Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Ons 18 Mar
kl 19:00 - 21:00
Hoberg skole ansatte - 2 timer
$item.username  
  Les mer  
Ons 11 Mar
kl 21:00 - 23:00
Dnb2 - Veidekke
$item.username  
2-9069   Les mer  
Ons 11 Mar
kl 21:00 - 23:00
FilFri - AmKara
$item.username  
1-9088   Les mer  
Ons 11 Mar
kl 19:00 - 21:00
Hckmix - DnB 1
$item.username  
2-9072   Les mer  
Ons 11 Mar
kl 19:00 - 21:00
Sakshandsamarane - NAV
$item.username  
3-9071 fra 12 mars   Les mer  
Ons 11 Mar
kl 17:30 - 19:30
Øm Fjeld - Stange energi
$item.username  
1-9090   Les mer  
Ons 11 Mar
kl 17:00 - 19:00
Trening Yngre junior/Junior
$item.username  
  Les mer  
Ons 11 Mar
kl 17:00 - 19:00
Statens Vegvesen - Jernbanen
$item.username  
  Les mer  
Ons 11 Mar
kl 17:00 - 19:00
Green Team - RUSK
$item.username  
  Les mer  
Ons 11 Mar
kl 10:00 - 13:00
Trening Senior
$item.username  
  Les mer  
Ons 11 Mar
kl 10:00 - 13:00
Trening Senior
$item.username  
  Les mer  
Tir 10 Mar
kl 19:00 - 21:00
Norsk Tipping - Team Curlingsteen
$item.username  
  Les mer  
Tir 10 Mar
kl 19:00 - 21:00
Pensjonistene - DNB2
$item.username  
  Les mer  
Tir 10 Mar
kl 19:00 - 21:00
Sb1 Bankers - RegNett atletene
$item.username  
4-9086   Les mer  
Tir 10 Mar
kl 19:00 - 21:00
Utafor/innafor - Helnor
$item.username  
4-9087   Les mer  
Tir 10 Mar
kl 17:00 - 19:00
Vegvesenet - Arstad Skole
$item.username  
3-9069   Les mer  
Tir 10 Mar
kl 17:00 - 19:00
CurlingSteen - Norsk Tipping
$item.username  
1-9085   Les mer  
Tir 10 Mar
kl 17:00 - 19:00
Green team - stokk og Stein
$item.username  
4-9088   Les mer  
Man 9 Mar
kl 21:00 - 23:00
Skattefoten - Optimistene
$item.username  
1-9089   Les mer  
Man 9 Mar
kl 21:00 - 23:00
My name is URL - SUSK
$item.username  
1-9071   Les mer  
Man 9 Mar
kl 19:00 - 21:00
Trening AmKara
$item.username  
  Les mer  
Man 9 Mar
kl 19:00 - 21:00
Badgers - Jernbanen il
$item.username  
3-9070   Les mer  
Man 9 Mar
kl 19:00 - 21:00
Trening Damelaget
$item.username  
  Les mer  
Man 9 Mar
kl 19:00 - 21:00
ØM Fjeld - CurlingSteen
$item.username  
1-9081   Les mer  
Man 9 Mar
kl 17:30 - 19:00
Trening KIDS
$item.username  
  Les mer  
Man 9 Mar
kl 17:30 - 19:00
Trening Yngres
$item.username  
  Les mer  
Man 9 Mar
kl 17:30 - 19:00
Trening KIDS
$item.username  
  Les mer  
Man 9 Mar
kl 17:30 - 19:00
Trening Yngres
$item.username  
  Les mer  
Man 9 Mar
kl 09:00 - 11:00
Senior trening
$item.username  
  Les mer  
Søn 8 Mar
kl 13:00 - 15:00
Berit Aasen - 2 timer
$item.username  
  Les mer  
Lør 7 Mar
kl 10:00 - 10:15
Vakt StangeGutta
$item.username  
  Les mer  
Fre 6 Mar
kl 09:00 - 11:00
Optimistene, trening
$item.username  
  Les mer  
Tor 5 Mar
kl 21:00 - 23:00
Arstad skole - Håndlaget
$item.username  
3-9068   Les mer  
Tor 5 Mar
kl 19:00 - 21:00
Headit as - 2 timer
$item.username  
  Les mer  
Tor 5 Mar
kl 19:00 - 21:00
Stange energi - Skattefoten
$item.username  
1-9082   Les mer  
Tor 5 Mar
kl 19:00 - 21:00
HeadIT
$item.username  
Bane 2   Les mer  
Tor 5 Mar
kl 19:00 - 21:00
Åpen trening for medlemmer
$item.username  
Åpent for nybegynnere, Mix lag, medlemmer som…   Les mer  
Tor 5 Mar
kl 17:00 - 19:00
Optimistene - FilFri
$item.username  
1-9083   Les mer  
Ons 4 Mar
kl 21:00 - 23:00
STAVIS - Arstad Skole
$item.username  
9010   Les mer  
Ons 4 Mar
kl 19:00 - 21:00
StangeGutta - Sakshandsamarane
$item.username  
3-9065   Les mer  
Ons 4 Mar
kl 19:00 - 21:00
Trening CurlingSteen
$item.username  
  Les mer  
Ons 4 Mar
kl 17:00 - 19:00
Trening Yngre junior/Junior
$item.username  
  Les mer  
Ons 4 Mar
kl 17:00 - 19:00
Trening Juniorene
$item.username  
  Les mer  
Ons 4 Mar
kl 14:00 - 15:30
STAVIS
$item.username  
2 STA   Les mer  
Ons 4 Mar
kl 14:00 - 15:30
STAVIS
$item.username  
  Les mer  
Ons 4 Mar
kl 14:00 - 15:30
STAVIS
$item.username  
  Les mer  
Ons 4 Mar
kl 14:00 - 15:30
STAVIS
$item.username  
  Les mer  
Ons 4 Mar
kl 10:00 - 13:00
Trening Senior
$item.username  
  Les mer  
Ons 4 Mar
kl 10:00 - 13:00
Trening Senior
$item.username  
  Les mer  
Ons 4 Mar
kl 08:30 - 10:00
STAVIS
$item.username  
  Les mer  
Ons 4 Mar
kl 08:30 - 10:00
STAVIS
$item.username  
  Les mer  
Ons 4 Mar
kl 08:30 - 10:00
STAVIS
$item.username  
1 MUS   Les mer  
Ons 4 Mar
kl 08:30 - 10:00
STAVIS
$item.username  
  Les mer  
Tir 3 Mar
kl 21:00 - 23:00
Veidekke - Flatbygda
$item.username  
2-9068   Les mer  
Tir 3 Mar
kl 21:00 - 23:00
SUSK - Pensjonistene
$item.username  
2-9066   Les mer  
Tir 3 Mar
kl 19:00 - 21:00
IF - Norsk Tipping
$item.username  
1-9085   Les mer  
Tir 3 Mar
kl 19:00 - 21:00
STAVIS - StangeGutta
$item.username  
3-9072   Les mer  
Tir 3 Mar
kl 19:00 - 21:00
Flatbygda - HCK mix
$item.username  
Utsatt kamp fra Januar ???   Les mer  
Tir 3 Mar
kl 19:00 - 21:00
Trening Skattefoten
$item.username  
  Les mer  
Tir 3 Mar
kl 17:00 - 19:00
Team Am-kara - Team Jafs
$item.username  
1- 9084   Les mer  
Tir 3 Mar
kl 17:00 - 19:00
Eika - Sb1 Bankers
$item.username  
4-9081   Les mer  
Tir 3 Mar
kl 17:00 - 19:00
Avlyst; Stokk og Stein - Utafor/ innafor WO
$item.username  
4-9084 WO til Stokk og Stein   Les mer  
Tir 3 Mar
kl 09:00 - 11:00
STAVIS
$item.username  
  Les mer  
Tir 3 Mar
kl 09:00 - 11:00
STAVIS
$item.username  
2IF   Les mer  
Tir 3 Mar
kl 09:00 - 11:00
STAVIS
$item.username  
2 IF   Les mer  
Tir 3 Mar
kl 09:00 - 11:00
STAVIS
$item.username  
2 IF   Les mer  
Man 2 Mar
kl 21:00 - 23:00
Jernbanen - Vegvesenet
$item.username  
3-9067   Les mer  
Man 2 Mar
kl 21:00 - 23:00
Nav - Badgers
$item.username  
3-9066   Les mer  
Man 2 Mar
kl 19:00 - 21:00
Curlingsteen - Optimistene
$item.username  
  Les mer  
Man 2 Mar
kl 19:00 - 21:00
Trening Damelaget
$item.username  
  Les mer  
Man 2 Mar
kl 19:00 - 21:00
Helnor - Regnett
$item.username  
4-9085   Les mer  
Man 2 Mar
kl 19:00 - 21:00
Trening AmKara
$item.username  
  Les mer  
Man 2 Mar
kl 17:30 - 19:00
Trening Yngres
$item.username  
  Les mer  
Man 2 Mar
kl 17:30 - 19:00
Trening KIDS
$item.username  
  Les mer  
Man 2 Mar
kl 17:30 - 19:00
Trening Yngres
$item.username  
  Les mer  
Man 2 Mar
kl 17:30 - 19:00
Trening KIDS
$item.username  
  Les mer  
Man 2 Mar
kl 09:00 - 11:00
Senior trening
$item.username  
  Les mer  
Søn 1 Mar
kl 15:00 - 17:00
Rune Rebne - 2 timer
$item.username  
  Les mer  
Søn 1 Mar
kl 15:00 - 17:00
are sveen - 2 timer
$item.username  
  Les mer  
Søn 1 Mar
kl 09:00 - 15:00
NM junior MD
$item.username  
  Les mer  
Søn 1 Mar
kl 09:00 - 15:00
NM junior MD
$item.username  
  Les mer  
Søn 1 Mar
kl 09:00 - 15:00
NM junior MD
$item.username  
  Les mer  
Søn 1 Mar
kl 09:00 - 15:00
NM junior MD
$item.username  
  Les mer  
Lør 29 Feb
kl 09:00 - 18:00
NM junior MD
$item.username  
  Les mer  
Lør 29 Feb
kl 09:00 - 18:00
NM junior MD
$item.username  
  Les mer  
Lør 29 Feb
kl 09:00 - 18:00
NM junior MD
$item.username  
  Les mer  
Lør 29 Feb
kl 09:00 - 18:00
NM junior MD
$item.username  
  Les mer  
Lør 29 Feb
kl 08:45 - 09:00
Vakt Optimistene
$item.username  
  Les mer  
Fre 28 Feb
kl 13:00 - 22:00
NM junior MD
$item.username  
  Les mer  
Fre 28 Feb
kl 13:00 - 22:00
NM junior MD
$item.username  
  Les mer  
Fre 28 Feb
kl 13:00 - 22:00
NM junior MD
$item.username  
  Les mer  
Fre 28 Feb
kl 13:00 - 22:00
NM junior MD
$item.username  
  Les mer  
Fre 28 Feb
kl 10:00 - 12:00
Nittedal Torvindustri - 2 timer
$item.username  
  Les mer  
Fre 28 Feb
kl 10:00 - 12:00
Nittedal torvindustri
$item.username  
  Les mer  
Fre 28 Feb
kl 09:00 - 11:00
Optimistene, trening
$item.username  
  Les mer  
Tor 27 Feb
kl 21:00 - 23:00
Dnb2-SUSK
$item.username  
2-9062   Les mer  
Tor 27 Feb
kl 19:00 - 21:00
Badgers -Stangegutta
$item.username  
3-9063   Les mer  
Tor 27 Feb
kl 19:00 - 21:00
My name is curl - Hck mix
$item.username  
2-9064 utsatt kamp   Les mer  
Tor 27 Feb
kl 19:00 - 21:00
Åpen trening for medlemmer
$item.username  
Åpent for nybegynnere, Mix lag, medlemmer som…   Les mer  
Tor 27 Feb
kl 17:00 - 19:00
Greenhorn -Eika
$item.username  
4-9080   Les mer  
Tor 27 Feb
kl 17:00 - 19:00
Regnmett -Stokk og Stein
$item.username  
4-9077   Les mer  
Ons 26 Feb
kl 21:00 - 23:00
Utsatt , Norsk Tipping-Amkara
$item.username  
1-90,778   Les mer  
Ons 26 Feb
kl 19:00 - 21:00
Sakshandsamarane - STAVIS
$item.username  
3-9064   Les mer  
Ons 26 Feb
kl 17:30 - 20:00
Årsmøte i Hedmarken Curlingklubb
Hedmarken Curlingklubb   Curling   Jernbanegata 19
Innkalling til årsmøte i Hedmarken…   Les mer  
Ons 26 Feb
kl 17:00 - 19:00
Trening Yngre junior/Junior
$item.username  
  Les mer  
Ons 26 Feb
kl 17:00 - 19:00
Trening Juniorene
$item.username  
  Les mer  
Ons 26 Feb
kl 17:00 - 19:00
Pensjonistene -Dnb1
$item.username  
2-9063   Les mer  
Ons 26 Feb
kl 14:00 - 15:30
STAVIS
$item.username  
  Les mer  
Ons 26 Feb
kl 14:00 - 15:30
STAVIS
$item.username  
2 STA   Les mer  
Ons 26 Feb
kl 14:00 - 15:30
STAVIS
$item.username  
  Les mer  
Ons 26 Feb
kl 14:00 - 15:30
STAVIS
$item.username  
  Les mer  
Ons 26 Feb
kl 10:00 - 13:00
Trening Senior
$item.username  
  Les mer  
Ons 26 Feb
kl 10:00 - 13:00
Trening Senior
$item.username  
  Les mer  
Tir 25 Feb
kl 21:00 - 23:00
Flatbygda -Damalaget
$item.username  
2-9061   Les mer  
Tir 25 Feb
kl 21:00 - 23:00
Arstad - Badgers
$item.username  
3-9,43   Les mer  
Tir 25 Feb
kl 19:00 - 21:00
Trening Skattefoten
$item.username  
  Les mer  
Tir 25 Feb
kl 19:00 - 21:00
Filfir-Stange energi
$item.username  
-9079   Les mer  
Tir 25 Feb
kl 19:00 - 21:00
Furnes Almenning
$item.username  
Bane 2   Les mer  
Tir 25 Feb
kl 19:00 - 21:00
Furnes Almenning - 2 timer
$item.username  
Beste Frebel   Les mer  
Tir 25 Feb
kl 17:00 - 19:00
Team Jafs-Optimistene
$item.username  
1-9078   Les mer  
Tir 25 Feb
kl 17:00 - 19:00
IF - Curlingsteen
$item.username  
  Les mer  
Tir 25 Feb
kl 17:00 - 19:00
Sweco
$item.username  
  Les mer  
Tir 25 Feb
kl 17:00 - 19:00
Sweco AS - 2 timer
$item.username  
  Les mer  
Tir 25 Feb
kl 09:00 - 11:00
STAVIS
$item.username  
2 IF   Les mer  
Tir 25 Feb
kl 09:00 - 11:00
STAVIS
$item.username  
2 STB   Les mer  
Tir 25 Feb
kl 09:00 - 11:00
STAVIS
$item.username  
2 IF   Les mer  
Tir 25 Feb
kl 09:00 - 11:00
STAVIS
$item.username  
2 IF   Les mer  
Man 24 Feb
kl 21:00 - 23:00
Håndlaget - Jernbanen
$item.username  
3-9061   Les mer  
Man 24 Feb
kl 21:00 - 23:00
Vegvesenet - NAV
$item.username  
3-9062   Les mer  
Man 24 Feb
kl 21:00 - 23:00
sb1 bankers-HELNOR
$item.username  
4.-9076   Les mer  
Man 24 Feb
kl 19:00 - 21:00
Trening CurlingSteen
$item.username  
  Les mer  
Man 24 Feb
kl 19:00 - 21:00
Skattefoten - ØM Fjeld
$item.username  
1-9080   Les mer  
Man 24 Feb
kl 19:00 - 21:00
Trening Damelaget
$item.username  
  Les mer  
Man 24 Feb
kl 19:00 - 21:00
Trening AmKara
$item.username  
  Les mer  
Man 24 Feb
kl 17:30 - 19:00
Trening Yngres
$item.username  
  Les mer  
Man 24 Feb
kl 17:30 - 19:00
Trening KIDS
$item.username  
  Les mer  
Man 24 Feb
kl 17:30 - 19:00
Trening KIDS
$item.username  
  Les mer  
Man 24 Feb
kl 17:30 - 19:00
Trening Yngres
$item.username  
  Les mer  
Man 24 Feb
kl 09:00 - 11:00
Senior trening
$item.username  
  Les mer  
Lør 22 Feb
kl 14:00 - 18:00
MD-trening
$item.username  
Helgevold/Sommervold   Les mer  
Lør 22 Feb
kl 10:00 - 10:15
Vakt Damelaget
$item.username  
  Les mer  
Fre 21 Feb
kl 09:00 - 11:00
Optimistene, trening
$item.username  
  Les mer  
Tor 20 Feb
kl 19:00 - 21:00
:HCK Mix - Pensjonistene
$item.username  
Utsatt kamp fra ??? Booket og bekreftet 17 feb   Les mer  
Tor 20 Feb
kl 19:00 - 21:00
Åpen trening for medlemmer
$item.username  
Åpent for nybegynnere, Mix lag, medlemmer som…   Les mer  
Tor 20 Feb
kl 18:00 - 20:00
Rune Steen Hansen
$item.username  
  Les mer  
Ons 19 Feb
kl 19:00 - 21:00
Fifri - Skattefoten
$item.username  
1-9070   Les mer  
Ons 19 Feb
kl 17:00 - 19:00
Trening Juniorene
$item.username  
  Les mer  
Ons 19 Feb
kl 17:00 - 19:00
Eline Løkken - 2 timer
$item.username  
  Les mer  
Ons 19 Feb
kl 17:00 - 19:00
Bjøntegård - 2 timer
$item.username  
  Les mer  
Ons 19 Feb
kl 17:00 - 19:00
Norsk tipping - IF
$item.username  
1-9040 pga Melstdown - fra 2. Des 2019   Les mer  
Ons 19 Feb
kl 10:00 - 13:00
Trening Senior
$item.username  
  Les mer  
Ons 19 Feb
kl 10:00 - 13:00
Trening Senior
$item.username  
  Les mer  
Tir 18 Feb
kl 19:00 - 21:00
Vegard Melbye ( Moelven bygg)
$item.username  
Trening av «nye» medlemmer. Instruerer selv   Les mer  
Tir 18 Feb
kl 19:00 - 21:00
Trening Skattefoten
$item.username  
  Les mer  
Tir 18 Feb
kl 16:30 - 18:30
AK - maskiner - 2 timer
$item.username  
  Les mer  
Tir 18 Feb
kl 16:30 - 18:30
AK maskiner
$item.username  
Bane 2   Les mer  
Tir 18 Feb
kl 11:30 - 13:30
Frisklivsentralen Hamar - 2 timer
$item.username  
  Les mer  
Man 17 Feb
kl 19:00 - 21:00
Trening HELNOR
$item.username  
  Les mer  
Man 17 Feb
kl 19:00 - 21:00
Trening CurlingSteen
$item.username  
  Les mer  
Man 17 Feb
kl 19:00 - 21:00
Trening Damelaget
$item.username  
  Les mer  
Man 17 Feb
kl 19:00 - 21:00
Trening AmKara
$item.username  
  Les mer  
Man 17 Feb
kl 17:30 - 19:00
Trening KIDS
$item.username  
  Les mer  
Man 17 Feb
kl 17:30 - 19:00
Trening Yngres
$item.username  
  Les mer  
Man 17 Feb
kl 17:30 - 19:00
Trening KIDS
$item.username  
  Les mer  
Man 17 Feb
kl 17:30 - 19:00
Trening Yngres
$item.username  
  Les mer  
Man 17 Feb
kl 09:00 - 11:00
Senior trening
$item.username  
  Les mer  
Lør 15 Feb
kl 15:00 - 17:00
Martin Hansen - 2 timer
$item.username  
  Les mer  
Lør 15 Feb
kl 15:00 - 17:00
Martin Hansen
$item.username  
Bne 2   Les mer  
Lør 15 Feb
kl 12:00 - 14:00
Kjetil Fløtre - 2 timer
$item.username  
  Les mer  
Lør 15 Feb
kl 10:00 - 10:15
Vakt Curlingsteen
$item.username  
  Les mer  
Fre 14 Feb
kl 09:00 - 11:00
Optimistene, trening
$item.username  
  Les mer  
Tor 13 Feb
kl 21:00 - 23:00
NAV-Håndlaget
$item.username  
3-9059   Les mer  
Tor 13 Feb
kl 19:00 - 21:00
Amkara-IF
$item.username  
1-9075   Les mer  
Tor 13 Feb
kl 19:00 - 21:00
Åpen Trening « Curling for alle»
$item.username  
Åpent for nybegynnere, Mix lag, medlemmer som…   Les mer  
Tor 13 Feb
kl 17:00 - 19:00
Stange Energi - Jafs
$item.username  
1-9073   Les mer  
Tor 13 Feb
kl 17:00 - 19:00
RUSK-Utafor/Innafor
$item.username  
4-9073   Les mer  
Tor 13 Feb
kl 17:00 - 19:00
Stokk og Stein - HELNOR
$item.username  
4-9075   Les mer  
Tor 13 Feb
kl 15:00 - 17:00
Laje AS - 2 timer
$item.username  
  Les mer  
Ons 12 Feb
kl 21:00 - 23:00
If Forsikring - Team Curlingsteen
$item.username  
1. divisjon bedrift   Les mer  
Ons 12 Feb
kl 19:00 - 21:00
Stangegutta -Vegvesenet
$item.username  
3-9058   Les mer  
Ons 12 Feb
kl 19:00 - 21:00
Greenhorn -Sb1 bankeers
$item.username  
4-9071   Les mer  
Ons 12 Feb
kl 19:00 - 21:00
Damlaget -Veidekke
$item.username  
2-9060   Les mer  
Ons 12 Feb
kl 19:00 - 21:00
Trening CurlingSteen
$item.username  
  Les mer  
Ons 12 Feb
kl 17:00 - 19:00
Trening Yngre junior/Junior
$item.username  
  Les mer  
Ons 12 Feb
kl 17:00 - 19:00
Dnb1 -Dnb2
$item.username  
2-9058   Les mer  
Ons 12 Feb
kl 17:00 - 19:00
STAVIS - Badgers
$item.username  
3-9057   Les mer  
Ons 12 Feb
kl 17:00 - 19:00
Trening Juniorene
$item.username  
  Les mer  
Ons 12 Feb
kl 10:00 - 13:00
Trening Senior
$item.username  
  Les mer  
Ons 12 Feb
kl 10:00 - 13:00
Trening Senior
$item.username  
  Les mer  
Tir 11 Feb
kl 21:00 - 23:00
jernbanen -Arstad Skole
$item.username  
3-9060   Les mer  
Tir 11 Feb
kl 20:00 - 22:00
SUSK-Flatbygda
$item.username  
2-9059   Les mer  
Tir 11 Feb
kl 19:00 - 21:00
Eika -Greenteam
$item.username  
4-9072   Les mer  
Tir 11 Feb
kl 19:00 - 21:00
Trening Skattefoten
$item.username  
  Les mer  
Tir 11 Feb
kl 17:00 - 19:00
Optimistenne - Norsk Tipping
$item.username  
1-9074   Les mer  
Tir 11 Feb
kl 17:00 - 19:00
hck nix -Pensjonistene
$item.username  
2-9057   Les mer  
Tir 11 Feb
kl 11:15 - 13:15
Sykehuiset innlandet
$item.username  
Pizza etterpå   Les mer  
Tir 11 Feb
kl 11:15 - 13:15
Sanderud sykehus - 2 timer
$item.username  
  Les mer  
Tir 11 Feb
kl 09:00 - 11:00
STAVIS
$item.username  
2 IF/Kristian-Birger   Les mer  
Tir 11 Feb
kl 09:00 - 11:00
STAVIS
$item.username  
2 IF   Les mer  
Tir 11 Feb
kl 09:00 - 11:00
STAVIS
$item.username  
2 IF   Les mer  
Levert avIdrettenOnline