Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Man. 29 Nov
kl 17:00 - 19:00
KAMP: STAVIS - Green Team
Man. 29 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man. 29 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man. 29 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man. 29 Nov
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK damer
Man. 29 Nov
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
Man. 29 Nov
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
Man. 29 Nov
kl 21:00 - 23:00
KAMP: DNB 2 - Greenhorn
Tir. 30 Nov
kl 09:00 - 11:00
STAVIS
Bredde IF, Jan Cato
Tir. 30 Nov
kl 09:00 - 11:00
STAVIS
Bredde IF, Jan Cato
Tir. 30 Nov
kl 09:00 - 11:00
STAVIS
Bredde IF, Jan Cato
Tir. 30 Nov
kl 09:00 - 11:00
STAVIS
Bredde IF, Jan Cato
Tir. 30 Nov
kl 17:00 - 19:00
KAMP: SUSK - Team Greenhorn
Tir. 30 Nov
kl 17:00 - 19:00
KAMP: Norsk Tipping - DNB 1
Tir. 30 Nov
kl 19:00 - 21:00
KAMP: My Name is Curl - Stokk og Stein
Tir. 30 Nov
kl 21:00 - 23:00
KAMP: RUSK - HCK mix
Tir. 30 Nov
kl 21:00 - 23:00
KAMP: StangeGutta - Team Veidekke
Ons. 1 Des
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons. 1 Des
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons. 1 Des
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons. 1 Des
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons. 1 Des
kl 17:00 - 19:00
KAMP: STAVIS - Headit
Ons. 1 Des
kl 19:00 - 21:00
KAMP: Green Team - RUSK
Ons. 1 Des
kl 19:00 - 21:00
KAMP: RegNettAtletene - Inmeta
Ons. 1 Des
kl 19:00 - 21:00
KAMP: HCK mix - Jernbanens IL
Tor. 2 Des
kl 09:00 - 11:00
STAVIS
3IF akt.lære, Jan Cato og Kjell Erik
Tor. 2 Des
kl 09:00 - 11:00
STAVIS
3IF akt.lære, Jan Cato og Kjell Erik
Tor. 2 Des
kl 11:30 - 14:00
Romedal Ungdomsskole - 2 timer og 30 min.
Tor. 2 Des
kl 11:30 - 14:00
Romedal Ungdomsskole - 2 timer og 30 min.
Tor. 2 Des
kl 11:30 - 14:00
Romedal Ungdomsskole - 2 timer og 30 min.
Tor. 2 Des
kl 11:30 - 14:00
Romedal Ungdomsskole - 2 timer og 30 min.
Tor. 2 Des
kl 17:00 - 19:00
KAMP: Pensjonistene - DNB 2
Tor. 2 Des
kl 17:00 - 19:00
KAMP: HCK damer - Optimistene
Tor. 2 Des
kl 17:00 - 19:00
KAMP: STAVIS . Eika
Tor. 2 Des
kl 17:00 - 19:00
KAMP: NAV-kørlerne - HELNOR
Tor. 2 Des
kl 19:00 - 21:00
KAMP: Team Am-kara - Ø.M.Fjeld
Tor. 2 Des
kl 19:00 - 21:00
Åpen trening for klubbmedlemmer
Tor. 2 Des
kl 19:00 - 21:00
KAMP: Stange Energi - Skattefoten
Fre. 3 Des
kl 10:30 - 11:30
STAVIS
Bredde fotball, Frank H.
Fre. 3 Des
kl 10:30 - 11:30
STAVIS
Bredde fotball, Frank H.
Fre. 3 Des
kl 10:30 - 11:30
STAVIS
Bredde fotball, Frank H.
Fre. 3 Des
kl 10:30 - 11:30
STAVIS
Bredde fotball, Frank H.
Fre. 3 Des
kl 12:00 - 14:00
Ringsaker kommune - 2 timer
10-12 stk
Fre. 3 Des
kl 12:00 - 14:00
Ringsaker kommune - 2 timer
Fre. 3 Des
kl 14:00 - 16:00
Stange kommune, Plan,-bygg og oppmåling - 2 timer
Fre. 3 Des
kl 14:00 - 16:00
Stange kommune, Plan,-bygg og oppmåling - 2 timer
Fre. 3 Des
kl 18:00 - 20:00
Circle K Stange - 2 timer
Fre. 3 Des
kl 18:00 - 20:00
Circle K Stange - 2 timer
Ca 10 personer, faktureres
Lør. 4 Des
kl 13:00 - 15:00
Sondre Eikås - 2 timer
Lør. 4 Des
kl 15:30 - 17:30
Tanja Lågrinn - 2 timer
Søn. 5 Des
kl 19:00 - 21:00
Emile Sophie Nielsen - 2 timer
Man. 6 Des
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man. 6 Des
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man. 6 Des
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man. 6 Des
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man. 6 Des
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
Man. 6 Des
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
Man. 6 Des
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK damer
Man. 6 Des
kl 21:00 - 23:00
KAMP: Team Veidekke - DNB 2
Tir. 7 Des
kl 17:00 - 19:00
KAMP: Stokk og Stein - SUSK
Tir. 7 Des
kl 17:00 - 19:00
KAMP: DNB 1 - StangeGutta
Tir. 7 Des
kl 19:00 - 21:00
KAMP: Pensjonistene - My Name is Curl
Tir. 7 Des
kl 19:00 - 21:00
KAMP: HELNOR - RegNettAtletene
Tir. 7 Des
kl 19:00 - 21:00
KAMP: Green Team - Eika
Tir. 7 Des
kl 21:00 - 23:00
KAMP: Inmeta - HCK mix
Ons. 8 Des
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons. 8 Des
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons. 8 Des
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons. 8 Des
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons. 8 Des
kl 17:00 - 19:00
KAMP: Team Greenhorn - Håndlaget
Ons. 8 Des
kl 17:00 - 19:00
KAMP: DNB 2 - Norsk Tipping
Ons. 8 Des
kl 19:00 - 21:00
KAMP: RUSK - STAVIS
Ons. 8 Des
kl 19:00 - 21:00
KAMP: Jernbanens IL - Green Team
Tor. 9 Des
kl 17:00 - 19:00
KAMP: Headit - NAV-kørlerne
Tor. 9 Des
kl 17:00 - 19:00
KAMP: Skattefoten - Team Am-kara
Tor. 9 Des
kl 19:00 - 21:00
KAMP: Optimistene - Stone Cold Curlers
Tor. 9 Des
kl 19:00 - 21:00
KAMP: FilFri - Stange Energi
Tor. 9 Des
kl 19:00 - 21:00
Åpen trening for klubbmedlemmer
Tor. 9 Des
kl 21:00 - 23:00
KAMP: Ø.M.Fjeld - HCK damer
Fre. 10 Des
kl 10:30 - 11:30
STAVIS
Bredde fotball, Frank H.
Fre. 10 Des
kl 10:30 - 11:30
STAVIS
Bredde fotball, Frank H.
Fre. 10 Des
kl 17:00 - 19:00
Cirkle K Furnes - 2 timer
Man. 13 Des
kl 09:00 - 10:00
STAVIS
2TØMA/B, Frank H.
Man. 13 Des
kl 09:00 - 10:00
STAVIS
2TØMA/B, Frank H.
Man. 13 Des
kl 09:00 - 10:00
STAVIS
2TØMA/B, Frank H.
Man. 13 Des
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man. 13 Des
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man. 13 Des
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man. 13 Des
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man. 13 Des
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
Man. 13 Des
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
Man. 13 Des
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK damer
Man. 13 Des
kl 21:00 - 23:00
KAMP: Håndlaget - Stokk og Stein
Tir. 14 Des
kl 15:00 - 17:00
Optimera - 2 timer
Tir. 14 Des
kl 15:00 - 17:00
Optimera - 2 timer
Tir. 14 Des
kl 17:00 - 19:00
Forsvaret - 2 timer
8-9 pers uerfarne, faktureres
Tir. 14 Des
kl 17:00 - 19:00
KAMP: STAVIS - Jernbanens IL
Tir. 14 Des
kl 19:00 - 21:00
KAMP: DNB 2 - SNB 1
Tir. 14 Des
kl 19:00 - 21:00
KAMP: StangeGutta - Norsk Tipping
Tir. 14 Des
kl 21:00 - 23:00
KAMP: My Name is Curl - Team Veidekke
Ons. 15 Des
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons. 15 Des
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons. 15 Des
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons. 15 Des
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons. 15 Des
kl 17:00 - 19:00
KAMP: Green Team - Inmeta
Ons. 15 Des
kl 17:00 - 19:00
KAMP: HCK mix - HELNOR
Ons. 15 Des
kl 19:00 - 21:00
KAMP: Team Greenhorn - Stokk og Stein
Ons. 15 Des
kl 19:00 - 21:00
KAMP: FilFri - Skattefoten
Ons. 15 Des
kl 19:00 - 21:00
KAMP: RUSK - Headit
Tor. 16 Des
kl 17:00 - 19:00
KAMP: HCK mix - Eika
Tor. 16 Des
kl 17:00 - 19:00
KAMP: SUSK - Pensjonistene
Tor. 16 Des
kl 17:00 - 19:00
KAMP: RegNettAtletene - NAV-kørlerne
Tor. 16 Des
kl 19:00 - 21:00
Åpen trening for klubbmedlemmer
Tor. 16 Des
kl 19:00 - 21:00
KAMP: Stange Energi - Optimistene
Tor. 16 Des
kl 19:00 - 21:00
KAMP: HCK damer - Team Am-kara
Tor. 16 Des
kl 21:00 - 23:00
KAMP: Stone Cold Curlers - Ø.M.Fjeld
Fre. 17 Des
kl 09:00 - 10:00
STAVIS
1STA, Birger
Fre. 17 Des
kl 09:00 - 10:00
STAVIS
1STA, Birger
Fre. 17 Des
kl 09:00 - 10:00
STAVIS
1STA, Birger
Fre. 17 Des
kl 09:00 - 10:00
STAVIS
1STA, Birger
Man. 20 Des
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man. 20 Des
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man. 20 Des
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man. 20 Des
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man. 20 Des
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
Man. 20 Des
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
Man. 20 Des
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK damer
Man. 20 Des
kl 21:00 - 23:00
KAMP: DNB 1 - My Name is Curl
Man. 20 Des
kl 21:00 - 23:00
KAMP: Eika - Headit
Tir. 21 Des
kl 17:00 - 19:00
KAMP: Stokk og Stein - Team Greenhorn
Tir. 21 Des
kl 17:00 - 19:00
KAMP: Norsk Tipping - DNB 2
Tir. 21 Des
kl 19:00 - 21:00
KAMP: Team Veidekke - SUSK
Tir. 21 Des
kl 19:00 - 21:00
KAMP: Jernbanens IL - Headit
Tir. 21 Des
kl 21:00 - 23:00
KAMP: RegNettAtletene - HCK mix
Ons. 22 Des
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons. 22 Des
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons. 22 Des
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons. 22 Des
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons. 22 Des
kl 17:00 - 19:00
KAMP: Pensjonistene - Håndlaget
Ons. 22 Des
kl 19:00 - 21:00
KAMP: NAV-kørlerne - Green Team
Ons. 22 Des
kl 19:00 - 21:00
KAMP: HELNOR - STAVIS
Tor. 23 Des
kl 19:00 - 21:00
Åpen trening for klubbmedlemmer
Man. 27 Des
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man. 27 Des
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man. 27 Des
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man. 27 Des
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man. 27 Des
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
Man. 27 Des
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
Man. 27 Des
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK damer
Ons. 29 Des
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons. 29 Des
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons. 29 Des
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons. 29 Des
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Tor. 30 Des
kl 19:00 - 21:00
Åpen trening for klubbmedlemmer
Man. 3 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man. 3 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man. 3 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man. 3 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man. 3 Jan 2022
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK damer
Man. 3 Jan 2022
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
Man. 3 Jan 2022
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
Ons. 5 Jan 2022
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons. 5 Jan 2022
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons. 5 Jan 2022
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons. 5 Jan 2022
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Tor. 6 Jan 2022
kl 09:00 - 11:00
STAVIS
2IF, Birger og Kristian
Tor. 6 Jan 2022
kl 09:00 - 11:00
STAVIS
2IF, Birger og Kristian
Tor. 6 Jan 2022
kl 09:00 - 11:00
STAVIS
2IF, Birger og Kristian
Tor. 6 Jan 2022
kl 09:00 - 11:00
STAVIS
2IF, Birger og Kristian
Tor. 6 Jan 2022
kl 19:00 - 21:00
Åpen trening for klubbmedlemmer
Fre. 7 Jan 2022
kl 12:00 - 13:30
STAVIS
1 Bygg, Frank H.
Fre. 7 Jan 2022
kl 12:00 - 13:30
STAVIS
1 Bygg, Frank H.
Fre. 7 Jan 2022
kl 12:00 - 13:30
STAVIS
1 Bygg, Frank H.
Fre. 7 Jan 2022
kl 12:00 - 13:30
STAVIS
1 Bygg, Frank H.
Man. 10 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man. 10 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man. 10 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man. 10 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
Man. 10 Jan 2022
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK damer
Man. 10 Jan 2022
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
Man. 10 Jan 2022
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
Man. 10 Jan 2022
kl 21:00 - 23:00
KAMP: Eika - RegNettAtletene
Man. 10 Jan 2022
kl 21:00 - 23:00
KAMP: Håndlaget - Team Veidekke
Tir. 11 Jan 2022
kl 17:00 - 19:00
KAMP: SUSK - DNB 1
Tir. 11 Jan 2022
kl 17:00 - 19:00
KAMP: Ø.M.Fjeld - FilFri
Tir. 11 Jan 2022
kl 19:00 - 21:00
KAMP: DNB 2 - StangeGutta
Tir. 11 Jan 2022
kl 19:00 - 21:00
KAMP: My Name is Curl - Norsk Tipping
Tir. 11 Jan 2022
kl 21:00 - 23:00
KAMP: Inmeta - STAVIS
Ons. 12 Jan 2022
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons. 12 Jan 2022
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons. 12 Jan 2022
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons. 12 Jan 2022
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
Ons. 12 Jan 2022
kl 17:00 - 19:00
KAMP: Team Greenhorn - Pensjonistene
Ons. 12 Jan 2022
kl 17:00 - 19:00
KAMP: Green Team - HELNOR
Ons. 12 Jan 2022
kl 19:00 - 21:00
KAMP: Headit - RegNettAtletene
Ons. 12 Jan 2022
kl 19:00 - 21:00
KAMP: RUSK - Jernbanens IL
Tor. 13 Jan 2022
kl 09:00 - 11:00
STAVIS
2IF, Birger og Kristian
Tor. 13 Jan 2022
kl 09:00 - 11:00
STAVIS
2IF, Birger og Kristian
Tor. 13 Jan 2022
kl 09:00 - 11:00
STAVIS
2IF, Birger og Kristian
Tor. 13 Jan 2022
kl 09:00 - 11:00
STAVIS
2IF, Birger og Kristian
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tor. 21 Okt
kl 17:00 - 19:00
Norway open
  Les mer  
Tor. 21 Okt
kl 17:00 - 19:00
Norway open
  Les mer  
Tor. 21 Okt
kl 17:00 - 19:00
Norway open
  Les mer  
Tor. 21 Okt
kl 00:00 - 00:00
KAMP: Pensjonistene - Team Greenhorn
  Les mer  
Ons. 20 Okt
kl 19:00 - 21:00
MD-trening: Sletli/Skogvold
  Les mer  
Ons. 20 Okt
kl 19:00 - 21:00
KAMP: StangeGutta - My Name is Curl
  Les mer  
Ons. 20 Okt
kl 19:00 - 21:00
KAMP: DNB 1 - Håndlaget
  Les mer  
Ons. 20 Okt
kl 19:00 - 21:00
KAMP: HELNOR - Green Team
  Les mer  
Ons. 20 Okt
kl 17:00 - 19:00
Tangen all-idrett - 2 timer
Idrettsskole   Les mer  
Ons. 20 Okt
kl 17:00 - 19:00
Tangen all-idrett - 2 timer
Idrettsskole   Les mer  
Ons. 20 Okt
kl 17:00 - 19:00
Tangen all-idrett - 2 timer
Idrettsskole   Les mer  
Ons. 20 Okt
kl 17:00 - 19:00
Tangen all-idrett - 2 timer
Idrettsskole   Les mer  
Ons. 20 Okt
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Ons. 20 Okt
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Ons. 20 Okt
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Ons. 20 Okt
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Tir. 19 Okt
kl 21:00 - 23:00
KAMP: Jernbanens IL - RUSK
  Les mer  
Tir. 19 Okt
kl 19:00 - 21:00
KAMP: NAV-kørlerne - HCK mix
  Les mer  
Tir. 19 Okt
kl 19:00 - 21:00
KAMP: Team Veidekke - Team Greenhorn
  Les mer  
Tir. 19 Okt
kl 19:00 - 21:00
Mixed double trening kl Katrine og Kjell
  Les mer  
Tir. 19 Okt
kl 17:00 - 19:00
KAMP: Inmeta - STAVIS
  Les mer  
Man. 18 Okt
kl 21:00 - 23:00
Trening: Inmeta
  Les mer  
Man. 18 Okt
kl 21:00 - 23:00
KAMP: Norsk Tipping - SUSK
  Les mer  
Man. 18 Okt
kl 21:00 - 23:00
KAMP: StangeGutta - DNB 2
  Les mer  
Man. 18 Okt
kl 19:00 - 21:00
Åpen trening for klubbmedlemmer
  Les mer  
Man. 18 Okt
kl 19:00 - 21:00
MD-trening: Harkinn/Standerholen - Trøan/Trøan
  Les mer  
Man. 18 Okt
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
  Les mer  
Man. 18 Okt
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK damer
  Les mer  
Man. 18 Okt
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
  Les mer  
Man. 18 Okt
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
  Les mer  
Man. 18 Okt
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
  Les mer  
Man. 18 Okt
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
  Les mer  
Lør. 16 Okt
kl 00:00 - 00:00
Baneprepping
  Les mer  
Tor. 14 Okt
kl 17:00 - 19:00
MD-trening: Aspeli/Aspeli - Trøan/Trøan
  Les mer  
Ons. 13 Okt
kl 19:00 - 21:00
Trening: Skattefoten
  Les mer  
Ons. 13 Okt
kl 17:00 - 19:00
Md trening Wolla/Bjørseth
  Les mer  
Ons. 13 Okt
kl 09:00 - 16:00
Stange kommune
  Les mer  
Ons. 13 Okt
kl 09:00 - 16:00
Stange kommune
  Les mer  
Ons. 13 Okt
kl 09:00 - 16:00
Stange kommune
  Les mer  
Ons. 13 Okt
kl 09:00 - 16:00
Stange kommune
  Les mer  
Tir. 12 Okt
kl 19:00 - 21:00
Trening: Inmeta
  Les mer  
Tir. 12 Okt
kl 09:00 - 16:00
Stange kommune
  Les mer  
Tir. 12 Okt
kl 09:00 - 16:00
Stange kommune
  Les mer  
Tir. 12 Okt
kl 09:00 - 16:00
Stange kommune
  Les mer  
Tir. 12 Okt
kl 09:00 - 16:00
Stange kommune
  Les mer  
Man. 11 Okt
kl 19:00 - 20:30
Trening: Kids/yngre jr
  Les mer  
Man. 11 Okt
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
  Les mer  
Man. 11 Okt
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK damer
  Les mer  
Man. 11 Okt
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
  Les mer  
Man. 11 Okt
kl 09:00 - 16:00
Stange kommune
  Les mer  
Man. 11 Okt
kl 09:00 - 16:00
Stange kommune
  Les mer  
Man. 11 Okt
kl 09:00 - 16:00
Stange kommune
  Les mer  
Man. 11 Okt
kl 09:00 - 16:00
Stange kommune
  Les mer  
Fre. 8 Okt
kl 00:00 - 00:00
STAVIS
2TØMA/B, Frank H.   Les mer  
Tor. 7 Okt
kl 21:00 - 23:00
Trening: RUSK
  Les mer  
Tor. 7 Okt
kl 19:00 - 21:00
Stange skolekorps - 2 timer
  Les mer  
Tor. 7 Okt
kl 19:00 - 21:00
Stange skolekorps - 2 timer
  Les mer  
Tor. 7 Okt
kl 19:00 - 21:00
Trening: NAV-kørlerne
  Les mer  
Tor. 7 Okt
kl 19:00 - 21:00
Trening: My Name is Curl
  Les mer  
Tor. 7 Okt
kl 17:00 - 19:00
MD-trening: Nordstad/Nordstad vs. Harkinn/Standerholen
  Les mer  
Tor. 7 Okt
kl 16:00 - 18:00
Austri Raskiftet DA / Austri Kjølberget DA - 2 timer
12 personer   Les mer  
Tor. 7 Okt
kl 16:00 - 18:00
Austri Raskiftet DA / Austri Kjølberget DA - 2 timer
  Les mer  
Ons. 6 Okt
kl 21:00 - 23:00
Trening: Skattefoten
  Les mer  
Ons. 6 Okt
kl 19:00 - 21:00
Trening: HELNOR
  Les mer  
Ons. 6 Okt
kl 19:00 - 21:00
Trening: Norsk Tipping
  Les mer  
Ons. 6 Okt
kl 19:00 - 21:00
Trening: Veidekke
  Les mer  
Ons. 6 Okt
kl 17:00 - 19:00
Trening: RegNettAtletene
  Les mer  
Ons. 6 Okt
kl 17:00 - 19:00
Trening: Håndlaget
  Les mer  
Ons. 6 Okt
kl 17:00 - 19:00
Trening: Headit
  Les mer  
Ons. 6 Okt
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Ons. 6 Okt
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Ons. 6 Okt
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Ons. 6 Okt
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Tir. 5 Okt
kl 21:00 - 23:00
Trening: Inmeta
  Les mer  
Tir. 5 Okt
kl 19:00 - 21:00
Trening: DNB 2
  Les mer  
Tir. 5 Okt
kl 19:00 - 21:00
Trening: DNB 1
  Les mer  
Tir. 5 Okt
kl 19:00 - 21:00
Trening: FilFri
  Les mer  
Tir. 5 Okt
kl 17:00 - 19:00
Trening: Jernbanens IL
  Les mer  
Tir. 5 Okt
kl 17:00 - 19:00
Trening: SUSK
  Les mer  
Man. 4 Okt
kl 19:00 - 21:00
Trening: Team Am-kara
  Les mer  
Man. 4 Okt
kl 19:00 - 21:00
Trening: Stone Cold Curlers
  Les mer  
Man. 4 Okt
kl 19:00 - 21:00
Trening: Team Stange Energi
  Les mer  
Man. 4 Okt
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK damer
  Les mer  
Man. 4 Okt
kl 17:00 - 19:00
Trening: HCK mix
  Les mer  
Man. 4 Okt
kl 17:00 - 19:00
Trening: STAVIS
  Les mer  
Man. 4 Okt
kl 17:00 - 19:00
Trening: Green Team
  Les mer  
Lør. 2 Okt
kl 11:00 - 20:00
Viking Cup - sluttspill
  Les mer  
Lør. 2 Okt
kl 11:00 - 20:00
Viking Cup - sluttspill
  Les mer  
Lør. 2 Okt
kl 11:00 - 20:00
Viking Cup - sluttspill
  Les mer  
Lør. 2 Okt
kl 11:00 - 20:00
Viking Cup - sluttspill
  Les mer  
Lør. 2 Okt
kl 09:00 - 11:00
DMC Nordic - 2 timer
  Les mer  
Lør. 2 Okt
kl 09:00 - 11:00
DMC Nordic - 2 timer
10-15 stk, engelsktalende, faktureres   Les mer  
Fre. 1 Okt
kl 17:00 - 21:00
Viking Cup sluttspill
  Les mer  
Fre. 1 Okt
kl 17:00 - 21:00
Viking Cup sluttspill
  Les mer  
Fre. 1 Okt
kl 17:00 - 21:00
Viking Cup sluttspill
  Les mer  
Fre. 1 Okt
kl 17:00 - 21:00
VC: Viking Cup sluttspill
  Les mer  
Tor. 30 Sep
kl 17:00 - 19:00
MD - trening
  Les mer  
Tor. 30 Sep
kl 17:00 - 19:00
MD-trening
  Les mer  
Ons. 29 Sep
kl 19:00 - 21:00
VC: Håndlaget - RegNettAtletene
  Les mer  
Ons. 29 Sep
kl 17:00 - 19:00
VC: Ø.M.Fjeld - Pensjonistene
  Les mer  
Ons. 29 Sep
kl 17:00 - 19:00
VC: DNB 1 - Eika
  Les mer  
Ons. 29 Sep
kl 12:00 - 15:00
Norsvin - 3 timer
Privat   Les mer  
Ons. 29 Sep
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Ons. 29 Sep
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Ons. 29 Sep
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Ons. 29 Sep
kl 00:00 - 00:00
NJCT
  Les mer  
Tir. 28 Sep
kl 21:00 - 23:00
Inmet
  Les mer  
Tir. 28 Sep
kl 21:00 - 23:00
Inmeta
  Les mer  
Tir. 28 Sep
kl 19:00 - 21:00
VC: Team Greenhorn - Headit
  Les mer  
Tir. 28 Sep
kl 19:00 - 21:00
VC: Optimistene - HCK damer
  Les mer  
Tir. 28 Sep
kl 17:00 - 19:00
VC: Team Am-kara - StangeGutta
  Les mer  
Tir. 28 Sep
kl 17:00 - 19:00
VC: Stokk og Stein - NAV-kørlerne
  Les mer  
Tir. 28 Sep
kl 09:30 - 11:30
Skatteetaten - 2 timer
  Les mer  
Man. 27 Sep
kl 19:00 - 20:30
Trening: Kids/yngre jr
  Les mer  
Man. 27 Sep
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK damer
  Les mer  
Man. 27 Sep
kl 19:00 - 21:00
VC: Stone Cold Curlers - FilFri
  Les mer  
Man. 27 Sep
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
  Les mer  
Søn. 26 Sep
kl 12:00 - 15:00
Åpen dag
  Les mer  
Søn. 26 Sep
kl 12:00 - 15:00
Åpen dag
  Les mer  
Søn. 26 Sep
kl 09:00 - 15:00
Landslagssamling
  Les mer  
Søn. 26 Sep
kl 09:00 - 15:00
Landslagssamling
  Les mer  
Lør. 25 Sep
kl 12:00 - 15:00
Åpen dag
  Les mer  
Lør. 25 Sep
kl 12:00 - 15:00
Åpen dag
  Les mer  
Lør. 25 Sep
kl 12:00 - 14:00
Vetle Skagestad - 2 timer
Privat   Les mer  
Lør. 25 Sep
kl 11:00 - 16:30
Landslagssamling
  Les mer  
Lør. 25 Sep
kl 11:00 - 16:30
Landslagssamling
  Les mer  
Fre. 24 Sep
kl 14:00 - 16:00
Utdanningsdirektoratet - 2 timer
  Les mer  
Fre. 24 Sep
kl 14:00 - 16:00
Utdanningsdirektoratet - 2 timer
Ca 3 baner   Les mer  
Tor. 23 Sep
kl 19:00 - 21:00
VC: Håndlaget - FilFri
  Les mer  
Tor. 23 Sep
kl 19:00 - 21:00
VC: NAV-kørlerne - Team Am-kara
  Les mer  
Tor. 23 Sep
kl 17:00 - 19:00
VC: Stokk og Stein - StangeGutta
  Les mer  
Tor. 23 Sep
kl 17:00 - 19:00
VC: RegNettAtletene - Stone Cold Curlers
  Les mer  
Tor. 23 Sep
kl 14:00 - 16:00
TheVit as - 2 timer
Privat   Les mer  
Tor. 23 Sep
kl 14:00 - 16:00
The VIT - 2 timer
  Les mer  
Tor. 23 Sep
kl 00:00 - 00:00
Landslagssamling
  Les mer  
Tor. 23 Sep
kl 00:00 - 00:00
Landslagssamling
  Les mer  
Ons. 22 Sep
kl 19:00 - 21:00
VC: DNB 1 - Pensjonistene
  Les mer  
Ons. 22 Sep
kl 19:00 - 21:00
VC: Eika - Ø.M.Fjeld
  Les mer  
Ons. 22 Sep
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Ons. 22 Sep
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Ons. 22 Sep
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Ons. 22 Sep
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Ons. 22 Sep
kl 00:00 - 00:00
Trening: HCK yngres
  Les mer  
Tir. 21 Sep
kl 19:00 - 21:00
VC: Headit - Optimistene
  Les mer  
Tir. 21 Sep
kl 19:00 - 21:00
VC: Team Greenhorn - HCK damer
  Les mer  
Tir. 21 Sep
kl 17:00 - 19:00
VC: Team Am-kara - Stokk og Stein
  Les mer  
Man. 20 Sep
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK damer
  Les mer  
Man. 20 Sep
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
  Les mer  
Man. 20 Sep
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
  Les mer  
Man. 20 Sep
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
  Les mer  
Man. 20 Sep
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
  Les mer  
Man. 20 Sep
kl 00:00 - 00:00
Inmeta - trening
  Les mer  
Man. 20 Sep
kl 00:00 - 00:00
Inmeta
Reservert Markus Skogvold, 95415766   Les mer  
Man. 20 Sep
kl 00:00 - 00:00
Inmeta samling før bedriftsserien
Markus Skogvold   Les mer  
Søn. 19 Sep
kl 11:30 - 13:30
Marianne Lervik - 2 timer
Privat   Les mer  
Lør. 18 Sep
kl 14:00 - 16:00
Vibeke Høeg - 2 timer
  Les mer  
Lør. 18 Sep
kl 11:00 - 13:00
Jon Patrick Hansen - 2 timer
9 stk   Les mer  
Tor. 16 Sep
kl 19:00 - 21:00
VC: Pensjonistene - Eika
  Les mer  
Tor. 16 Sep
kl 19:00 - 21:00
VC: StangeGutta - NAV-kørlerne
  Les mer  
Tor. 16 Sep
kl 17:00 - 19:00
Steen Hansen - Stange Energi, treningskamp NC
  Les mer  
Ons. 15 Sep
kl 19:00 - 21:00
VC: Ø.M.Fjeld - DNB 1
  Les mer  
Ons. 15 Sep
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Ons. 15 Sep
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Ons. 15 Sep
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Ons. 15 Sep
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Tir. 14 Sep
kl 19:00 - 21:00
VC: Stone Cold Curlers - Håndlaget
  Les mer  
Tir. 14 Sep
kl 19:00 - 21:00
VC: FilFri - RegNettAtletene
  Les mer  
Tir. 14 Sep
kl 18:00 - 20:00
Mathias Brenden - 2 timer
Privat   Les mer  
Tir. 14 Sep
kl 17:00 - 19:00
VC: Optimistene - Team Greenhorn
  Les mer  
Tir. 14 Sep
kl 17:00 - 19:00
Jacob Bekken
Trening   Les mer  
Tir. 14 Sep
kl 17:00 - 19:00
VC: HCK damer - Headit
  Les mer  
Tir. 14 Sep
kl 00:00 - 00:00
VC: Pensjonistene - Eika
  Les mer  
Man. 13 Sep
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
  Les mer  
Man. 13 Sep
kl 19:00 - 21:00
Trening: FilFri
  Les mer  
Man. 13 Sep
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK damer
  Les mer  
Man. 13 Sep
kl 19:00 - 21:00
Trening: Håndlaget
  Les mer  
Man. 13 Sep
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
  Les mer  
Man. 13 Sep
kl 17:00 - 19:00
Mikael Johansen - 2 timer
  Les mer  
Man. 13 Sep
kl 17:00 - 19:00
Trening: Headit
  Les mer  
Man. 13 Sep
kl 16:00 - 18:00
Trening: NC-laget
  Les mer  
Man. 13 Sep
kl 10:00 - 12:00
Hurdal verk folkehøgskole - 2 timer
  Les mer  
Man. 13 Sep
kl 10:00 - 12:00
Hurdal verk folkehøgskole - 2 timer
Privat   Les mer  
Søn. 12 Sep
kl 14:00 - 16:00
Marko Silberhorn - 2 timer
Privat   Les mer  
Søn. 12 Sep
kl 11:00 - 13:00
MD Katrine og Kjell - trening
  Les mer  
Tor. 9 Sep
kl 19:00 - 21:00
Trening - Greenhorn
  Les mer  
Tor. 9 Sep
kl 18:00 - 20:00
MD Katrine og Kjell
  Les mer  
Tor. 9 Sep
kl 17:00 - 19:00
DNB 1 ved Eskil
  Les mer  
Ons. 8 Sep
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Ons. 8 Sep
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Ons. 8 Sep
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Ons. 8 Sep
kl 10:00 - 13:00
Seniorcurling
  Les mer  
Tir. 7 Sep
kl 19:00 - 21:00
Trening - Greenhorn - avlyst
  Les mer  
Man. 6 Sep
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
  Les mer  
Man. 6 Sep
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK herrer
  Les mer  
Man. 6 Sep
kl 19:00 - 21:00
Trening: HCK damer
  Les mer  
Man. 6 Sep
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
  Les mer  
Man. 6 Sep
kl 17:30 - 19:00
Trening: HCK yngres
  Les mer  
Lør. 4 Sep
kl 15:00 - 17:00
Hans Olav Ødegaard - 2 timer
15-17 stk   Les mer  
Lør. 4 Sep
kl 15:00 - 17:00
Hans Olav Ødegaard - 2 timer
  Les mer  
Tor. 26 Aug
kl 00:00 - 00:00
Pensjonister
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline