Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Mon 1 Mar
kl 09:00 - 11:00
Seniorcurling
 
Mon 1 Mar
kl 09:00 - 11:00
Seniorcurling
 
Mon 1 Mar
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK yngre junior
 
Mon 1 Mar
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK junior
 
Mon 1 Mar
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK kids
 
Mon 1 Mar
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK yngre junior
 
Mon 1 Mar
kl 19:00 - 21:00
Trening HCK herrer
 
Mon 1 Mar
kl 19:00 - 21:00
Trening HCK herrer
  Fast ukentlig treningstid.
Mon 1 Mar
kl 19:00 - 21:00
Trening HCK damer
 
Mon 1 Mar
kl 19:00 - 21:00
KAMP: My Name is Curl - StangeGutta
 
Tue 2 Mar
kl 17:00 - 19:00
KAMP: FilFri - Ø.M.Fjeld
 
Tue 2 Mar
kl 17:00 - 19:00
KAMP: Moelven Byggmodul - Innlandet fylkeskommune
 
Tue 2 Mar
kl 19:00 - 21:00
KAMP: Stange Energi - Team Jafs
 
Tue 2 Mar
kl 19:00 - 21:00
KAMP: Team Greenhorn - Statens Vegvesen
 
Tue 2 Mar
kl 21:00 - 23:00
KAMP: Arstad - Håndlaget
 
Wed 3 Mar
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
 
Wed 3 Mar
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
 
Wed 3 Mar
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
 
Wed 3 Mar
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
 
Wed 3 Mar
kl 17:00 - 19:00
KAMP: DNB 2 - SUSK
 
Wed 3 Mar
kl 19:00 - 21:00
KAMP: DNB 1 - Arstad
 
Wed 3 Mar
kl 19:00 - 21:00
KAMP: Team Veidekke - StangeGutta
 
Wed 3 Mar
kl 21:00 - 23:00
KAMP: Flatbygda - Stone Cold Curlers
 
Wed 3 Mar
kl 21:00 - 23:00
KAMP: RUSK - Helnor
 
Thu 4 Mar
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK yngre junior
 
Thu 4 Mar
kl 19:00 - 21:00
Trening Greenhorn
 
Thu 4 Mar
kl 19:00 - 21:00
KAMP: Norsk Tipping - Team Veidekke
 
Thu 4 Mar
kl 19:00 - 21:00
HCK Åpen trening for klubbmedlemmer
 
Thu 4 Mar
kl 19:00 - 21:00
KAMP: Statens Vegvesen - Green Team
 
Thu 4 Mar
kl 21:00 - 23:00
KAMP: Team Greenhorn - Jernbanens IL
 
Fri 5 Mar
kl 09:00 - 11:00
Trening Optimistene
 
Mon 8 Mar
kl 09:00 - 11:00
Seniorcurling
 
Mon 8 Mar
kl 09:00 - 11:00
Seniorcurling
 
Mon 8 Mar
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK yngre junior
 
Mon 8 Mar
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK junior
 
Mon 8 Mar
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK yngre junior
 
Mon 8 Mar
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK kids
 
Mon 8 Mar
kl 19:00 - 21:00
Trening HCK herrer
 
Mon 8 Mar
kl 19:00 - 21:00
Trening HCK damer
 
Mon 8 Mar
kl 19:00 - 21:00
Trening HCK herrer
  Fast ukentlig treningstid.
Wed 10 Mar
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
 
Wed 10 Mar
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
 
Wed 10 Mar
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
 
Wed 10 Mar
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
 
Thu 11 Mar
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK yngre junior
 
Thu 11 Mar
kl 19:00 - 23:00
Ispreparering
 
Thu 11 Mar
kl 19:00 - 23:00
Ispreparering
 
Thu 11 Mar
kl 19:00 - 23:00
Ispreparering
 
Thu 11 Mar
kl 19:00 - 23:00
Ispreparering
 
Fri 12 Mar
kl 09:00 - 11:00
Trening Optimistene
 
Fri 12 Mar
kl 17:00 - 22:00
NM yngre junior
 
Fri 12 Mar
kl 17:00 - 22:00
NM yngre junior
 
Fri 12 Mar
kl 17:00 - 22:00
NM yngre junior
 
Fri 12 Mar
kl 17:00 - 22:00
NM yngre junior
 
Sat 13 Mar
kl 09:00 - 19:00
NM yngre junior
 
Sat 13 Mar
kl 09:00 - 19:00
NM yngre junior
 
Sat 13 Mar
kl 09:00 - 19:00
NM yngre junior
 
Sat 13 Mar
kl 09:00 - 19:00
NM yngre junior
 
Sun 14 Mar
kl 09:00 - 16:00
NM yngre junior
 
Sun 14 Mar
kl 09:00 - 16:00
NM yngre junior
 
Sun 14 Mar
kl 09:00 - 16:00
NM yngre junior
 
Sun 14 Mar
kl 09:00 - 16:00
NM yngre junior
 
Mon 15 Mar
kl 09:00 - 11:00
Seniorcurling
 
Mon 15 Mar
kl 09:00 - 11:00
Seniorcurling
 
Mon 15 Mar
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK junior
 
Mon 15 Mar
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK yngre junior
 
Mon 15 Mar
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK kids
 
Mon 15 Mar
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK yngre junior
 
Mon 15 Mar
kl 19:00 - 21:00
Trening HCK herrer
 
Mon 15 Mar
kl 19:00 - 21:00
Trening HCK damer
 
Mon 15 Mar
kl 19:00 - 21:00
Trening HCK herrer
  Fast ukentlig treningstid.
Wed 17 Mar
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
 
Wed 17 Mar
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
 
Wed 17 Mar
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
 
Wed 17 Mar
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
 
Thu 18 Mar
kl 14:00 - 15:30
STAVIS
  Cecilie
Thu 18 Mar
kl 14:00 - 15:30
STAVIS
  Cecilie
Thu 18 Mar
kl 14:00 - 15:30
STAVIS
  Cecilie
Thu 18 Mar
kl 14:00 - 15:30
STAVIS
  Cecilie
Thu 18 Mar
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK yngre junior
 
Thu 18 Mar
kl 19:00 - 21:00
Trening Greenhorn
 
Thu 18 Mar
kl 19:00 - 21:00
HCK Åpen trening for klubbmedlemmer
 
Thu 18 Mar
kl 19:00 - 21:00
HCK Åpen trening for klubbmedlemmer
 
Fri 19 Mar
kl 09:00 - 11:00
Trening Optimistene
 
Mon 22 Mar
kl 09:00 - 11:00
Seniorcurling
 
Mon 22 Mar
kl 09:00 - 11:00
Seniorcurling
 
Mon 22 Mar
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK junior
 
Mon 22 Mar
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK yngre junior
 
Mon 22 Mar
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK yngre junior
 
Mon 22 Mar
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK kids
 
Mon 22 Mar
kl 19:00 - 21:00
Trening HCK herrer
 
Mon 22 Mar
kl 19:00 - 21:00
Trening HCK damer
 
Mon 22 Mar
kl 19:00 - 21:00
Trening HCK herrer
  Fast ukentlig treningstid.
Wed 24 Mar
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
 
Wed 24 Mar
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
 
Wed 24 Mar
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
 
Wed 24 Mar
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
 
Thu 25 Mar
kl 14:00 - 15:30
STAVIS
  Cecilie
Thu 25 Mar
kl 14:00 - 15:30
STAVIS
  Cecilie
Thu 25 Mar
kl 14:00 - 15:30
STAVIS
  Cecilie
Thu 25 Mar
kl 14:00 - 15:30
STAVIS
  Cecilie
Thu 25 Mar
kl 17:00 - 19:00
Klubben AS - 2 timer
 
Thu 25 Mar
kl 17:00 - 19:00
Klubben AS - 2 timer
  20-25 stk
Thu 25 Mar
kl 17:00 - 19:00
Klubben AS - 2 timer
 
Thu 25 Mar
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK yngre junior
 
Thu 25 Mar
kl 19:00 - 21:00
HCK Åpen trening for klubbmedlemmer
 
Thu 25 Mar
kl 19:00 - 21:00
HCK Åpen trening for klubbmedlemmer
 
Thu 25 Mar
kl 19:00 - 21:00
Trening Greenhorn
 
Fri 26 Mar
kl 09:00 - 11:00
Trening Optimistene
 
Mon 29 Mar
kl 09:00 - 11:00
Seniorcurling
 
Mon 29 Mar
kl 09:00 - 11:00
Seniorcurling
 
Mon 29 Mar
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK junior
 
Mon 29 Mar
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK yngre junior
 
Mon 29 Mar
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK kids
 
Mon 29 Mar
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK yngre junior
 
Mon 29 Mar
kl 19:00 - 21:00
Trening HCK herrer
 
Mon 29 Mar
kl 19:00 - 21:00
Trening HCK damer
 
Mon 29 Mar
kl 19:00 - 21:00
Trening HCK herrer
  Fast ukentlig treningstid.
Wed 31 Mar
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
 
Wed 31 Mar
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
 
Wed 31 Mar
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
 
Wed 31 Mar
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
 
Thu 1 Apr
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK yngre junior
 
Thu 1 Apr
kl 19:00 - 21:00
HCK Åpen trening for klubbmedlemmer
 
Thu 1 Apr
kl 19:00 - 21:00
HCK Åpen trening for klubbmedlemmer
 
Thu 1 Apr
kl 19:00 - 21:00
Trening Greenhorn
 
Fri 2 Apr
kl 09:00 - 11:00
Trening Optimistene
 
Mon 5 Apr
kl 09:00 - 11:00
Seniorcurling
 
Mon 5 Apr
kl 09:00 - 11:00
Seniorcurling
 
Mon 5 Apr
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK kids
 
Mon 5 Apr
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK yngre junior
 
Mon 5 Apr
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK junior
 
Mon 5 Apr
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK yngre junior
 
Mon 5 Apr
kl 19:00 - 21:00
Trening HCK damer
 
Mon 5 Apr
kl 19:00 - 21:00
Trening HCK herrer
 
Mon 5 Apr
kl 19:00 - 21:00
Trening HCK herrer
  Fast ukentlig treningstid.
Wed 7 Apr
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
 
Wed 7 Apr
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
 
Wed 7 Apr
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
 
Wed 7 Apr
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
 
Thu 8 Apr
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK yngre junior
 
Thu 8 Apr
kl 19:00 - 21:00
HCK Åpen trening for klubbmedlemmer
 
Thu 8 Apr
kl 19:00 - 21:00
HCK Åpen trening for klubbmedlemmer
 
Thu 8 Apr
kl 19:00 - 21:00
Trening Greenhorn
 
Fri 9 Apr
kl 09:00 - 11:00
Trening Optimistene
 
Mon 12 Apr
kl 09:00 - 11:00
Seniorcurling
 
Mon 12 Apr
kl 09:00 - 11:00
Seniorcurling
 
Mon 12 Apr
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK kids
 
Mon 12 Apr
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK yngre junior
 
Mon 12 Apr
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK junior
 
Mon 12 Apr
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK yngre junior
 
Mon 12 Apr
kl 19:00 - 21:00
Trening HCK herrer
 
Wed 14 Apr
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
 
Wed 14 Apr
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
 
Wed 14 Apr
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
 
Wed 14 Apr
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
 
Thu 15 Apr
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK yngre junior
 
Thu 15 Apr
kl 19:00 - 21:00
HCK Åpen trening for klubbmedlemmer
 
Thu 15 Apr
kl 19:00 - 21:00
Trening Greenhorn
 
Thu 15 Apr
kl 19:00 - 21:00
HCK Åpen trening for klubbmedlemmer
 
Fri 16 Apr
kl 09:00 - 11:00
Trening Optimistene
 
Mon 19 Apr
kl 09:00 - 11:00
Seniorcurling
 
Mon 19 Apr
kl 09:00 - 11:00
Seniorcurling
 
Mon 19 Apr
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK kids
 
Mon 19 Apr
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK yngre junior
 
Mon 19 Apr
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK yngre junior
 
Mon 19 Apr
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK junior
 
Mon 19 Apr
kl 19:00 - 21:00
Trening HCK herrer
 
Thu 22 Apr
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK yngre junior
 
Thu 22 Apr
kl 19:00 - 23:00
Ispreparering
 
Thu 22 Apr
kl 19:00 - 23:00
Ispreparering
 
Thu 22 Apr
kl 19:00 - 23:00
Ispreparering
 
Thu 22 Apr
kl 19:00 - 23:00
Ispreparering
 
Fri 23 Apr
kl 09:00 - 11:00
Trening Optimistene
 
Fri 23 Apr
kl 17:00 - 23:00
NM mixed
 
Fri 23 Apr
kl 17:00 - 23:00
NM mixed
 
Fri 23 Apr
kl 17:00 - 23:00
NM mixed
 
Fri 23 Apr
kl 17:00 - 23:00
NM mixed
 
Sat 24 Apr
kl 09:00 - 19:00
NM mixed
 
Sat 24 Apr
kl 09:00 - 19:00
NM mixed
 
Sat 24 Apr
kl 09:00 - 19:00
NM mixed
 
Sat 24 Apr
kl 09:00 - 19:00
NM mixed
 
Sun 25 Apr
kl 09:00 - 16:00
NM mixed
 
Sun 25 Apr
kl 09:00 - 16:00
NM mixed
 
Sun 25 Apr
kl 09:00 - 16:00
NM mixed
 
Sun 25 Apr
kl 09:00 - 16:00
NM mixed
 
Mon 26 Apr
kl 09:00 - 11:00
Seniorcurling
 
Mon 26 Apr
kl 09:00 - 11:00
Seniorcurling
 
Mon 26 Apr
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK yngre junior
 
Mon 26 Apr
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK kids
 
Mon 26 Apr
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK junior
 
Mon 26 Apr
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK yngre junior
 
Mon 26 Apr
kl 19:00 - 21:00
Trening HCK herrer
 
Thu 29 Apr
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK yngre junior
 
Thu 29 Apr
kl 19:00 - 21:00
HCK Åpen trening for klubbmedlemmer
 
Thu 29 Apr
kl 19:00 - 21:00
HCK Åpen trening for klubbmedlemmer
 
Fri 30 Apr
kl 09:00 - 11:00
Trening Optimistene
 
Mon 3 May
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK yngre junior
 
Mon 3 May
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK kids
 
Mon 3 May
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK yngre junior
 
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Thu 22 Oct 2020
kl 19:00 - 23:00
Ispreparering
$item.username  
  Les mer  
Thu 22 Oct 2020
kl 19:00 - 23:00
Ispreparering
$item.username  
  Les mer  
Thu 22 Oct 2020
kl 19:00 - 23:00
Ispreparering
$item.username  
  Les mer  
Thu 22 Oct 2020
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK yngre junior
$item.username  
  Les mer  
Thu 22 Oct 2020
kl 17:00 - 19:00
KAMP: Team Veidekke - The Badgers
$item.username  
  Les mer  
Thu 22 Oct 2020
kl 17:00 - 19:00
KAMP: Norsk Tipping - Håndlaget
$item.username  
  Les mer  
Thu 22 Oct 2020
kl 13:00 - 15:00
Øystein Myro - 2 timer
$item.username  
2 stk   Les mer  
Wed 21 Oct 2020
kl 21:00 - 23:00
KAMP: SUSK - StangeGutta
$item.username  
  Les mer  
Wed 21 Oct 2020
kl 21:00 - 23:00
KAMP: Moelven Byggmodul - Helnor
$item.username  
  Les mer  
Wed 21 Oct 2020
kl 19:00 - 21:00
KAMP: Pensjonistene - Arstad
$item.username  
  Les mer  
Wed 21 Oct 2020
kl 19:00 - 21:00
KAMP: Skattefoten - Stone Cold Curlers
$item.username  
  Les mer  
Wed 21 Oct 2020
kl 19:00 - 21:00
KAMP: Team Jafs - Team Am-kara
$item.username  
  Les mer  
Wed 21 Oct 2020
kl 17:00 - 19:00
KAMP: Norsk Tipping - DNB 1
$item.username  
  Les mer  
Wed 21 Oct 2020
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
$item.username  
  Les mer  
Wed 21 Oct 2020
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
$item.username  
  Les mer  
Wed 21 Oct 2020
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
$item.username  
  Les mer  
Wed 21 Oct 2020
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
$item.username  
  Les mer  
Tue 20 Oct 2020
kl 21:00 - 23:00
KAMP: Optimistene - Flatbygda
$item.username  
  Les mer  
Tue 20 Oct 2020
kl 21:00 - 23:00
KAMP: Pensjonistene - SUSK
$item.username  
  Les mer  
Tue 20 Oct 2020
kl 19:00 - 21:00
KAMP: Stange Energi - Ø.M.Fjeld
$item.username  
  Les mer  
Tue 20 Oct 2020
kl 19:00 - 21:00
Trening Skattefoten
$item.username  
  Les mer  
Tue 20 Oct 2020
kl 19:00 - 21:00
Trening Greenhorn
$item.username  
  Les mer  
Tue 20 Oct 2020
kl 17:00 - 19:00
KAMP: Innlandet fylkeskommune - RegNettAtletene
$item.username  
  Les mer  
Tue 20 Oct 2020
kl 17:00 - 19:00
KAMP: Stokk og Stein - Green Team
$item.username  
  Les mer  
Mon 19 Oct 2020
kl 19:00 - 21:00
Trening HCK herrer
$item.username  
Fast ukentlig treningstid.   Les mer  
Mon 19 Oct 2020
kl 19:00 - 21:00
Trening HCK herrer
$item.username  
  Les mer  
Mon 19 Oct 2020
kl 19:00 - 21:00
Trening HCK damer
$item.username  
  Les mer  
Mon 19 Oct 2020
kl 19:00 - 21:00
KAMP: DNB 1 - DNB 2
$item.username  
  Les mer  
Mon 19 Oct 2020
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK yngre junior
$item.username  
  Les mer  
Mon 19 Oct 2020
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK junior
$item.username  
  Les mer  
Mon 19 Oct 2020
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK yngre junior
$item.username  
  Les mer  
Mon 19 Oct 2020
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK kids
$item.username  
  Les mer  
Mon 19 Oct 2020
kl 15:00 - 17:00
Kartverket Innlandet - 2 timer
$item.username  
2 baner   Les mer  
Mon 19 Oct 2020
kl 15:00 - 17:00
Kartverket Innlandet - 2 timer
$item.username  
  Les mer  
Mon 19 Oct 2020
kl 09:00 - 11:00
Seniorcurling
$item.username  
  Les mer  
Mon 19 Oct 2020
kl 09:00 - 11:00
Seniorcurling
$item.username  
  Les mer  
Sun 18 Oct 2020
kl 10:00 - 12:00
Sigmund Nybakken - 2 timer
$item.username  
8 stk   Les mer  
Sat 17 Oct 2020
kl 15:00 - 17:00
Agnes Verhelst - 2 timer
$item.username  
6 stk   Les mer  
Sat 17 Oct 2020
kl 13:30 - 15:30
Kjetil Fløtre - 2 timer
$item.username  
  Les mer  
Fri 16 Oct 2020
kl 09:00 - 11:00
Trening Optimistene
$item.username  
  Les mer  
Thu 15 Oct 2020
kl 21:00 - 23:00
KAMP: Statens Vegvesen - RUSK
$item.username  
  Les mer  
Thu 15 Oct 2020
kl 21:00 - 23:00
KAMP: RegNettAtletene - Team Greenhorn
$item.username  
  Les mer  
Thu 15 Oct 2020
kl 19:00 - 21:00
Trening Greenhorn
$item.username  
  Les mer  
Thu 15 Oct 2020
kl 19:00 - 21:00
KAMP: Jernbanens IL - Stokk og Stein
$item.username  
  Les mer  
Thu 15 Oct 2020
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK yngre junior
$item.username  
  Les mer  
Thu 15 Oct 2020
kl 17:00 - 19:00
KAMP: My Name is Curl - DNB 1
$item.username  
  Les mer  
Wed 14 Oct 2020
kl 19:00 - 21:00
KAMP: HCK damer - Skattefoten
$item.username  
  Les mer  
Wed 14 Oct 2020
kl 19:00 - 21:00
KAMP: Team Am-kara - Stange Energi
$item.username  
  Les mer  
Wed 14 Oct 2020
kl 17:00 - 19:00
KAMP: The Badgers - DNB 2
$item.username  
  Les mer  
Wed 14 Oct 2020
kl 17:00 - 19:00
KAMP: Team Veidekke - My Name is Curl
$item.username  
  Les mer  
Wed 14 Oct 2020
kl 11:00 - 13:00
KAMP: StangeGutta - Pensjonistene
$item.username  
  Les mer  
Wed 14 Oct 2020
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
$item.username  
  Les mer  
Wed 14 Oct 2020
kl 10:00 - 11:00
Seniorcurling
$item.username  
  Les mer  
Wed 14 Oct 2020
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
$item.username  
  Les mer  
Wed 14 Oct 2020
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
$item.username  
  Les mer  
Tue 13 Oct 2020
kl 21:00 - 23:00
KAMP: Håndlaget - StangeGutta
$item.username  
  Les mer  
Tue 13 Oct 2020
kl 21:00 - 23:00
KAMP: Helnor - Innlandet fylkeskommune
$item.username  
  Les mer  
Tue 13 Oct 2020
kl 20:00 - 21:00
Opplæring Helnor
$item.username  
  Les mer  
Tue 13 Oct 2020
kl 19:00 - 21:00
KAMP: Stone Cold Curlers - Stange Energi
$item.username  
  Les mer  
Tue 13 Oct 2020
kl 17:00 - 19:00
KAMP: Ø.M.Fjeld - Team Jafs
$item.username  
  Les mer  
Tue 13 Oct 2020
kl 17:00 - 19:00
KAMP: Green Team - Moelven Byggmodul
$item.username  
  Les mer  
Mon 12 Oct 2020
kl 21:00 - 23:00
KAMP: Flatbygda - FilFri
$item.username  
  Les mer  
Mon 12 Oct 2020
kl 21:00 - 23:00
KAMP: Håndlaget - Team Veidekke
$item.username  
  Les mer  
Mon 12 Oct 2020
kl 19:00 - 21:00
Trening HCK herrer
$item.username  
Fast ukentlig treningstid.   Les mer  
Mon 12 Oct 2020
kl 19:00 - 21:00
Trening HCK damer
$item.username  
  Les mer  
Mon 12 Oct 2020
kl 19:00 - 21:00
Trening HCK herrer
$item.username  
  Les mer  
Mon 12 Oct 2020
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK yngre junior
$item.username  
  Les mer  
Mon 12 Oct 2020
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK junior
$item.username  
  Les mer  
Mon 12 Oct 2020
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK yngre junior
$item.username  
  Les mer  
Mon 12 Oct 2020
kl 17:30 - 19:00
Trening HCK kids
$item.username  
  Les mer  
Mon 12 Oct 2020
kl 10:00 - 12:00
Hurdal verk folkehøgskole - 2 timer
$item.username  
  Les mer  
Mon 12 Oct 2020
kl 10:00 - 12:00
Hurdal verk folkehøgskole - 2 timer
$item.username  
  Les mer  
Mon 12 Oct 2020
kl 10:00 - 12:00
Hurdal verk folkehøgskole - 2 timer
$item.username  
  Les mer  
Mon 12 Oct 2020
kl 10:00 - 12:00
Hurdal verk folkehøgskole - 2 timer
$item.username  
  Les mer  
Mon 12 Oct 2020
kl 09:00 - 10:00
Seniorcurling
$item.username  
  Les mer  
Mon 12 Oct 2020
kl 09:00 - 10:00
Seniorcurling
$item.username  
  Les mer  
Sun 11 Oct 2020
kl 09:00 - 16:00
Norway Open MD 2020
$item.username  
  Les mer  
Sun 11 Oct 2020
kl 09:00 - 16:00
Norway Open MD 2020
$item.username  
  Les mer  
Sun 11 Oct 2020
kl 09:00 - 16:00
Norway Open MD 2020
$item.username  
  Les mer  
Sun 11 Oct 2020
kl 09:00 - 16:00
Norway Open MD 2020
$item.username  
  Les mer  
Sat 10 Oct 2020
kl 09:00 - 18:00
Norway Open MD 2020
$item.username  
  Les mer  
Sat 10 Oct 2020
kl 09:00 - 18:00
Norway Open MD 2020
$item.username  
  Les mer  
Sat 10 Oct 2020
kl 09:00 - 18:00
Norway Open MD 2020
$item.username  
  Les mer  
Sat 10 Oct 2020
kl 09:00 - 18:00
Norway Open MD 2020
$item.username  
  Les mer  
Fri 9 Oct 2020
kl 17:00 - 23:00
Norway Open MD 2020
$item.username  
  Les mer  
Fri 9 Oct 2020
kl 17:00 - 23:00
Norway Open MD 2020
$item.username  
  Les mer  
Fri 9 Oct 2020
kl 17:00 - 23:00
Norway Open MD 2020
$item.username  
  Les mer  
Fri 9 Oct 2020
kl 17:00 - 23:00
Norway Open MD 2020
$item.username  
  Les mer  
Thu 8 Oct 2020
kl 19:00 - 23:00
Ispreparering
$item.username  
  Les mer  
Thu 8 Oct 2020
kl 19:00 - 23:00
Ispreparering
$item.username  
  Les mer  
Thu 8 Oct 2020
kl 19:00 - 23:00
Ispreparering
$item.username  
  Les mer  
Thu 8 Oct 2020
kl 19:00 - 23:00
Ispreparering
$item.username  
  Les mer  
Wed 7 Oct 2020
kl 18:00 - 20:00
MD-treningskamp Aspeli/Aspeli vs. Trøan/Trøan
$item.username  
  Les mer  
Wed 7 Oct 2020
kl 18:00 - 20:00
Trening kids
$item.username  
Mia og Melina   Les mer  
Wed 7 Oct 2020
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
$item.username  
  Les mer  
Wed 7 Oct 2020
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
$item.username  
  Les mer  
Wed 7 Oct 2020
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
$item.username  
  Les mer  
Wed 7 Oct 2020
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
$item.username  
  Les mer  
Tue 6 Oct 2020
kl 19:00 - 21:00
Trening Norsk Tipping
$item.username  
  Les mer  
Tue 6 Oct 2020
kl 19:00 - 21:00
Trening Norsk Tipping
$item.username  
  Les mer  
Tue 6 Oct 2020
kl 19:00 - 21:00
Trening Moelven Byggmodul
$item.username  
  Les mer  
Mon 5 Oct 2020
kl 19:00 - 21:00
Trening HCK herrer
$item.username  
  Les mer  
Mon 5 Oct 2020
kl 19:00 - 21:00
Trening HCK damer
$item.username  
  Les mer  
Mon 5 Oct 2020
kl 19:00 - 21:00
Trening HCK herrer
$item.username  
Fast ukentlig treningstid.   Les mer  
Mon 5 Oct 2020
kl 09:00 - 11:00
Seniorcurling
$item.username  
  Les mer  
Mon 5 Oct 2020
kl 09:00 - 11:00
Seniorcurling
$item.username  
  Les mer  
Sun 4 Oct 2020
kl 09:00 - 14:00
Viking Cup - sluttspill
$item.username  
  Les mer  
Sun 4 Oct 2020
kl 09:00 - 14:00
Viking Cup - sluttspill
$item.username  
  Les mer  
Sun 4 Oct 2020
kl 09:00 - 14:00
Viking Cup - sluttspill
$item.username  
  Les mer  
Sun 4 Oct 2020
kl 09:00 - 14:00
Viking Cup - sluttspill
$item.username  
  Les mer  
Sat 3 Oct 2020
kl 09:00 - 18:00
Viking Cup - sluttspill
$item.username  
  Les mer  
Sat 3 Oct 2020
kl 09:00 - 18:00
Viking Cup - sluttspill
$item.username  
  Les mer  
Sat 3 Oct 2020
kl 09:00 - 18:00
Viking Cup - sluttspill
$item.username  
  Les mer  
Sat 3 Oct 2020
kl 09:00 - 18:00
Viking Cup - sluttspill
$item.username  
  Les mer  
Fri 2 Oct 2020
kl 17:00 - 23:00
Viking Cup - sluttspill
$item.username  
  Les mer  
Fri 2 Oct 2020
kl 17:00 - 23:00
Viking Cup - sluttspill
$item.username  
  Les mer  
Fri 2 Oct 2020
kl 17:00 - 23:00
Viking Cup - sluttspill
$item.username  
  Les mer  
Fri 2 Oct 2020
kl 17:00 - 23:00
Viking Cup - sluttspill
$item.username  
  Les mer  
Thu 1 Oct 2020
kl 21:00 - 23:00
Trening Veidekke
$item.username  
  Les mer  
Thu 1 Oct 2020
kl 19:00 - 21:00
Trening The Badgers
$item.username  
  Les mer  
Thu 1 Oct 2020
kl 19:00 - 21:00
Trening Greenhorn
$item.username  
  Les mer  
Thu 1 Oct 2020
kl 17:00 - 19:00
Trening Statens Vegvesen
$item.username  
  Les mer  
Thu 1 Oct 2020
kl 17:00 - 19:00
Trening DNB 1
$item.username  
  Les mer  
Wed 30 Sep 2020
kl 21:00 - 23:00
Trening Flatbygda
$item.username  
  Les mer  
Wed 30 Sep 2020
kl 21:00 - 23:00
Trening Ø.M.Fjeld
$item.username  
  Les mer  
Wed 30 Sep 2020
kl 19:00 - 21:00
Trening HELNOR
$item.username  
  Les mer  
Wed 30 Sep 2020
kl 19:00 - 21:00
Trening Arstad
$item.username  
  Les mer  
Wed 30 Sep 2020
kl 19:00 - 21:00
Trening SUSK
$item.username  
  Les mer  
Wed 30 Sep 2020
kl 17:00 - 19:00
Trening DNB 2
$item.username  
  Les mer  
Wed 30 Sep 2020
kl 17:00 - 19:00
Trening Jernbanens IL
$item.username  
  Les mer  
Wed 30 Sep 2020
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
$item.username  
  Les mer  
Wed 30 Sep 2020
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
$item.username  
  Les mer  
Wed 30 Sep 2020
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
$item.username  
  Les mer  
Wed 30 Sep 2020
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
$item.username  
  Les mer  
Tue 29 Sep 2020
kl 21:00 - 23:00
Trening FilFri og Skattefoten
$item.username  
  Les mer  
Tue 29 Sep 2020
kl 21:00 - 23:00
Trening RegNettAtletene
$item.username  
  Les mer  
Tue 29 Sep 2020
kl 19:00 - 21:00
Trening Håndlaget
$item.username  
  Les mer  
Tue 29 Sep 2020
kl 19:00 - 21:00
Trening Stokk og Stein
$item.username  
  Les mer  
Tue 29 Sep 2020
kl 19:00 - 21:00
Trening StangeGutta
$item.username  
  Les mer  
Tue 29 Sep 2020
kl 17:00 - 19:00
Treing Innlandet fylkeskommune
$item.username  
  Les mer  
Mon 28 Sep 2020
kl 19:00 - 21:00
Trening Team Am-kara
$item.username  
Fast ukentlig treningstid.   Les mer  
Mon 28 Sep 2020
kl 19:00 - 21:00
Trening Stone Cold Curlers
$item.username  
  Les mer  
Mon 28 Sep 2020
kl 19:00 - 21:00
Trening HCK damer
$item.username  
  Les mer  
Mon 28 Sep 2020
kl 17:30 - 19:00
HCK yngre junior
$item.username  
  Les mer  
Mon 28 Sep 2020
kl 17:00 - 19:00
Trening Stange Energi
$item.username  
  Les mer  
Fri 25 Sep 2020
kl 09:30 - 11:30
Pasientreiser - 2 timer
$item.username  
  Les mer  
Fri 25 Sep 2020
kl 09:30 - 11:30
Pasientreiser - 2 timer
$item.username  
  Les mer  
Thu 24 Sep 2020
kl 19:00 - 21:00
Venstre Håndlaget - Jevnaker
$item.username  
Viking Cup, innledende gruppespill   Les mer  
Thu 24 Sep 2020
kl 19:00 - 21:00
Svigers & Svogers - HCK damer
$item.username  
Viking Cup, innledende gruppespill   Les mer  
Thu 24 Sep 2020
kl 19:00 - 21:00
Skattefoten - Stange Energi
$item.username  
Viking Cup, innledende gruppespill   Les mer  
Thu 24 Sep 2020
kl 17:00 - 19:00
Team Am-kara - Høyre Håndlaget
$item.username  
Viking Cup, innledende gruppespill   Les mer  
Thu 24 Sep 2020
kl 17:00 - 19:00
RUSK - Team Greenhorn
$item.username  
Utsatt seriekamp