit - Green Team
Tir. 1 Feb
kl 20:00 - 22:00
KAMP: Jernbanens IL - HELNOR
Tir. 1 Feb
kl 20:00 - 22:00
KAMP: Håndlaget - StangeGutta
Tir. 1 Feb
kl 20:00 - 22:00
KAMP: Team Greenhorn - Norsk Tipping
Tir. 1 Feb
kl 20:00 - 22:00
KAMP: SUSK - DNB 2
Ons. 2 Feb
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons. 2 Feb
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons. 2 Feb
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons. 2 Feb
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons. 2 Feb
kl 18:00 - 20:00
KAMP: NAV-kørlerne - HELNOR
Ons. 2 Feb
kl 18:00 - 20:00
KAMP: STAVIS - HCK mix
Ons. 2 Feb
kl 18:00 - 20:00
KAMP: RUSK - RegNettAtletene
Ons. 2 Feb
kl 20:00 - 22:00
KAMP: Pensjonistene - Team Veidekke
Ons. 2 Feb
kl 20:00 - 22:00
KAMP: Ø.M.Fjeld - Skattefoten
Ons. 2 Feb
kl 20:00 - 22:00
KAMP: Stokk og Stein - DNB 1
Ons. 2 Feb
kl 20:00 - 22:00
KAMP: HCK damer - Optimistene
Tor. 3 Feb
kl 18:00 - 20:00
KAMP: Norsk Tipping - My Name is Curl
Tor. 3 Feb
kl 18:00 - 20:00
KAMP: Inmeta - HELNOR
Tor. 3 Feb
kl 18:00 - 20:00
KAMP: Stone Cold Curlers - Stange Energi
Tor. 3 Feb
kl 20:00 - 22:00
KAMP: Jernbanens IL - NAV-kørlerne
Tor. 3 Feb
kl 20:00 - 22:00
KAMP: Team Am-kara - Optimistene
Tor. 3 Feb
kl 20:00 - 22:00
KAMP: STAVIS - Eika
Tor. 3 Feb
kl 20:00 - 22:00
KAMP: Team Veidekke - DNB 2
Man. 7 Feb
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man. 7 Feb
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man. 7 Feb
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man. 7 Feb
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man. 7 Feb
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
Man. 7 Feb
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK damer
Man. 7 Feb
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
Tir. 8 Feb
kl 18:00 - 20:00
KAMP: Norsk Tipping - Stokk og Stein
Tir. 8 Feb
kl 18:00 - 20:00
KAMP: My Name is Curl - DNB 2
Tir. 8 Feb
kl 18:00 - 20:00
KAMP: Green Team - STAVIS
Tir. 8 Feb
kl 20:00 - 22:00
KAMP: Optimistene - FilFri
Tir. 8 Feb
kl 20:00 - 22:00
KAMP: My Name is Curl - SUSK
Tir. 8 Feb
kl 20:00 - 22:00
KAMP: StangeGutta - Team Greenhorn
Tir. 8 Feb
kl 20:00 - 22:00
KAMP: HELNOR - RegNettAtletene
Ons. 9 Feb
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons. 9 Feb
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons. 9 Feb
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons. 9 Feb
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons. 9 Feb
kl 18:00 - 20:00
KAMP: Optimistene - Stone Cold Curlers
Ons. 9 Feb
kl 18:00 - 20:00
KAMP: Eika - Jernbanens IL
Ons. 9 Feb
kl 18:00 - 20:00
KAMP: HCK mix - RUSK
Ons. 9 Feb
kl 20:00 - 22:00
KAMP: HELNOR - Headit
Ons. 9 Feb
kl 20:00 - 22:00
KAMP: DNB 1 - Pensjonistene
Ons. 9 Feb
kl 20:00 - 22:00
KAMP: StangeGutta - Norsk Tipping
Ons. 9 Feb
kl 20:00 - 22:00
KAMP: My Name is Curl - Team Veidekke
Tor. 10 Feb
kl 09:00 - 11:00
STAVIS
2IF, Birger og Kristian
Tor. 10 Feb
kl 09:00 - 11:00
STAVIS
2IF, Birger og Kristian
Tor. 10 Feb
kl 09:00 - 11:00
STAVIS
2IF, Birger og Kristian
Tor. 10 Feb
kl 09:00 - 11:00
STAVIS
2IF, Birger og Kristian
Tor. 10 Feb
kl 18:00 - 20:00
KAMP: Team Veidekke - My Name is Curl
Tor. 10 Feb
kl 18:00 - 20:00
KAMP: NAV-kørlerne - Inmeta
Tor. 10 Feb
kl 18:00 - 20:00
KAMP: Stone Cold Curlers - FilFri
Tor. 10 Feb
kl 20:00 - 22:00
KAMP: DNB 2 - Håndlaget
Tor. 10 Feb
kl 20:00 - 22:00
KAMP: RegNettAtletene - Jernbanens IL
Tor. 10 Feb
kl 20:00 - 22:00
KAMP: Green Team - Eika
Tor. 10 Feb
kl 20:00 - 22:00
KAMP: SUSK - Pensjonistene
Man. 14 Feb
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man. 14 Feb
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man. 14 Feb
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man. 14 Feb
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man. 14 Feb
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
Man. 14 Feb
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK damer
Man. 14 Feb
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
Tir. 15 Feb
kl 18:00 - 20:00
KAMP: Headit - STAVIS
Tir. 15 Feb
kl 18:00 - 20:00
KAMP: Stokk og Stein - StangeGutta
Tir. 15 Feb
kl 18:00 - 20:00
KAMP: Eika - RUSK
Tir. 15 Feb
kl 20:00 - 22:00
KAMP: Pensjonistene - Norsk Tipping
Tir. 15 Feb
kl 20:00 - 22:00
KAMP: FilFri - Stone Cold Curlers
Tir. 15 Feb
kl 20:00 - 22:00
KAMP: Team Veidekke - DNB 1
Tir. 15 Feb
kl 20:00 - 22:00
KAMP: Jernbanens IL - Green Team
Ons. 16 Feb
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons. 16 Feb
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons. 16 Feb
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons. 16 Feb
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons. 16 Feb
kl 18:00 - 20:00
KAMP: Skattefoten - Stange Energi
Ons. 16 Feb
kl 18:00 - 20:00
KAMP: RUSK - Green Team
Ons. 16 Feb
kl 18:00 - 20:00
KAMP: Team Greenhorn - Stokk og Stein
Ons. 16 Feb
kl 20:00 - 22:00
KAMP: DNB 2 - DNB 1
Ons. 16 Feb
kl 20:00 - 22:00
KAMP: Håndlaget - My Name is Curl
Ons. 16 Feb
kl 20:00 - 22:00
KAMP: Jernbanens IL - HCK mix
Ons. 16 Feb
kl 20:00 - 22:00
KAMP: Pensjonistene - SUSK
Tor. 17 Feb
kl 18:00 - 20:00
KAMP: Inmeta - RegNettAtletene
Tor. 17 Feb
kl 18:00 - 20:00
KAMP: Optimistene - HCK damer
Tor. 17 Feb
kl 18:00 - 20:00
KAMP: FilFri - Skattefoten
Tor. 17 Feb
kl 20:00 - 22:00
KAMP: RUSK - Headit
Tor. 17 Feb
kl 20:00 - 22:00
KAMP: Team Greenhorn - DNB 2
Tor. 17 Feb
kl 20:00 - 22:00
KAMP: HELNOR - NAV-kørlerne
Tor. 17 Feb
kl 20:00 - 22:00
KAMP: Ø.M.Fjeld - Team Am-kara
Fre. 18 Feb
kl 17:00 - 23:00
NM junior mixed doubles
Fre. 18 Feb
kl 17:00 - 23:00
NM junior mixed doubles
Fre. 18 Feb
kl 17:00 - 23:00
NM junior mixed doubles
Fre. 18 Feb
kl 17:00 - 23:00
NM junior mixed doubles
Lør. 19 Feb
kl 09:00 - 18:00
NM junior mixed doubles
Lør. 19 Feb
kl 09:00 - 18:00
NM junior mixed doubles
Lør. 19 Feb
kl 09:00 - 18:00
NM junior mixed doubles
Lør. 19 Feb
kl 09:00 - 18:00
NM junior mixed doubles
Søn. 20 Feb
kl 09:00 - 16:00
NM junior mixed doubles
Søn. 20 Feb
kl 09:00 - 16:00
NM junior mixed doubles
Søn. 20 Feb
kl 09:00 - 16:00
NM junior mixed doubles
Søn. 20 Feb
kl 09:00 - 16:00
NM junior mixed doubles
Man. 21 Feb
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man. 21 Feb
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man. 21 Feb
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man. 21 Feb
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man. 21 Feb
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK damer
Man. 21 Feb
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
Man. 21 Feb
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
Tir. 22 Feb
kl 18:00 - 20:00
KAMP: My Name is Curl - Team Greenhorn
Tir. 22 Feb
kl 18:00 - 20:00
KAMP: SUSK - Håndlaget
Tir. 22 Feb
kl 18:00 - 20:00
KAMP: Norsk Tipping - Team Veidekke
Tir. 22 Feb
kl 20:00 - 22:00
KAMP: StangeGutta - Pensjonistene
Tir. 22 Feb
kl 20:00 - 22:00
KAMP: DNB 2 - Stokk og Stein
Tir. 22 Feb
kl 20:00 - 22:00
KAMP: Eika - Headit
Tir. 22 Feb
kl 20:00 - 22:00
KAMP: Green Team - Inmeta
Ons. 23 Feb
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons. 23 Feb
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons. 23 Feb
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons. 23 Feb
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons. 23 Feb
kl 18:00 - 20:00
KAMP: Stange Energi - FilFri
Ons. 23 Feb
kl 18:00 - 20:00
KAMP: HCK damer - Ø.M.Fjeld
Ons. 23 Feb
kl 18:00 - 20:00
KAMP: STAVIS - Jernbanens IL
Ons. 23 Feb
kl 20:00 - 22:00
KAMP: RegNettAtletene - HELNOR
Ons. 23 Feb
kl 20:00 - 22:00
KAMP: HCK mix - Inmeta
Ons. 23 Feb
kl 20:00 - 22:00
KAMP: Team Am-kara - Skattefoten
Ons. 23 Feb
kl 20:00 - 22:00
KAMP: Pensjonistene - Håndlaget
Tor. 24 Feb
kl 18:00 - 20:00
KAMP: DNB 1 - DNB 2
Tor. 24 Feb
kl 18:00 - 20:00
KAMP: Green Team - Jernbanens IL
Tor. 24 Feb
kl 18:00 - 20:00
KAMP: Stokk og Stein - Team Greenhorn
Tor. 24 Feb
kl 20:00 - 22:00
KAMP: Team Veidekke - SUSK
Tor. 24 Feb
kl 20:00 - 22:00
KAMP: Stone Cold Curlers - Optimistene
Tor. 24 Feb
kl 20:00 - 22:00
KAMP: Eika - STAVIS
Tor. 24 Feb
kl 20:00 - 22:00
KAMP: NAV-kørlerne - Headit
Fre. 25 Feb
kl 17:00 - 23:00
Hedmarken Open
Fre. 25 Feb
kl 17:00 - 23:00
Hedmarken Open
Fre. 25 Feb
kl 17:00 - 23:00
Hedmarken Open
Fre. 25 Feb
kl 18:30 - 20:30
Solveig Kristiansen - 2 timer
10 voksne og ungdom
Lør. 26 Feb
kl 09:00 - 18:00
Hedmarken Open
Lør. 26 Feb
kl 09:00 - 18:00
Hedmarken Open
Lør. 26 Feb
kl 09:00 - 18:00
Hedmarken Open
Lør. 26 Feb
kl 09:00 - 18:00
Hedmarken Open
Søn. 27 Feb
kl 09:00 - 16:00
Hedmarken Open
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tor. 21 Okt 2021
kl 17:00 - 19:00
Norway open
  Les mer  
Tor. 21 Okt 2021
kl 17:00 - 19:00
Norway open
  Les mer  
Tor. 21 Okt 2021
kl 17:00 - 19:00
Norway open
  Les mer  
Tor. 21 Okt 2021
kl 00:00 - 00:00
KAMP: Pensjonistene - Team Greenhorn
  Les mer  
Ons. 20 Okt 2021
kl 19:00 - 21:00
MD-trening: Sletli/Skogvold
  Les mer  
Ons. 20 Okt 2021
kl 19:00 - 21:00
KAMP: StangeGutta - My Name is Curl
  Les mer  
Ons. 20 Okt 2021
kl 19:00 - 21:00
KAMP: DNB 1 - Håndlaget
  Les mer  
Ons. 20 Okt 2021
kl 19:00 - 21:00
KAMP: HELNOR - Green Team
  Les mer  
Ons. 20 Okt 2021
kl 17:00 - 19:00
Tangen all-idrett - 2 timer
Idrettsskole   Les mer  
Ons. 20 Okt 2021
kl 17:00 - 19:00
Tangen all-idrett - 2 timer
Idrettsskole   Les mer  
Ons. 20 Okt 2021
kl 17:00 - 19:00
Tangen all-idrett - 2 timer
Idrettsskole   Les mer  
Ons. 20 Okt 2021
kl 17:00 - 19:00
Tangen all-idrett - 2 timer
Idrettsskole   Les mer  
Ons. 20 Okt 2021
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Ons. 20 Okt 2021
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Ons. 20 Okt 2021
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Ons. 20 Okt 2021
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Tir. 19 Okt 2021
kl 21:00 - 23:00
KAMP: Jernbanens IL - RUSK
  Les mer  
Tir. 19 Okt 2021
kl 19:00 - 21:00
KAMP: NAV-kørlerne - HCK mix
  Les mer  
Tir. 19 Okt 2021
kl 19:00 - 21:00
KAMP: Team Veidekke - Team Greenhorn
  Les mer  
Tir. 19 Okt 2021
kl 19:00 - 21:00
Mixed double trening kl Katrine og Kjell
  Les mer  
Tir. 19 Okt 2021
kl 17:00 - 19:00
KAMP: Inmeta - STAVIS
  Les mer  
Man. 18 Okt 2021
kl 21:00 - 23:00
Trening: Inmeta
  Les mer  
Man. 18 Okt 2021
kl 21:00 - 23:00
KAMP: Norsk Tipping - SUSK
  Les mer  
Man. 18 Okt 2021
kl 21:00 - 23:00
KAMP: StangeGutta - DNB 2
  Les mer  
Man. 18 Okt 2021
kl 19:00 - 21:00
Åpen trening for klubbmedlemmer
  Les mer  
Man. 18 Okt 2021
kl 19:00 - 21:00
MD-trening: Harkinn/Standerholen - Trøan/Trøan
  Les mer  
Man. 18 Okt 2021
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
  Les mer  
Man. 18 Okt 2021
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK damer
  Les mer  
Man. 18 Okt 2021
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
  Les mer  
Man. 18 Okt 2021
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
  Les mer  
Man. 18 Okt 2021
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
  Les mer  
Man. 18 Okt 2021
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
  Les mer  
Lør. 16 Okt 2021
kl 00:00 - 00:00
Baneprepping
  Les mer  
Tor. 14 Okt 2021
kl 17:00 - 19:00
MD-trening: Aspeli/Aspeli - Trøan/Trøan
  Les mer  
Ons. 13 Okt 2021
kl 19:00 - 21:00
Trening: Skattefoten
  Les mer  
Ons. 13 Okt 2021
kl 17:00 - 19:00
Md trening Wolla/Bjørseth
  Les mer  
Ons. 13 Okt 2021
kl 09:00 - 16:00
Stange kommune
  Les mer  
Ons. 13 Okt 2021
kl 09:00 - 16:00
Stange kommune
  Les mer  
Ons. 13 Okt 2021
kl 09:00 - 16:00
Stange kommune
  Les mer  
Ons. 13 Okt 2021
kl 09:00 - 16:00
Stange kommune
  Les mer  
Tir. 12 Okt 2021
kl 19:00 - 21:00
Trening: Inmeta
  Les mer  
Tir. 12 Okt 2021
kl 09:00 - 16:00
Stange kommune
  Les mer  
Tir. 12 Okt 2021
kl 09:00 - 16:00
Stange kommune
  Les mer  
Tir. 12 Okt 2021
kl 09:00 - 16:00
Stange kommune
  Les mer  
Tir. 12 Okt 2021
kl 09:00 - 16:00
Stange kommune
  Les mer  
Man. 11 Okt 2021
kl 19:00 - 20:30
Trening: Kids/yngre jr
  Les mer  
Man. 11 Okt 2021
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
  Les mer  
Man. 11 Okt 2021
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK damer
  Les mer  
Man. 11 Okt 2021
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
  Les mer  
Man. 11 Okt 2021
kl 09:00 - 16:00
Stange kommune
  Les mer  
Man. 11 Okt 2021
kl 09:00 - 16:00
Stange kommune
  Les mer  
Man. 11 Okt 2021
kl 09:00 - 16:00
Stange kommune
  Les mer  
Man. 11 Okt 2021
kl 09:00 - 16:00
Stange kommune
  Les mer  
Fre. 8 Okt 2021
kl 00:00 - 00:00
STAVIS
2TØMA/B, Frank H.   Les mer  
Tor. 7 Okt 2021
kl 21:00 - 23:00
Trening: RUSK
  Les mer  
Tor. 7 Okt 2021
kl 19:00 - 21:00
Stange skolekorps - 2 timer
  Les mer  
Tor. 7 Okt 2021
kl 19:00 - 21:00
Stange skolekorps - 2 timer
  Les mer  
Tor. 7 Okt 2021
kl 19:00 - 21:00
Trening: NAV-kørlerne
  Les mer  
Tor. 7 Okt 2021
kl 19:00 - 21:00
Trening: My Name is Curl
  Les mer  
Tor. 7 Okt 2021
kl 17:00 - 19:00
MD-trening: Nordstad/Nordstad vs. Harkinn/Standerholen
  Les mer  
Tor. 7 Okt 2021
kl 16:00 - 18:00
Austri Raskiftet DA / Austri Kjølberget DA - 2 timer
12 personer   Les mer  
Tor. 7 Okt 2021
kl 16:00 - 18:00
Austri Raskiftet DA / Austri Kjølberget DA - 2 timer
  Les mer  
Ons. 6 Okt 2021
kl 21:00 - 23:00
Trening: Skattefoten
  Les mer  
Ons. 6 Okt 2021
kl 19:00 - 21:00
Trening: HELNOR
  Les mer  
Ons. 6 Okt 2021
kl 19:00 - 21:00
Trening: Norsk Tipping
  Les mer  
Ons. 6 Okt 2021
kl 19:00 - 21:00
Trening: Veidekke
  Les mer  
Ons. 6 Okt 2021
kl 17:00 - 19:00
Trening: RegNettAtletene
  Les mer  
Ons. 6 Okt 2021
kl 17:00 - 19:00
Trening: Håndlaget
  Les mer  
Ons. 6 Okt 2021
kl 17:00 - 19:00
Trening: Headit
  Les mer  
Ons. 6 Okt 2021
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Ons. 6 Okt 2021
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Ons. 6 Okt 2021
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Ons. 6 Okt 2021
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Tir. 5 Okt 2021
kl 21:00 - 23:00
Trening: Inmeta
  Les mer  
Tir. 5 Okt 2021
kl 19:00 - 21:00
Trening: DNB 2
  Les mer  
Tir. 5 Okt 2021
kl 19:00 - 21:00
Trening: DNB 1
  Les mer  
Tir. 5 Okt 2021
kl 19:00 - 21:00
Trening: FilFri
  Les mer  
Tir. 5 Okt 2021
kl 17:00 - 19:00
Trening: Jernbanens IL
  Les mer  
Tir. 5 Okt 2021
kl 17:00 - 19:00
Trening: SUSK
  Les mer  
Man. 4 Okt 2021
kl 19:00 - 21:00
Trening: Team Am-kara
  Les mer  
Man. 4 Okt 2021
kl 19:00 - 21:00
Trening: Stone Cold Curlers
  Les mer  
Man. 4 Okt 2021
kl 19:00 - 21:00
Trening: Team Stange Energi
  Les mer  
Man. 4 Okt 2021
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK damer
  Les mer  
Man. 4 Okt 2021
kl 17:00 - 19:00
Trening: HCK mix
  Les mer  
Man. 4 Okt 2021
kl 17:00 - 19:00
Trening: STAVIS
  Les mer  
Man. 4 Okt 2021
kl 17:00 - 19:00
Trening: Green Team
  Les mer  
Lør. 2 Okt 2021
kl 11:00 - 20:00
Viking Cup - sluttspill
  Les mer  
Lør. 2 Okt 2021
kl 11:00 - 20:00
Viking Cup - sluttspill
  Les mer  
Lør. 2 Okt 2021
kl 11:00 - 20:00
Viking Cup - sluttspill
  Les mer  
Lør. 2 Okt 2021
kl 11:00 - 20:00
Viking Cup - sluttspill
  Les mer  
Lør. 2 Okt 2021
kl 09:00 - 11:00
DMC Nordic - 2 timer
  Les mer  
Lør. 2 Okt 2021
kl 09:00 - 11:00
DMC Nordic - 2 timer
10-15 stk, engelsktalende, faktureres   Les mer  
Fre. 1 Okt 2021
kl 17:00 - 21:00
Viking Cup sluttspill
  Les mer  
Fre. 1 Okt 2021
kl 17:00 - 21:00
Viking Cup sluttspill
  Les mer  
Fre. 1 Okt 2021
kl 17:00 - 21:00
Viking Cup sluttspill
  Les mer  
Fre. 1 Okt 2021
kl 17:00 - 21:00
VC: Viking Cup sluttspill
  Les mer  
Tor. 30 Sep 2021
kl 17:00 - 19:00
MD - trening
  Les mer  
Tor. 30 Sep 2021
kl 17:00 - 19:00
MD-trening
  Les mer  
Ons. 29 Sep 2021
kl 19:00 - 21:00
VC: Håndlaget - RegNettAtletene
  Les mer  
Ons. 29 Sep 2021
kl 17:00 - 19:00
VC: Ø.M.Fjeld - Pensjonistene
  Les mer  
Ons. 29 Sep 2021
kl 17:00 - 19:00
VC: DNB 1 - Eika
  Les mer  
Ons. 29 Sep 2021
kl 12:00 - 15:00
Norsvin - 3 timer
Privat   Les mer  
Ons. 29 Sep 2021
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Ons. 29 Sep 2021
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Ons. 29 Sep 2021
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Ons. 29 Sep 2021
kl 00:00 - 00:00
NJCT
  Les mer  
Tir. 28 Sep 2021
kl 21:00 - 23:00
Inmet
  Les mer  
Tir. 28 Sep 2021
kl 21:00 - 23:00
Inmeta
  Les mer  
Tir. 28 Sep 2021
kl 19:00 - 21:00
VC: Team Greenhorn - Headit
  Les mer  
Tir. 28 Sep 2021
kl 19:00 - 21:00
VC: Optimistene - HCK damer
  Les mer  
Tir. 28 Sep 2021
kl 17:00 - 19:00
VC: Team Am-kara - StangeGutta
  Les mer  
Tir. 28 Sep 2021
kl 17:00 - 19:00
VC: Stokk og Stein - NAV-kørlerne
  Les mer  
Tir. 28 Sep 2021
kl 09:30 - 11:30
Skatteetaten - 2 timer
  Les mer  
Man. 27 Sep 2021
kl 19:00 - 20:30
Trening: Kids/yngre jr
  Les mer  
Man. 27 Sep 2021
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK damer
  Les mer  
Man. 27 Sep 2021
kl 19:00 - 21:00
VC: Stone Cold Curlers - FilFri
  Les mer  
Man. 27 Sep 2021
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
  Les mer  
Søn. 26 Sep 2021
kl 12:00 - 15:00
Åpen dag
  Les mer  
Søn. 26 Sep 2021
kl 12:00 - 15:00
Åpen dag
  Les mer  
Søn. 26 Sep 2021
kl 09:00 - 15:00
Landslagssamling
  Les mer  
Søn. 26 Sep 2021
kl 09:00 - 15:00
Landslagssamling
  Les mer  
Lør. 25 Sep 2021
kl 12:00 - 15:00
Åpen dag
  Les mer  
Lør. 25 Sep 2021
kl 12:00 - 15:00
Åpen dag
  Les mer  
Lør. 25 Sep 2021
kl 12:00 - 14:00
Vetle Skagestad - 2 timer
Privat   Les mer  
Lør. 25 Sep 2021
kl 11:00 - 16:30
Landslagssamling
  Les mer  
Lør. 25 Sep 2021
kl 11:00 - 16:30
Landslagssamling
  Les mer  
Fre. 24 Sep 2021
kl 14:00 - 16:00
Utdanningsdirektoratet - 2 timer
  Les mer  
Fre. 24 Sep 2021
kl 14:00 - 16:00
Utdanningsdirektoratet - 2 timer
Ca 3 baner   Les mer  
Tor. 23 Sep 2021
kl 19:00 - 21:00
VC: Håndlaget - FilFri
  Les mer  
Tor. 23 Sep 2021
kl 19:00 - 21:00
VC: NAV-kørlerne - Team Am-kara
  Les mer  
Tor. 23 Sep 2021
kl 17:00 - 19:00
VC: Stokk og Stein - StangeGutta
  Les mer  
Tor. 23 Sep 2021
kl 17:00 - 19:00
VC: RegNettAtletene - Stone Cold Curlers
  Les mer  
Tor. 23 Sep 2021
kl 14:00 - 16:00
TheVit as - 2 timer
Privat   Les mer  
Tor. 23 Sep 2021
kl 14:00 - 16:00
The VIT - 2 timer
  Les mer  
Tor. 23 Sep 2021
kl 00:00 - 00:00
Landslagssamling
  Les mer  
Tor. 23 Sep 2021
kl 00:00 - 00:00
Landslagssamling
  Les mer  
Ons. 22 Sep 2021
kl 19:00 - 21:00
VC: DNB 1 - Pensjonistene
  Les mer  
Ons. 22 Sep 2021
kl 19:00 - 21:00
VC: Eika - Ø.M.Fjeld
  Les mer  
Ons. 22 Sep 2021
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Ons. 22 Sep 2021
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Ons. 22 Sep 2021
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Ons. 22 Sep 2021
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Ons. 22 Sep 2021
kl 00:00 - 00:00
Trening: HCK yngres
  Les mer  
Tir. 21 Sep 2021
kl 19:00 - 21:00
VC: Headit - Optimistene
  Les mer  
Tir. 21 Sep 2021
kl 19:00 - 21:00
VC: Team Greenhorn - HCK damer
  Les mer  
Tir. 21 Sep 2021
kl 17:00 - 19:00
VC: Team Am-kara - Stokk og Stein
  Les mer  
Man. 20 Sep 2021
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK damer
  Les mer  
Man. 20 Sep 2021
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
  Les mer  
Man. 20 Sep 2021
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
  Les mer  
Man. 20 Sep 2021
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
  Les mer  
Man. 20 Sep 2021
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
  Les mer  
Man. 20 Sep 2021
kl 00:00 - 00:00
Inmeta - trening
  Les mer  
Man. 20 Sep 2021
kl 00:00 - 00:00
Inmeta
Reservert Markus Skogvold, 95415766   Les mer  
Man. 20 Sep 2021
kl 00:00 - 00:00
Inmeta samling før bedriftsserien
Markus Skogvold   Les mer  
Søn. 19 Sep 2021
kl 11:30 - 13:30
Marianne Lervik - 2 timer
Privat   Les mer  
Lør. 18 Sep 2021
kl 14:00 - 16:00
Vibeke Høeg - 2 timer
  Les mer  
Lør. 18 Sep 2021
kl 11:00 - 13:00
Jon Patrick Hansen - 2 timer
9 stk   Les mer  
Tor. 16 Sep 2021
kl 19:00 - 21:00
VC: Pensjonistene - Eika
  Les mer  
Tor. 16 Sep 2021
kl 19:00 - 21:00
VC: StangeGutta - NAV-kørlerne
  Les mer  
Tor. 16 Sep 2021
kl 17:00 - 19:00
Steen Hansen - Stange Energi, treningskamp NC
  Les mer  
Ons. 15 Sep 2021
kl 19:00 - 21:00
VC: Ø.M.Fjeld - DNB 1
  Les mer  
Ons. 15 Sep 2021
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Ons. 15 Sep 2021